Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

pred 11 urami je Boss napisal:

Nič novega, isto mesto, isti čas dneva, druga budala. Aja pa da ne bo panike sem samo Filipetovega znanca Francija pozdravil.

 

 

 

A mislš da je premislu, da je tam lahko ledena cesta, ker je namenjeno samo ustavljanju in bi ga lahko zasukalo kot frnikulo? :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Janez007 napisal:

 

Tole prvo trobljenje po mojem ne bi bilo potrebno, namesto tega bi vzoren voznik spustil gas. :)

 

Glede drugega je bilo zelo predrzno (grdo narobe), ampak je človek vsaj pospeševal in ne bremzal, ko se je vključeval, kar se dostikrat dogaja.

 

Ženi (modra smer) pa je na podobnem ali celo istem odseku ena voznica (rdeča) pripeljala takole, pred pol leta podnevi:

 

Ja, ampak po tvoji logiki je žena kriva, ker ni bila vzorna in ni spustila gasa. :whatever:

 

Vidim, da so nova pravila in da nisem seznanjen, da majo zdaj prednost tisti, ki se vključujejo  s stranskih ulic oziroma izvozov iz nakupovalnih centrov. A to pravilo velja samo v decembru al čez celo leto? :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Kot je že @Janez007 napisal, prvi primer nič posebnega razen, če ne gledaš na cesto kar je tudi možno in ga na pičiš..... 😟

Tole drugo pa je tako vsakdanje v Ljubljani..... :nevem:

Naredil bi en zaključek iz vsega tega, ugotavljam iz posnetkov, ki jih objaviš, da si v mestu "prehiter, neuvidevn in živčen", na AC pa ful počasen.. :hudicek:

 

Zanimivo, kako smo v Sloveniji ponižno servilni in ujčkamo tistega, ki povzroči nevarno situacijo in demoniziramo tistega, ki jo reši. Kaj misliš Bini, ti ki si profesionalc za volanom, kdo bi bil kriv, če ne bi do konca do ABS-a stisnil na bremzo? Po tvoje verjetno jaz, ki sem z 38km/h divjal in bil živčen in neuvideven do kretenov.

 

Upam, da veš kolk je tam omejitev na tistem delu AC? Veš, da je tam malo prej gradbišče ob AC in omejitev 60km/h? Ker vem, da ne veš, zgolj za info, tam kjer se vključujem je 100km/h omejitev in ja če sem delal prekršek je zato, ker sem peljal norih 106km/h. In s tem sem reveža prsilil, da je 130km/h moral po desni mimo po odstavnem. 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

 

Zanimivo, kako smo v Sloveniji ponižno servilni in ujčkamo tistega, ki povzroči nevarno situacijo in demoniziramo tistega, ki jo reši. Kaj misliš Bini, ti ki si profesionalc za volanom, kdo bi bil kriv, če ne bi do konca do ABS-a stisnil na bremzo? Po tvoje verjetno jaz, ki sem z 38km/h divjal in bil živčen in neuvideven do kretenov.

 

Upam, da veš kolk je tam omejitev na tistem delu AC? Veš, da je tam malo prej gradbišče ob AC in omejitev 60km/h? Ker vem, da ne veš, zgolj za info, tam kjer se vključujem je 100km/h omejitev in ja če sem delal prekršek je zato, ker sem peljal norih 106km/h. In s tem sem reveža prsilil, da je 130km/h moral po desni mimo po odstavnem. 

Pa saj nisem resno mislil 🤭,oprosti no.👍 Jaz tiste prve,ki takole izsiljujejo ponavadi malo po desni obvozim,sploh ne zaviram....:nevem:

Je pa res,da je tisti na AC malo pretiraval.🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Bini napisal:

Pa saj nisem resno mislil 🤭,oprosti no.👍 Jaz tiste prve,ki takole izsiljujejo ponavadi malo po desni obvozim,sploh ne zaviram....:nevem:

Je pa res,da je tisti na AC malo pretiraval.🥴

 

Sej veš, da ne zamerim, mi je pa včasih vseeno mal zoprno, da se pol pogovarjamo o stvareh, ki s situacijo nimajo nobene veze. Pa včasih težko razberem a res tko razmišljate nekateri al je zajebancija - sploh tista od Slivke glede pravice, da gre nekdo alkoholiziran za volan je bla vrh ledene gore. To je vse nekako v stili "kill the messenger" namesto, da bi razkrivali debilna dejanja, ki lahko povzročijo nesrečo, samo zato ker ima nekdo prevelik ego in ga boli za druge udeležence. Vem da je tega veliko ampak jaz še vedno trdim, da sem z ogledom raznoraznih deshcam videov mnoge stvari začel dojemat drugače in raje se učim iz napak drugih kot pa da to probavam na svoji koži.

 

Zato nalimam kak tak video, če pa je to preveč moteče za koga pa seveda je treba samo rečt pa neham. Tud men za editing vzame nekja časa pa ga bom tako prihranil za kaj drugega. 😉

 

 

 

 

 

 

 

pred 23 minutami je DonFelipe napisal:

Priporočam vam obisk dr. Miroljuba Petrovića katera je stručnjak za demone in pomoč za odpravo vaših težav.

