Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

pred 6 urami je Boss napisal:

Glej glej glej, kdo bi si mislil... policaji so zase izumili nov termin in se zdaj prevračajo pri nizki hitrosti. Zanimiv termin, ker vsi ostali, ki bi naredili kaj takega bi fasali oznako prevelika ali pa neprilagojena hitrost in seveda konkretno kazen.

 

5c3f9e7f8aea980626e0_62577739.jpg?v=8271
WWW.24UR.COM

V soboto je bilo v nesreči udeleženo policijsko vozilo, ki je bilo na nujni vožnji. Kot so nam pojasnili na PU Kranj, je bilo kot eno od več patrulj...

 

 

Pač sem študirala fiziko in mi je zadeva pač malo jasna, kako se je pač pri nizki hitrosti lahko prevrnil.

 

Ni mi pa jasno, kako je pač na NUJNI VOŽNJI vozil z NIZKO HITROSTJO? Pač ne razumem... :nevem:

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pač doštudirala in diplomirala. Kljub diplomi iz fizike pa pač ne razumem, kako je pač na nujni vožnji vozil z nizko hitrostjo?

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A še vedno pač računajo cestne zastoje?

 

Kdo jih pa pač zdaj uči? Mene je učil še pač Alojz Kodre, ampak je zdaj pač najbrž že upokojen.

 

Ne bi ga pač rada strašila, ampak v 3. letniku je pač MAFIJA 2. To je še pač enostavno, naslednje leto pa pač pride malo zahtevnejše...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekje sem nekaj zasledil o Čeških prikolicah ali nekaj takega, tule je ena sveža pravkar prispela na našo obalo! Mogoče paše na kakšno Mazdo, ki nima dovolj prostora... 😁

Ups, še sliko prilepim😆

IMG_20210623_190359~2.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 22. 6. 2021 ob 14:42 je Janez007 napisal:

Pridna 👍 Potem ti je tudi mafija znana 😁

Sin se ravno uči za ustne izpite 3. letnika. 📚

Haha, tudi meni je. Sem mojo vedno čakal v maju al kako se že imenuje tisti kafič tam čez cesto, ko je še študirala. Sicer je na matematiki🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Z "e-WCjem" čez prehod za pešce ... 😂

 

Notification_Center.thumb.png.05fff081fcc1f070577bb1ae582edd38.png

 

 

 

  • Haha 5
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Poleg "ležečih" imamo sedaj še "kartonske" :D ... 

 

IMG_2632.thumb.jpg.0d9336d52ddeb7cf718d0a7f72696a97.jpg

 

IMG_2632.thumb.jpg.8e11dfd5ae7e5f334eb988048b52b874.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Privezan je verjetno zato, da ga kaksen nadebuden influencer ne odnese domov ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.