Skoči na vsebino

Računalništvo


curko

Priporočeno sporočilo

Win niso problem cilja se pa na ceno okoli 800€ brez DDV


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je Scr3am napisal:

Te igre k si napisal lahko bp igras na 2060. Osebno bi dal se tiste 100-150 e vec in bi vzel 3060 ali 3060ti. Cpu bi pa vzel rzyen serijo, saj so dost cenejsi od intel. Recimo ryzen 5 3600 dobis za 200e.

za ta denar dobiš tud 12400f pa je malenkost boljši za igre in velik novejš.

se pa strinjam daš 100€ zraven (če ti znese) in vzameš kaj takega, je boljši napajalnik in grafična. so pa konfiguracije z Intel ali AMD procesorjem

 

WWW.TEHNOX.SI

Super ponudba - PCPLUS Storm i5-11400F 16GB 1TB NVMe SSD GeForce RTX 3060 12GB RGB gaming namizni računalnik lahko najugodneje kupite na Tehnox.si! Hitra in zanesljiva dostava na vaš...
WWW.TEHNOX.SI

Super ponudba - PCPLUS Gamer R5 5600X 16GB 1TB NVMe SSD RTX 3060 12GB gaming namizni računalnik lahko najugodneje kupite na Tehnox.si! Hitra in zanesljiva dostava na vaš naslov. Preverite tudi...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 20. 8. 2022 ob 8:38 je mazdaman napisal:


Sinu star prenosnik igrice ne delajo dobro. Sin je star 12 let, igra pa GTA V, Apex Legends, CS-GO, FH5, BeamNG, Fortnite .


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

use te igre sm igrou, določene občasno še zmeraj igram na intel i7 8700k, GTX 1060 6gb , gskill 16gb ram 3200, tko da že uzameš nek i5  pa RTX 2070 oz 3060, da ma vsaj 16 GB rama k je vsaj 2800, pa glej da nima samo 500 GB oz 1 TB prostora ker ... tega res hitr zmanka pri današnjih velikostih iger ...

res da mam settings na medium pa 1080p, fps pa nastimam glede nato kolk je igra požrešna, ker monitor mi podpira osveževanje do 240 Hz  

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
pred 45 minutami je NevLado napisal:

Evo, prišel čas, da menjam 1200p monitor za 1440p ultrawide :D Komaj čakam :ouje:

 

Sedaj pa naslednja investicija menjava grafične - tako da prodajam 2060 RTX če koga zanima.

Katerega si pa nabavil?

Ta format imam 1 leto in sem se kar težko navadil oz. me še kdaj zafrkava prerazporejanje oken. Pride prav za široke tabele (Excel), sicer pa sta meni bolj praktična 2 ožja.

 

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Katerega si pa nabavil?

Ta format imam 1 leto in sem se kar težko navadil oz. me še kdaj zafrkava prerazporejanje oken. Pride prav za široke tabele (Excel), sicer pa sta meni bolj praktična 2 ožja.

 

image.png

S3422DWG

 

Imam v službi S3422DW in je top, ker imam lahko urejevalnik kode na polovici, na drugi pa brskalnik.

 

Vse kar rabiš je da se navadiš win+puščice kombo 😛

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam tole resolucijo ;)

image.png

 

Sam uporabljam FancyZones iz PowerToys

Popravljeno od x-layer

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 25. 11. 2022 ob 15:53 je Janez007 napisal:

Katerega si pa nabavil?

Ta format imam 1 leto in sem se kar težko navadil oz. me še kdaj zafrkava prerazporejanje oken. Pride prav za široke tabele (Excel), sicer pa sta meni bolj praktična 2 ožja.

 

image.png

 

 

Sam imam 32" 4K monitor Philips  ... z locljivostjo 3840 × 2160 ... in nimam problemov s prerazporejanjem oken... Treba se je pa navadit, da aplikacij pac ne uproabljas vedno v "full screen" nacinu ... Samo takrat, ko je res smiselno... recimo pri obdelavi videa ali fotk ... 

 

image.jpeg

 

image.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Jest napisal:

 

 

Sam imam 32" 4K monitor Philips  ... z locljivostjo 3840 × 2160 ... in nimam problemov s prerazporejanjem oken... Treba se je pa navadit, da aplikacij pac ne uproabljas vedno v "full screen" nacinu ... Samo takrat, ko je res smiselno... recimo pri obdelavi videa ali fotk ... 

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

Saj če imaš novo CX-60, tudi nimaš problemov s prostorom :)

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je cool funkcija , da vsak okno zvlečeš v enega od kotov in se samo prilagodi na četrtino zaslona, al pa na polovico, lahko tudi z držanjem windows tipke pa smernimi tipkami. Tako se da hitro narest tako, da izbereš okno pa rukneš windows tipko pa desno, izbereš naslednje okno pa windows plus desno pa nato še gor, da gre v kot zgoraj desno. To narediš pol še z ostalima dvema izbranima oknoma in jih lociraš po želji v kote.

 

kdor je izvežban tole naredi za tren oka s pomočjo tab tipke, še miške ne rabiš...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

 

Saj če imaš novo CX-60, tudi nimaš problemov s prostorom :)

 

 

In kaj ima CX-60 tukaj zveze? Jaz imam CX-5 :) ... Samo nima tako velikega ekrana :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Jest napisal:

In kaj ima CX-60 tukaj zveze? Jaz imam CX-5 :) ... Samo nima tako velikega ekrana :P

V smislu, s polno ritjo je lahko s..... :)

 

Ja, že eden, kaj šele dva 32" 4K monitorja je seveda boljša izbira, kot eden 34" 3440x1440p. So pa tile 4K bistveno dražji (na površino), vsaj so bili pred pol leta, kot 34" 3440x1440p ...

 

Tegale sem dobil za 290€. :)

Monitor ViewSonic VA3456-MHDJ, 86,36 cm (34), IPS, UltraWide, WQHD, 75 Hz, 4 ms, črn | Enaa

 

Nadomestil sem DELL U2719D in sem presenečen, ker ne opazim razlike v kakovosti slike, oziroma da bi bil kaj slabši od veliko dražjega DELLa.

 

image.png

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noja... tale niti ni bil tako drag ... Ce se prav spomnim, je bil pred nekaj leti nekje dobrih 500€ ... Sedaj je nekje okoli 590€

 

 

WWW.ENAA.COM

Monitor Philips Brilliance 328P6VUBREB s priključno postajo USB-C, 80,1 cm (31,5), 3840 x 2160 (4K UHD), VA, 4 ms, 60 Hz, 600 cd/m2, HDMI, USB-C, DisplayPort. 80,1 cm (31,5) ...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A kakšne postavke pregled in test elektro zadev pa še niso izumili?
    • Super stvar. Samo moraš pazit, da ne odpihneš sproti  tudi ogledal z avta. . Ker vemo, da ogledala niso neki glavni  adut mazd. 😊
    • To, da ti dela regeneracije na vsakih 300 kilometrov skoraj ne morem verjeti.  Ker na mazdininih 2.2 dizlih, skayactiv, so dpf filtri zasnovani tako, da se izvaja regeneracija vsakih 200-250 km, odvisno od vožnje. Nikakor pa ne več. 
    • Po moje je kar uspešno dodan večji zadek, v Video posnetkih ni tako velika videti. Meni je všeč. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.