 

Kdo je pa stručnjak za nutrijaški ples pa kardiširanje v Zokilandu?

  • Všeč 2
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti tvoji filmčki @Boss so vsaj meni super primeri. 👍

Imam samo en problem pri tem konkretnem. Hotel sem te zagovarjati pri 2. primeru, nakar ugotovim, da te pri tem še bolj potisnem v drek v 1. primeru. Namreč na kameri se občutek hitrosti precej izgubi. Torej predlog: 1 primer, 1 filmček. 😀

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

 

Sej veš, da ne zamerim, mi je pa včasih vseeno mal zoprno, da se pol pogovarjamo o stvareh, ki s situacijo nimajo nobene veze. Pa včasih težko razberem a res tko razmišljate nekateri al je zajebancija - sploh tista od Slivke glede pravice, da gre nekdo alkoholiziran za volan je bla vrh ledene gore. To je vse nekako v stili "kill the messenger" namesto, da bi razkrivali debilna dejanja, ki lahko povzročijo nesrečo, samo zato ker ima nekdo prevelik ego in ga boli za druge udeležence. Vem da je tega veliko ampak jaz še vedno trdim, da sem z ogledom raznoraznih deshcam videov mnoge stvari začel dojemat drugače in raje se učim iz napak drugih kot pa da to probavam na svoji koži.

 

Zato nalimam kak tak video, če pa je to preveč moteče za koga pa seveda je treba samo rečt pa neham. Tud men za editing vzame nekja časa pa ga bom tako prihranil za kaj drugega. 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

Kdo je pa stručnjak za nutrijaški ples pa kardiširanje v Zokilandu?

Kar nadaljuj z objavami je mogoče za koga tukaj tudi poučno.....:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Janez007 napisal:

Imam samo en problem pri tem konkretnem. Hotel sem te zagovarjati pri 1. primeru, nakar ugotovim, da te pri tem še bolj potisnem v drek v 2. primeru. Namreč na kameri se občutek hitrosti precej izgubi. Torej predlog: 1 primer, 1 filmček. 😀

 

Ok, ampak sej ne skrivam hitrosti, desno spodaj je realna hitros iz GPS ves čas vidna. Na prvem filmčku ne preseže 40km/h kot je tudi omejitev na tej cest od kar so štrihali kolesarske pasove. Prej je bilo 50km/h.

Na drugi pa je problem kje? A dam celoten filmček (brez zvoka, ker sva imela z bratom interno debato pa ni glih za v javnost) pa da se vidi kako zgleda tam z omejitvami. Še enkrat ta del obvoznice je gradbišče in šele tukaj pri izvozu na vzhodno obvoznico je hitrost 100km/h. Tablo maš recimo na stebru od nadvoza. Sej mogoče sem jaz kej zgrešil ampak cesta je bila prazna tudi na moji levi strani in bi komot šel po levi mimo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Janez007 napisal:

 

Tole prvo trobljenje po mojem ne bi bilo potrebno, namesto tega bi vzoren voznik spustil gas. :)

 

Glede drugega je bilo zelo predrzno (grdo narobe), ampak je človek vsaj pospeševal in ne bremzal, ko se je vključeval, kar se dostikrat dogaja.

 

Ženi (modra smer) pa je na podobnem ali celo istem odseku ena voznica (rdeča) pripeljala takole, pred pol leta podnevi:

 

image.png

 

image.png

 

Nemogoče je mogoče očitn. Človek ne bi verjel, da se to sploh dogaja.

pred 35 minutami je Janez007 napisal:

Ti tvoji filmčki @Boss so vsaj meni super primeri. 👍

Imam samo en problem pri tem konkretnem. Hotel sem te zagovarjati pri 2. primeru, nakar ugotovim, da te pri tem še bolj potisnem v drek v 1. primeru. Namreč na kameri se občutek hitrosti precej izgubi. Torej predlog: 1 primer, 1 filmček. 😀

 

Ja, @Boss kr posnam še kej 😉 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Boss napisal:

 

Ok, ampak sej ne skrivam hitrosti, desno spodaj je realna hitros iz GPS ves čas vidna. Na prvem filmčku ne preseže 40km/h kot je tudi omejitev na tej cest od kar so štrihali kolesarske pasove. Prej je bilo 50km/h.

Na drugi pa je problem kje? A dam celoten filmček (brez zvoka, ker sva imela z bratom interno debato pa ni glih za v javnost) pa da se vidi kako zgleda tam z omejitvami. Še enkrat ta del obvoznice je gradbišče in šele tukaj pri izvozu na vzhodno obvoznico je hitrost 100km/h. Tablo maš recimo na stebru od nadvoza. Sej mogoče sem jaz kej zgrešil ampak cesta je bila prazna tudi na moji levi strani in bi komot šel po levi mimo.

Hotel sem povedat, da v filmčku ne izgleda niti približno tako nevarno, kot je, če doživiš v realnosti. Mislil sem predvsem na 2. primer. 

