Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Deeyan napisal:

 

tocno tega pa nebom nikol razumel, mas avto s full led lucmi, zarnice pa mores met obvezno za rezervo... zakaj ze? 🤔🙄

Zakonske določbe izpred pol stoletja in nikoli updejtane.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jest lepo, da je tip cool in osladno prijazen, ampak tukaj je precej stvari, ki bi lahko šle narobe. Lovljenje avta je smiselno le zaradi prepoznave tablice potem pa prepustit zadevo ustreznim organom. Nikoli ne veš s kakim osebkom bi lahko imel opravka. Če je bla voznica res čist panična bi lahko naredila še kakšno večjo neumnost. Potem takega videa verjetno nikoli ne bi videli.

 

Po drugi strani pa je to problem saj je šlo za hit&run situacija, katero bo odnesla brez lekcije, da se to ne dela. Hja lahko bo naslednjič pešec na vrsti pa bo odpeljala kot, da ni nič. Ne vem, ampak ljudje ne smejo dobiti potuho v takih situacijah, ker ona se iz te situacije ni čist nič naučila.

 

Če pa gledamo iz strani coolguy-a pa izgleda kot trener čustvene inteligence, saj je v samem začetku preprečil morebitni konflikt oziroma Karen izpad. Tu pa vsa čast, ampak kot sem napisal v začetku - lahko bi naletel na drugačno osebo pa ne bi niti uspel dokončati prve povedi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

7 minutes ago, marko91 said:

Pa varovalke not so tud se ta stare, danes pa skoraj vsi se majo ta male

 

Zdej so ze tamale spremenile obliko

 

 

Screenshot_20210318_221503_com.huawei.browser_edit_398201309419966.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa prva pomoč v avtih. Je enaka že štirideset let, odkar vozim. A verjamem, da 99% voznikov ne ve niti tega, kaj škatla za prvo pomoč vsebuje ne pa še, za kaj in kako se kaj uporablja. Prav je, da jo imamo v avtih a bi morali malo posodobiti vsebino z res nujnimi stvarmi, ki bi jih znal vsak uporabiti. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je FuManchu napisal:

Jaz sem jo zadnjič en dan (sicer star datum ampak za v delavnico je dobra), ko sm se nekaj ranil v nogo.

Jaz sem jo pred kratkim... Kolesar padel, poškodba rame... Tisti povoj iz prve pomoči mimoidočega avta je bil živa žalost... 

 

V privat avtu imam ruzak z dopolnjeno opremo, obstoječa prva pomoč pa je zgolj za policaje in tehnične preglede. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Na fbju se čudijo tej prometni ureditvi. Saj ni čudno, da je tako kot je. Kakšne bedarije se prebere... Kje je prepovedano, kje ni prepovedano... A sem edini, ki je izgleda barvno slep, ker jebemu, da ne vidim znaka za prepoved.

Screenshot_20210411_202106_com.android.chrome.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Na fbju se čudijo tej prometni ureditvi. Saj ni čudno, da je tako kot je. Kakšne bedarije se prebere... Kje je prepovedano, kje ni prepovedano... A sem edini, ki je izgleda barvno slep, ker jebemu, da ne vidim znaka za prepoved.

Screenshot_20210411_202106_com.android.chrome.jpg

 

Sej u bistvu ni znaka za prepoved. Js tole razumem kot znak za konec steze za kolesarje in začetek steze za pešce in kolesarje

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Deeyan napisal:

 

Sej u bistvu ni znaka za prepoved. Js tole razumem kot znak za konec steze za kolesarje in začetek steze za pešce in kolesarje

Pravilno razumeš. :) na fbju pa doktorirajo... 

  • Všeč 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je tole čist OK. Ja je velik znakov, ker je steza za pešce pregrajena in morajo pešci na kolesarsko. Zato pa je prečrtan znak za rezervirano za kolesarje in je dodan znak, da gre od tam naprej za mešano cono kolesarji plus pešci.

 

Znaki za prepoved pa so okrogli rumeni z rdečo obrobo in tukaj res ni nobenega takega. Mogoče mede malo znak na levi, ki pa samo sporoča, da morajo kolesarji obvezno na kolesarsko stezo, katero pa si začasno v tem trenutku delijo s pešci.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Pravilno razumeš. :) na fbju pa doktorirajo... 

 

Bo kdo se toplo vodo odkril 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Bini napisal:

Sem že mislil napisat, da ni daleč od tebe. Samo lani še ni bilo te mreže tam kolikor se spomnim, ko sem se vozil s kolesom? 

Res je. To so postavili enkrat jeseni. Na začetku je bilo res kar nekaj kreganja med pešci in kolesarji, tudi nekaj vroče krvi, a so se pozneje navadili. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je FuManchu napisal:

Kolega iz Bosne bi rekel... svi pametni, a nikog nema:bravo:

Na FB je itak preveč "doktorjev", ki pa v bistvu bolj malo uporabnega povedo. Večinoma mlatijo prazno slamo cele dneve. 

Če bi to silno energijo porabili za kaj bolj pametnega, bi nam šlo veliko bolje. 😉

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Res je. To so postavili enkrat jeseni. Na začetku je bilo res kar nekaj kreganja med pešci in kolesarji, tudi nekaj vroče krvi, a so se pozneje navadili. 😊

 

Zakaj pa so zagradili? To je priobalni pas in kar tako ne smejo zagrajevat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale pa zmaga (pobrano s FB)... 


E5E41230-82B0-4EAD-B778-5E6D192BDED4.thumb.jpeg.2f8f62f16cb88cdd1cb241d44627aaa8.jpeg

 

V komentarjih je potem pojasnilo, da je voznik kombija, ki je avtor fotke, slikal prej, ker je tako "tvegano" parkiral" ... zato na veliki fotki ni listka za brisalci ... 🙃

 

 

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.