Skoči na vsebino

Vpoklic Mazda6 2008 zaradi nevarnosti odprtja vrat med vo?njo


spomenik

Priporočeno sporočilo

Ima kdo kak?ne informacije, ?e je bila v Sloveniji kak?na Mazda6 vpoklicana zaradi serijske napake?

 

http://www.autoblog.com/2013/09/30/mazda6-door-latch-recall/

 

Mazda is voluntarily recalling 161,400 Mazda6 cars due to door latch mounting screws that may loosen, which could cause a door to open while the vehicle is in motion, thereby increasing the risk of accident or injury. The recall covers 2009 through 2013 Mazda6 models manufactured between February 4, 2008 and August 24, 2012.

 

The recall is expected to begin by October 18, 2013. Mazda will notify owners, and dealers will provide repairs free of charge. Scroll down for the official recall notice from the National Highway Traffic Safety Administration.

 

 

lp,m

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima kdo kak?ne informacije, ?e je bila v Sloveniji kak?na Mazda6 vpoklicana zaradi serijske napake?

 

http://www.autoblog.com/2013/09/30/mazda6-door-latch-recall/

 

Mazda is voluntarily recalling 161,400 Mazda6 cars due to door latch mounting screws that may loosen, which could cause a door to open while the vehicle is in motion, thereby increasing the risk of accident or injury. The recall covers 2009 through 2013 Mazda6 models manufactured between February 4, 2008 and August 24, 2012.

 

The recall is expected to begin by October 18, 2013. Mazda will notify owners, and dealers will provide repairs free of charge. Scroll down for the official recall notice from the National Highway Traffic Safety Administration.

lp,m

 

Moja bi pasala. Ce gre za sovoznico ne bom peljal popravt :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ola,

 

pri moji l. 2008 so se res vijaki odvil od klju?avnice kot je napisano

 

Samo ti imas prvo a ne glede na cd136?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem za ve? info poslal vpra?anje na mazda.si.

 

Odgovor:

 

"Iz prilo?ene povezave je mo?no razbrati, da se zadevni vpoklic nana?a na vozila, prodana v Severni Ameriki. Zadevni vpoklic se v Sloveniji ne izvaja.

 

V kolikor bi proizvajalec zadevno vpoklicno akcijo uvedel tudi pri nas, bi o njej nemudoma obvestili lastnike prizadetih vozil ter jih povabili na brezpla?no odpravo/popravilo napake.".

 

O?itno smo mi na "varni" strani..:)

 

Lp, Marko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odgovor:

 

"Iz prilo?ene povezave je mo?no razbrati, da se zadevni vpoklic nana?a na vozila, prodana v Severni Ameriki. Zadevni vpoklic se v Sloveniji ne izvaja.

 

V kolikor bi proizvajalec zadevno vpoklicno akcijo uvedel tudi pri nas, bi o njej nemudoma obvestili lastnike prizadetih vozil ter jih povabili na brezpla?no odpravo/popravilo napake.".

 

O?itno smo mi na "varni" strani..:)

 

Lp, Marko

 

Kdaj sem to ?e napisal. :rulam:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Jaz pa mislim, da kamen lahko isto tudi Mazdino šipo zlomi. To je samo nesreča in ne napak vozila.   Se mi zdi, da se ti je število izrednih servisov zmanjšalo. Al se motim?
    • Prilepi še screenshot naročila, da vidimo kateri deli so bili to  
    • Joj janez, po očala bo treba   za kazen sedaj naračunaj koliko bi prišlo s financiranjem v 60 mesecih ekstra, in za koliko presežeš ceno  
    • Lepo si tole zrihtal, zdej še končna tabela da te dopolnem. Jaz NE bi vzel naluknjanih, bi vzel navadne. Ampak odločitev je tvoja @Tilen5   Dopolnjujem kar je @godlike napisal:     - spredaj -- diski luknjasti: 370.3050.52 (AWD), 370.4404.52 (Sprednji pogon) -- diski navadni: 370.3050.20 (AWD), 370.4404.20 (Sprednji pogon) -- pakne: 25725.155.1 (AWD in sprednji pogon) - zadaj -- diski: 370.3052.20 (AWD in sprednji pogon) -- pakne: 25688.150.1 (AWD in sprednji pogon, navadna klasična ročna, non-eletric) --- z električno ročno: 22349.155.1 --- klasična ročna (te imaš): 25688.150.1   Sem šel preverit, in sem jaz naročil iste šifre spredaj za mojo 2.5 bencinarko, torej navadni diski 370.4404.20 in ploščice 25725.155.1. Aja pa še ena omemba, kataloške sva takrat s @scania praktično doktorirala, ampak navadni modeli so imeli kataloško neki-neki-neki, 2018 modeli dalje imajo kataloško neki-neki-neki-A, in ta A označuje izboljšano verzijo, te ploščice pri zimmermanu tako ustrezajo in novim in starim šestkam   Lahko pa vzameš brez A in dobiš takšno specifikacijo kot je bila ob vgradnji   null
    • A si ziher, da je ta link pravi - jaz mislim da je pravi tale, za 2012 dalje - https://web.tecalliance.net/otto-zimmermann/en/parts/cars/assigned?assemblyGroupId=100626&targetId=57607&typeNumber=57607#@brc/brands:Car;targetType:cars/assem:MAZDA%206%20Estate%20(GJ%2C%20GL)%202.2%20D%20(GJ2FW%2C%20GJ692);targetType:cars;targetId:57607;typeNumber:57607/lnkparts:Disc%20Brake;targetType:cars;assemblyGroupId:100626;targetId:57607;typeNumber:57607     @Tilen5 a maš AWD?   null
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.