 

Včasih sem s kamero posnel kakšno svoje smučanje po kakšni strmi zahtevni črni progi (brez palic, da sem lahko držal kamero). Pa so se potem gledalci filmčka, ki sem ga jim predvajal, samo smehljali v smislu, a to je zate strmo? In hitro?🙂

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je DonFelipe napisal:

Ja, problem predstavljamo normalni ki smo za precenjeno nemško sveto trojico prepočasni tako da si oni lahko polnijo svoje egote.

Lep prikaz takih kreljotov na humoren način :

 

Ne vse v isti koš dajat, tudi sam vozim 4kroge, oz. enega izmed svete nemše trojice, kot radi rečemo. 😆  Pa sem sam bolj DESUS šofer, kot @Z M A J rad pravi. 🙂 Vozim več ali manj po omejitvah, tempomat do 140km/h AC, ne delam prekrškov, v 10-ih letih samo 1x ujeli na radar, itd....Se pa najdejo umetniki, seveda. Pa verjetno res prevladujejo vozniki z nemškimi biseri 🙂 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

Ne vse v isti koš dajat, tudi sam vozim 4kroge, oz. enega izmed svete nemše trojice, kot radi rečemo. 😆  Pa sem sam bolj DESUS šofer, kot @Z M A J rad pravi. 🙂 Vozim več ali manj po omejitvah, tempomat do 140km/h AC, ne delam prekrškov, v 10-ih letih samo 1x ujeli na radar, itd....Se pa najdejo umetniki, seveda. Pa verjetno res prevladujejo vozniki z nemškimi biseri 🙂 

 

Ne vem, jaz se zadnje čase največ nad vozniki znamke Volvo pritožujem :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je g.Wankel napisal:

 

Ne vem, jaz se zadnje čase največ nad vozniki znamke Volvo pritožujem :D

Aja? 

Volvači tudi že zdavnaj niso več skandinavski. 

Se pa pozna da zelo pazijo na njih, ker ne slovijo več po varnosti kot so včasih. 

Priporočam ti pa da pri njih vedno pogledaš bočno in da jih spustiš v kolikor lahko, čeprav niso vsiljivi. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sprejema se zakon o odstranjevanju-vleki okvarjenih vozil z AC po zgledu kot je urejeno za tovorna vozila. Podelili bi koncesijo z razpisom in tako bomo vsi z avto asistenco in podobne variante potegnili kratko 🥴😟🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Bini napisal:

Sprejema se zakon o odstranjevanju-vleki okvarjenih vozil z AC po zgledu kot je urejeno za tovorna vozila. Podelili bi koncesijo z razpisom in tako bomo vsi z avto asistenco in podobne variante potegnili kratko 🥴😟🥴

Kaj, kdaj, kje si to zasledil? 😮 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je MazdaBoy napisal:

Kaj, kdaj, kje si to zasledil? 😮 

Na 24kur piše:

 

Vlada spreminja ureditev odvoza pokvarjenih vozil z avtocest in hitrih cest - 24ur.com

  • Všeč 1
  • Hvala 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Boss napisal:

 

Sej veš, da ne zamerim, mi je pa včasih vseeno mal zoprno, da se pol pogovarjamo o stvareh, ki s situacijo nimajo nobene veze. Pa včasih težko razberem a res tko razmišljate nekateri al je zajebancija - sploh tista od Slivke glede pravice, da gre nekdo alkoholiziran za volan je bla vrh ledene gore. To je vse nekako v stili "kill the messenger" namesto, da bi razkrivali debilna dejanja, ki lahko povzročijo nesrečo, samo zato ker ima nekdo prevelik ego in ga boli za druge udeležence. Vem da je tega veliko ampak jaz še vedno trdim, da sem z ogledom raznoraznih deshcam videov mnoge stvari začel dojemat drugače in raje se učim iz napak drugih kot pa da to probavam na svoji koži.

 

Zato nalimam kak tak video, če pa je to preveč moteče za koga pa seveda je treba samo rečt pa neham. Tud men za editing vzame nekja časa pa ga bom tako prihranil za kaj drugega. 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

Kdo je pa stručnjak za nutrijaški ples pa kardiširanje v Zokilandu?

Ej s čim editaš posnetke drugače

Drugače pa ena včerajšnja, neoznačen zaključek gradbenih del, idealno za polomt fedre :D

 

Videja ni, ker sem klel vse v p** *mater 

 

null

image.png

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je NevLado napisal:

Ej s čim editaš posnetke drugače

Drugače pa ena včerajšnja, neoznačen zaključek gradbenih del, idealno za polomt fedre :D

 

Videja ni, ker sem klel vse v p** *mater

 

 A si kej trobil, ker jaz sem ugotovil, da več kot trobim manj kolnem in obratno?

 

Drugače pa ja... to je kr praksa, mal strmince naredijo pa jebi se. Nekje jim še kanali za 5cm ven gledajo pa se pejt. Stožci na šoli varne vožnje na Vranskem so pičkin dim za odslalomirat mim proti takim kanalom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede BMWjev vedno pravijo, da gre le za stereotipe ... :)

 

 

Pobrano iz FB: 

 

image.jpeg

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.