Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

pred 44 minutami je 50keda napisal:

Kolikor mi je znano majo tam dost mukedama ... tak da je ta avto dost na mestu :P

Jp, pomembne ceste so ok, ko pa malo zaviješ od njih je pa soliden do grozen makedam in dosti brezpotij kjer take mrcine pridejo prav... 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Tukaj pa ni veliko manjkalo, da bi bil kolesar na havbi ... 

 

 

  • Začuden 2
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 27. 8. 2021 ob 17:40 je Bini napisal:

No, sam povem.... :nevem:

Ampak, narobe poveš, protesti so v petek in ne četrtek, ko je bilo to posneto. Pa še v kontra smer bi se moral peljat, če gre na proteste. 😜

  • Haha 3
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

Ampak, narobe poveš, protesti so v petek in ne četrtek, ko je bilo to posneto. Pa še v kontra smer bi se moral peljat, če gre na proteste. 😜

Saj ravno zato,ker se pelje kontra bo ravno do petka prispel....😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
pred 9 urami je SpEkTr napisal:

Uf, tole pa je, a si ga videl v desnem ogledalu, upam da ja 🙄

 

Ne, ker sem prihajal iz prehitevalnega na vozni, un je pa bil na odstavnem v mojem mrtvem kotu. Zagledal sem ga v trenutku, ko mi je bil že skoraj v vratih. Pa ko bi vsaj neuravnovešenec nadaljeval vožnjo po prehitevalnem, ne bi bilo nič groznega.  Sem pa imel žmigavec za desno, saj ga vedno dajem, da mi ne piska prehod čez sredisnko črto.

 

So bili pa dejasnko centimetri, kar kamera sicer ne prikaže.

  • Všeč 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Načeloma niti ni važno, predvidevam pa da ga je ob živce spravil tisti SUV, ki se je lotil neskončnega prehitevanja pri jedva mal ćez  100km/h (to bi tudi moralo biti kaznovano). Se je zadaj kar nabrala kolona, ampak Minija se ne spomnim, da bi ga videl pol je pa itak prletel k snet kladu od zadaj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je FuManchu napisal:

Vozniki minijev imajo pomoje tudi bmw-jev sindrom.

 

Pa tut pod pokrovom je bmw mel prste zravn

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tankanje mini helikopterja v Lescah :) ... 

 

 

 

Posnetek je pobran iz FB :)

 

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu so tankali celo dva pa to nista helikopterja ampak žirokopterja (motor poganja le zadnji propeler za pogon, zgornja elisa pa se vrti brez pogona zaradi premikanja po zraku in tako ustvarja vzgon).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce smo glih pikolovki... so celo trije :) ... eden na desni strani crpalke, dva pa pred tem, ki je snemal na levi strani crpalke :D ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Uf... - spremeni se zvok motorja - za 2-3l se zviša trenutna poraba - to bo povedal nekdo drug ker ne vem točno, ampak pri i-eloop ikoni ta ni modra več , ampak je ena druga barva - če imaš pa OBD2 pa lahko vidiš poseben PID kateri ti pove da se renegeracija izvaja . . .
    • Največja kača na svetu poginila kmalu po odkritju: 'Tega si ni zaslužila' | 24ur.com WWW.24UR.COM Skoraj sedemmetrsko anakondo so v amazonskem deževnem pragozdu odkrili prejšnji mesec, le nekaj tednov pozneje pa je največja kača na svetu poginila. "Žalosten in jezen sem," je sporočil nizozemski...  
    • Kako veste, kdaj vam dela regeneracijo?
    • Na Dolenjskem je bla ena ohcet. Izbruhnil velik pretep med obema družinama. Ko so jih razdvojili, so policaji začeli zasliševati vse sodelujoče in priča neveste je povedal sledeče: - "Ko je bil končan poročni obred, sem zaplesal prvi ples z nevesto. Po prvem plesu je muzika kar igrala, pa sem zaplesal se en ples z njo..." - "Ja in ...?" - "Ja, muzika je igrala se kar naprej in jaz sem tudi plesal z nevesto se naprej." - "Ja, povejte že, kako se je začel pretep!" - "Ja, no po četrtem plesu z nevesto, pa kar naenkrat skoči ženin k nama in z vso silo brcne svojo ženo med noge!" - "Uf, to je moralo pa boleti!" - "Bolelo, bolelo, pa še kako, saj mi je zlomil kar tri prste na roki..."
    • Pride Gorenjec iz službe prezgodaj domov in na dvorišču zagleda kombi vodovodarja. Sam pri sebi si Gorenjec reče: - "Ah, ko bi bil vsaj njen ljubimec..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.