Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Uff, danes mi je pa skor ušlo za kako kavno žličko, ko je ena CE tetica brez žmigavca skočila tik pred mano iz voznega pasu na prehitevalni in to med dvema tovornjakoma, da sem jo zagledal zadnji trenutek. Bremza do konca pri 130km/h ni glih hec - srce mi pa še zdaj razbija, ko se spomnim.

 

Ker je bil služben Passat brez kamere žal ne morem tega pokazat a je bilo pa točno takole, le da smo reševali karambol zadaj vozeči vključno z BMW-jašem, ki je srečno poiskal plac med bremzanjem točno tam od kodr je ta ven skočila, ker če ne bi se mi zapičil v zadek.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je prejšnji četrtek gladko rešil ta sistem za mrtve kote.

 

Peljem čez Celovško (seveda ob zeleni, celo 4. sem bil na semaforju) na izvozu 5 LJ-Šiška.  Res nisem bil 100% zbran in mi iz Celovške desno brez prednosti uleti bakica v smz. da srebrnem Getzu.  Sama sreča, da na levem pasu nisem mel koga in sem lahko refleksno odvil. Drugače bi že mel totalko na pred ca. 2 mesca kupljeni šestici 😕

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Berbasecks napisal:

Mene je prejšnji četrtek gladko rešil ta sistem za mrtve kote.

 

Peljem čez Celovško (seveda ob zeleni, celo 4. sem bil na semaforju) na izvozu 5 LJ-Šiška.  Res nisem bil 100% zbran in mi iz Celovške desno brez prednosti uleti bakica v smz. da srebrnem Getzu.  Sama sreča, da na levem pasu nisem mel koga in sem lahko refleksno odvil. Drugače bi že mel totalko na pred ca. 2 mesca kupljeni šestici 😕

Mene prav tako danes. Tako blizu trka  nisem bil že dolgo. Sem se vključeval na hitro cesto pred kamionom, pred mano je bil še en počasen avto. Pogledam levo nazaj in razen kamiona nisem videl zadaj daleč nikogar. Se hočem na hitro  prestaviti na prehitevalni pas in naenkrat sva bila vštric na par centimetrov z metalno grafitim mercedesom coupe. Priletel je tako hitro, da mi je šele zadnji moment sistem za mrtve kote reagiral. 

Tudi jaz sem nagonsko trznil na desno, da nisem šel bočni v  njega. Opravičil sem se mu, a tip je bremzal, da sem moral močno  bremzati zaradi avtov pred seboj tudi sam. Nato je šel malo naprej in ko sem se dal za njim, je naglo zopet zabremzal. In tako je imel nek svoj šou kaka dva  kilometra do izvoza za center Kopra. Tu se je dal za trenutek na vozni pas jaz pa sem ga prehitel in za mano je vozil še en bmw meni pol metra za ritjo. In mercedes sedaj ni mogel nazaj na prehitevalni, ker ga  bmw ni pustil. Izgleda, da sta imela kaj nerešenih računov že od prej in sta ostala daleč zadaj za mano, saj ga voznik BMW-ja ni spustil predse. Ne razumem takih modelov, ki se jim opravičiš, da si naredil napako, oni bi pa kar nekaj telovadili po cesti in takoj pomislijo, da jih izzivaš. Verjetno imajo majhno orodje. Pa ne v prtljažniku. 🙄

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj časa nazaj me je gladko izsilil nek star Audi RS6. Čisto počasi se je vključil na cesto, nato je vozil malo čez črto in bulil v svoj telefon. Takrat sem si zaželel, da bi imel enga starega Cliota, da ga napičim od zadaj. Bumbarjem pomaga samo razbit pleh. Prav videlo se je, da je tip voznika ala jaz imam Audija... vseeno če ima 600k prevoženih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex klasika teh prepotentnežev v nemški sveti trojici. To ti skačejo ven iz avtov, da se bo kr hotu stepst. Tud, če si vse prav naredil se lahko njemu ali pa njej zazdi, da mora biti drugače pa te hoče buzerirat za brezveze. Sem napisal, da so tud voznice BMW-jev med njimi. Ena taka je kljub temu, da sem dal žmigavce za vključevanje iz pospeševalnega pasu na AC, dala gas do konca, da me ja ne spusti in me pri tem še gledala. Nakar je malo manjkalo, da se ni zaklofala v spredej vozeči avto s prikolico in čolnom na njej. Mislim, kaj je blo to treba mi pa res ni jasno. A da bi šla na prehitevalnega in prehitela prikoličarja in še meni omogočila vključevanje - ne to pa raje ne, ker bi bil prehud udarec po egu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kaj pa vem, nekaj takih res je z izjemnim egom ali kaksnim drugim kompleksom, se mi pa zmeraj bolj dozdeva, da je z dneva v dan vec taksnih, ki ne vedo kaj se okoli njih dogaja.

 

Kar se pa tice vkljucevalno pospesevalnih pasov, tam sem pa avtomatsko ze na brrmz ce se v tem casu peljem po prehitevalnem in sem se s tem nekako sprijaznil .   ljudi spametovati ne gre, razmisljam pa pocasi, da si bom dal v avto table z razlicnimi napisi, in jih kazal ostalim.

