Skoči na vsebino

Računalništvo


curko

Priporočeno sporočilo

null
image.thumb.png.4c06dea5e14b489a131d2587bc6ee738.png
Bigbang ma 20 komadov na zalogi, če je še kdo interesent :prstgor:

Očitno sem zamudil Ni več na voljo za naročilo.

http://
WWW.BIGBANG.SI

Prihodnost iger je končno tu! PlayStation 5 - Končno je tu nova generacija priljubljene igralne konzole PlayStation.



Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je MazdaBoy napisal:


Očitno sem zamudil emoji854.png Ni več na voljo za naročilo.

http://

WWW.BIGBANG.SI

Prihodnost iger je končno tu! PlayStation 5 - Končno je tu nova generacija priljubljene igralne konzole PlayStation.

 

 


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Ja, res morš vsak dan pogledat. Če ga majo na zalogi majo kr banner na pagu gor na vrhu da majo zalogo.

 

Dobiš zapakirane za 600 eur na fb marketplace ko folk kupi in preprodaja. Telekom, t2 klub, leclerc fizična trgovina, big bang, ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
pred 9 urami je mazdaman napisal:

katereaga pa uporabljate?

 

CLIPGRAB.ORG

ClipGrab is a free downloader and converter for YouTube, Vimeo, Metacafe and many other online video sites

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Sin kupuje računalnik za igrice pa me zanima menje za tega oz ali se dobi kaj boljšega za ta denar?

 

WWW.TEHNOX.SI

Super ponudba - Namizni računalnik PCX EXTIAN I5-11400F/16GB/SSD 1TB/RTX2060 -12GB lahko najugodneje kupite na Tehnox.si! Hitra in zanesljiva dostava na vaš naslov. Preverite tudi dodatni opis izdelka...

 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je mazdaman napisal:

Sin kupuje računalnik za igrice pa me zanima menje za tega oz ali se dobi kaj boljšega za ta denar?

 

WWW.TEHNOX.SI

Super ponudba - Namizni računalnik PCX EXTIAN I5-11400F/16GB/SSD 1TB/RTX2060 -12GB lahko najugodneje kupite na Tehnox.si! Hitra in zanesljiva dostava na vaš naslov. Preverite tudi dodatni opis izdelka...

 

Meni se zdi kar OK varianta (cena-zmogljivost). 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je mazdaman napisal:

Sin kupuje računalnik za igrice pa me zanima menje za tega oz ali se dobi kaj boljšega za ta denar?

 

WWW.TEHNOX.SI

Super ponudba - Namizni računalnik PCX EXTIAN I5-11400F/16GB/SSD 1TB/RTX2060 -12GB lahko najugodneje kupite na Tehnox.si! Hitra in zanesljiva dostava na vaš naslov. Preverite tudi dodatni opis izdelka...

 

 

Procesor je ok, ram tudi, napajalnik je pač LC power.

 

Imam pa vprašanje zate ali bo 2060 grafična dovolj, kakšen monitor ima sin? Če imaš 1080p monitor bo šlo glih za glih.

 

Če je monitor višje resolucije 1440p ali 4k, bo 2060 šepala.

 

Recimo jeseni pride nov Call of Duty Warzone 2; meni sedaj Warzone 1 na 2060 komaj požere 60fps z 1200p monitorjem.

 

Predlagam, da gledaš 2070 ali 3060.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ta




Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podobne performance 3050 kot 2060 .. za 4K v obeh primerih premalo oziroma celo vprašanje a bo sploh zalaufalo igro v tej resoluciji. Pa ta ma še za pol manjši disk, ampak to se da hitro rešit.

 

Mene mal moti dokaj švoh napajalnik, ker če bo  enkrat nadgrajeval grafo bo treba tud napajalnik zamenjat.

 

Drugač pa res odvisno kake igre se igra.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Podobne performance 3050 kot 2060 .. za 4K v obeh primerih premalo oziroma celo vprašanje a bo sploh zalaufalo igro v tej resoluciji. Pa ta ma še za pol manjši disk, ampak to se da hitro rešit.

 

Mene mal moti dokaj švoh napajalnik, ker če bo  enkrat nadgrajeval grafo bo treba tud napajalnik zamenjat.

 

Drugač pa res odvisno kake igre se igra.

Tako ja. Računaj od oka:

2060 == 3050

2070 == 3060

2080 == 3070…

 

20 je druga generacija, 30 je tretja

številka na desni polovici je pa večje == boljše

 

4k igro bo požrlo, ampak bo moral dat vse na low low


Jaz sem mnenja, da kupi orngi, pa maš 4 leta mir

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

če res ni nuja bi počaku kak mesec ali 2. AMD bo oktobra na trg lansiru AM5 procesorje in je velka verjetnost da bodo cene trenutnih procesorjev padle ali pa se bo mogoče splačalo kar novega kupit če bo price/performence dost dober. 

Prav tako bo letos nVIDIA lansirala RTX4000 serijo, in koliko sem spremljal cene grafičnih kartic serije RTX3000 že padajo. Js bi počaku.

Sem pa na funtech naredu 2 builda. mogu bi še preverit glede dimenzije ohišja če bi spravu grafično in napajalnik not. pa pri Intelu bi mogoče lahk dal mal slabšo matično pa bi tm pršparu še par 10€

 

Bi blo pa dobro vedit kolk je star in kaj rad igra in na kaki resoluciji (1080p, 1440p,..) in kar je najbolj pomembno budget. :)

Zraven je tudi pribljižek mojga. edina razlika je matična in ram ker nimajo točno takega je pa cena primerljiva. sestavil sem ga pa v Q4 2020 (oktober-november). 

image.png

image.png

image.png

Popravljeno od TBA
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

če res ni nuja bi počaku kak mesec ali 2. AMD bo oktobra na trg lansiru AM5 procesorje in je velka verjetnost da bodo cene trenutnih procesorjev padle ali pa se bo mogoče splačalo kar novega kupit če bo price/performence dost dober. 
Prav tako bo letos nVIDIA lansirala RTX4000 serijo, in koliko sem spremljal cene grafičnih kartic serije RTX3000 že padajo. Js bi počaku.
Sem pa na funtech naredu 2 builda. mogu bi še preverit glede dimenzije ohišja če bi spravu grafično in napajalnik not. pa pri Intelu bi mogoče lahk dal mal slabšo matično pa bi tm pršparu še par 10€
 
Bi blo pa dobro vedit kolk je star in kaj rad igra in na kaki resoluciji (1080p, 1440p,..) in kar je najbolj pomembno budget.
Zraven je tudi pribljižek mojga. edina razlika je matična in ram ker nimajo točno takega je pa cena primerljiva. sestavil sem ga pa v Q4 2020 (oktober-november). 
image.thumb.png.2a6535ee5a9959f1cb7946696cfb49e2.png
image.thumb.png.55e9b345a2ef0953ac549afbb54f7d86.png
image.thumb.png.f5f7cd470295dbfa6b05d0dd4d4f0e29.png

Sinu star prenosnik igrice ne delajo dobro. Sin je star 12 let, igra pa GTA V, Apex Legends, CS-GO, FH5, BeamNG, Fortnite .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je mazdaman napisal:


Sinu star prenosnik igrice ne delajo dobro. Sin je star 12 let, igra pa GTA V, Apex Legends, CS-GO, FH5, BeamNG, Fortnite .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Povej do kok visok lahk cilamo glede stroškov pa se bo nekaj optimalnega našlo :).  mogoče je pametno tudi pogledati ker nekateri sistemi nimajo naloženih windowsov in jih je potrebno potem še naložit. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.