Skoči na vsebino

Računalništvo


curko

Priporočeno sporočilo

Jaz sem tudi se pred nedolgo nazaj govoril, da verjetno ne bom dozivel, da bodo do hise pripeljali optiko… Za lazje cakanje je se prej kabelski operater (takrat EVJ, ki jih je kasneje pohrustal Telemach) ponudil dokaj spodoben internet preko kableskega omrezja (DocSys) s hitrostmi do 600/60 … Takoj, ko je bilo mozno, sem vzel opticni prikljucek (GVO) in ponudnika T-2… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma namestil tole znanost😉😄, PS5....ali kdo lahko priporoči kake dobre igre? Drugače pa izjemne performance, še nisem videl kaj takega na compu....tehnologija napreduje👍😉 (manjka mi 4k tv😁😉).

20220129_113201.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je NevLado napisal:

Mortal Kombat mi je bil fenomenalen pri kolegu. No odvisno, koliko si fan "serije". Jaz sem igral že tistega prvega iz leta 92...

Igral v enakem obdobju👍, ravbo pred časom gledal zadnji film...tud za pogledat, ja ta je na seznamu😉😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 29. 1. 2022 ob 14:14 je sportman333 napisal:

Doma namestil tole znanost😉😄, PS5....ali kdo lahko priporoči kake dobre igre? Drugače pa izjemne performance, še nisem videl kaj takega na compu....tehnologija napreduje👍😉 (manjka mi 4k tv😁😉).

20220129_113201.jpg

Warzone, zastonj je..za igranje rabiš nujno dobre slušalke, da lahko slišiš kdo te strelja😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je samSimon napisal:

Nekak tko kot za Pubg, ki je tut zdaj zastonj, samo meni ciljanje z gobico na gamepadu ni nikol pretirano dobro šlo 😅

Gobico? Streljacine mors igrat na kompu. To igrat na konzolah je brezveze. Meni je warzone krneki... pac kopija pubga. Pubg mi je pa zakon. Sicer zajebana igra, ampak nora :)

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Boss napisal:

A ni tale dečva priznala, da uporablja/je uporabljala cheate? Ker nekaj killov je hmmmm, kr preveč, da bi bili zgolj sreča. :nevem:

Ne. To je pro liga pa tudi poteka use preko twitcha. To so pac izseki iz razlicnih iger. Drgac imas se vecje norce :) Sej mogoce na posnetku zgleda izi., ampak, ko dejansko igras vidis, da se vsako orozje razlicno obnasa. Imas razlicen recoil, padec metka itd. Sploh ce streljas na daljse razdalje je treba to upostevati in ne samo nameriti v glavo in je HS. 
Zadnji turnir je bil recimo 2021 in je bila nagrada en milijon. Tko da tudi Esport je ratal biznic :)

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Scr3am napisal:

Ne. To je pro liga pa tudi poteka use preko twitcha. To so pac izseki iz razlicnih iger. Drgac imas se vecje norce :) Sej mogoce na posnetku zgleda izi., ampak, ko dejansko igras vidis, da se vsako orozje razlicno obnasa. Imas razlicen recoil, padec metka itd. Sploh ce streljas na daljse razdalje je treba to upostevati in ne samo nameriti v glavo in je HS. 
Zadnji turnir je bil recimo 2021 in je bila nagrada en milijon. Tko da tudi Esport je ratal biznic :)

 

Se mi je zdel, da sem to izjavo nekje videl - mogoče pa je samo vzeta iz konteksta .... hehe

 

TWITCHSTATS.NET

Streamer admited cheating in pubg - Twitch clip created by Paruna for channel DanucD while playing game PLAYERUNKNOWN'S...

 

 

Drugač pa nekoč davno nazaj tam nekje na prelomu tisočletja sem preigral kr nekaj Counter Strika, ko je bil še mod za Half Life. Pa je v eni fazi ratal bit sila nezabaven, ko je vsak tadrug cheatal. Zato sem ob takih zadetkih HS na 150 m pr tem, da tarača laufa oziroma celo skače.... hmmmm, težko me prepričajo. Wall hack, no recoil, aimbot... you name it😜

 

 

Pa še en tak lep insert, ki tako prelepo sovpada.

 

M.TWITCH.TV

Watch DanucD's clip titled "Does DanucD use Cheats "

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Boss napisal:

 

Se mi je zdel, da sem to izjavo nekje videl - mogoče pa je samo vzeta iz konteksta .... hehe

 

TWITCHSTATS.NET

Streamer admited cheating in pubg - Twitch clip created by Paruna for channel DanucD while playing game PLAYERUNKNOWN'S...

 

 

Drugač pa nekoč davno nazaj tam nekje na prelomu tisočletja sem preigral kr nekaj Counter Strika, ko je bil še mod za Half Life. Pa je v eni fazi ratal bit sila nezabaven, ko je vsak tadrug cheatal. Zato sem ob takih zadetkih HS na 150 m pr tem, da tarača laufa oziroma celo skače.... hmmmm, težko me prepričajo. Wall hack, no recoil, aimbot... you name it😜

 

 

Pa še en tak lep insert, ki tako prelepo sovpada.

 

M.TWITCH.TV

Watch DanucD's clip titled "Does DanucD use Cheats "

 

Ja seveda, da je to vzeto iz konteksta :D in to tocno prek njenega streama. To so pac profici k jim je to dobesedno služba. Itq da so dobri. Da ne govorim, da so v ozadju se mocni sponzji, kot je intel, logitech, g fuel...Drgač pa kot sm reku to vse poteka pret twitcha (stream) poleg tega je bila pa stroga politika in hitro preverjanje glede cheaterjev. So dobili po hitrem postopku bann oz. Account review v primeru, da je bilo veliko reporta. V primeru, da imas report gre tehnicna sluzba preverjati posnetke oz. Kill kam.

Ti lahko nalilam se ene par vecjih norcev k se tale punca lahko skrije :)

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zej pa eno resno vprašanja. Kaj za en wifi usmerjevalnik oz. wifi extender uporabljate pa da se super obnese. Pa ali imate extender povezan preko wifija ali preko utpja? Problem imam, ker v spodnjem nadstropju wifi sign zelo šepa (ena crtica). Trenutno imam asus RP-N12 pa ni neki za prehvalit.

 

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Eno resno vprašanje.Do katerega leta se igrate te igrice na računalnikih in kako sprejemajo vaše partnerke to "otročje" početje? 🤔

 

Js se spomnem, da je to moj foter se pri 40ih nabiju 😁 (takrat je bil full popularn Medal of Honor, pa tist taprvi Call of duty, pa Project I.G.I ... )

 

Js pa mogoce tole sam cez zimo tam pa tam kak spil, cez poletje niti ni tolk casa 🙂

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex, videoigre že dolgo niso več samo za otroke. Med drugim je to postalo tako močna industrija, v e-športih se obračajo milijoni vsakoletno.
Drugače pa je odvisno od partnerke in od tega ali je tebi to pač občasna sprostitev, ali pa si kot nek mulc 10 ur na dan pred računalnikom...
Potrebna je pač zdrava mera vsega in pa razumevajoč partner, ki ne obsoja. Sej vsak pač rabi nekaj zase, nekateri pa grejo po gostilnah po službi, to je pa boljše, ker ni otročje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Eno resno vprašanje.Do katerega leta se igrate te igrice na računalnikih in kako sprejemajo vaše partnerke to "otročje" početje? 🤔

Ravno včeraj sem si na telefonu snel Nfs 😂

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.