 

Eden izmed njih bo: "Prizgite luci!"

  • Všeč 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobro, kaj jaz prav privlačnim te mone v bmw-jih. 😡

Prej sem šel lepo pravilno v krožišče in ko sem hotel na prvem izvozu ven, se je en kurčator z bmw-jem vrgel pred mano in brez žmigavca seveda, izsilil prednost. Če bi imel kako staro kripo bi tako z veseljem dal gas, da bi ga malo poravnal s strani. Definitivno ne kupim nikoli BMW-ja pa če bo zadnji avto, ki ga bodo sploh  delali. 

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah, en izmed razlogov, da sem sam na koncu pristal pri Mazdi, je tudi ta sloves BMWjašev. Ker za vozit so absolutno fantastični :D

 

 

so mi pa po drugi strani nehali delat lepe karavane nekje 2003 

Popravljeno od Berbasecks
  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je 50keda napisal:

Lej lej, še ena G194 se je pojavla, bravo @Berbasecks!

 

@Alex Mogoče pa rabiš BMW, da boš izjema, sj veš: izjeme potrjujejo pravilo :P
 

Ne rabim, ne. Še ko pomislim, kdo je glavna klientela, ki vozi bmw- je, me mine še prej. Nimam lanca in šuškave trenerje, tako, da nisem pravi kandidat. 😉

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak BMW + KP tablc je pa sploh dobitna kombinacija. Jaz jih kr prvlačim take in to po Lj. Pa kako hudiča mene najdejo v Lj, da izvajajo BMW karafeke**

 

 

 

 

** če kdo ne ve kaj so karafeke

VUKAJLIJA.COM

Izvođenje raznih tantričko-kamasutračkih kerefeka u toku seksa, a sve u cilju impresioniranja partnerke svojim umećem. Često dovodi do...

 

  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak tole glede BMWjašev res ni več samo "stereotip" ... ali se motim? Saj ne rečem... lahko bi tudi jaz šel še skozi ta semafor... Ampak, da nekdo, ki je bil prej tri avte za menoj v koloni, prehiti in hop, skozi rdečo ... Ko se mi je prižgala zelena, sem moral vseeno čakati še ene 5, 6 avtov iz nasprotne smeri, ki so kot kaže vsi šli že v rdečo na drugi strani gradbišča ...

 

  • Haha 1
  • Jezen 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Jest napisal:

Ampak tole glede BMWjašev res ni več samo "stereotip" ... ali se motim? Saj ne rečem... lahko bi tudi jaz šel še skozi ta semafor... Ampak, da nekdo, ki je bil prej tri avte za menoj v koloni, prehiti in hop, skozi rdečo ... Ko se mi je prižgala zelena, sem moral vseeno čakati še ene 5, 6 avtov iz nasprotne smeri, ki so kot kaže vsi šli že v rdečo na drugi strani gradbišča ...

 

 

To se je hotu pohvalit, ker mu je bejba rekla naj kar gre v rdečo.... Sam je ni lih razumel... 

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 1. 6. 2021 ob 15:40 je Boss napisal:

Ampak BMW + KP tablc je pa sploh dobitna kombinacija. Jaz jih kr prvlačim take in to po Lj. Pa kako hudiča mene najdejo v Lj, da izvajajo BMW karafeke**

 

A še kdo dvomi, da kombinacija BMW in KP tablice ni recept za nesrečo. Pa sej ne moreš verjet, kaj jim dogaja. Dejansko idioti, brez vozniškega znanja.

 

BMWBLOG-BMW-M4-AVTO-AKTIV-NESRE%C4%8CA-n
WWW.BMWBLOG.SI

Ekskluzivno razkrivamo ozadje nesreče ter osebo, ki je bila za volanom ob uničenju novega BMW M4 Competition!

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Boss napisal:

 

A še kdo dvomi, da kombinacija BMW in KP tablice ni recept za nesrečo. Pa sej ne moreš verjet, kaj jim dogaja. Dejansko idioti, brez vozniškega znanja.

 

BMWBLOG-BMW-M4-AVTO-AKTIV-NESRE%C4%8CA-n
WWW.BMWBLOG.SI

Ekskluzivno razkrivamo ozadje nesreče ter osebo, ki je bila za volanom ob uničenju novega BMW M4 Competition!

 

 

Se pravi je nekdo ze podpisal odpoved 🙂

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Glej glej glej, kdo bi si mislil... policaji so zase izumili nov termin in se zdaj prevračajo pri nizki hitrosti. Zanimiv termin, ker vsi ostali, ki bi naredili kaj takega bi fasali oznako prevelika ali pa neprilagojena hitrost in seveda konkretno kazen.

 

5c3f9e7f8aea980626e0_62577739.jpg?v=8271
WWW.24UR.COM

V soboto je bilo v nesreči udeleženo policijsko vozilo, ki je bilo na nujni vožnji. Kot so nam pojasnili na PU Kranj, je bilo kot eno od več patrulj...

 

  • Haha 1
  • Jezen 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.