Jump to content
Stroker

III. Krvodajalska akcija

Recommended Posts

Pozdravljeni!

Po?asi se izteka trimese?ni ?akalni rok od zadnjega darovanja krvi in bi ?li lahko spet na skupno krvodajalsko akcijo.

Torej, vsi kandidati, prosim vpi?ite predloge za termin, ki bi vam najbolj odgovarjal, potem se bomo pa skupaj odlo?ili za enega.

Naj pa bo v prvih dveh tednih decembra.

?e delovni ?as ZTM:

- vsak delovni dan 7.00-15.00

- sreda 7.00-17.00

Upam na ?im ve?jo udele?bo, da ne bomo spet samo trije Mazda?i....

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Z veseljem se pridru?im, ne bo mi pa zneslo med 9. in 14. decembrom.

Fajn bi bilo, da se tokrat zberemo ve? kot trije krvodajalci. Upam, da nam uspe. :D

P.S. - Ne vem, ?e ?e vsi veste, da na Zavodu za transfuzijsko medicino dobite potrdilo o udele?bi na krvodajalski akciji in ste za tisti dan "opravi?eni" izostanka s svojega delovnega mesta. :P

Mo?ki se sicer lahko udele?ujemo krvodajalskih akcij 4x, ?enske pa 3x letno. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

borut kje pa bo potekala krvodajalska akcija kraj :D lp

Ker mamo bl mal dela v sluzbi,lahko tokrat tut jst mal prispevam.

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

qxMGjr2.png

2x sem ?e bil z mazda?i, ne vidim razloga zakaj nebi ?el tudi tokrat :ouje:

panoramska.jpg

Ne da se mi v LJ vozit samo kri dat :glare::zvizga:

Resilcu se pa vedno da, in vedno ti bodo pomagali da ne izkrvavis...kaka neprimerna izjava....

Resilcu se pa vedno da, in vedno ti bodo pomagali da ne izkrvavis...kaka neprimerna izjava....

03 okoli? mamo tut bli?je opcijo, zato je razumljivo! ;)

glede na to, da nas je ve? iz ?tajersko-savinjskega konca bi bla varianta tut, da se za isti dan zmenmo in gremo v Celjsko bolnico? :)

?mego, po?teno bi bilo, da gremo tja, kjer nas bo ve? krvodajalcev zbranih, se strinja?? :zvizga:

Za LJ smo zaenkrat ?tirje, pa verjetno se bo ?e kdo oglasil. Kok vas je preko Trojan pripravljenih obiskat krvodajalsko? :D

Men se vsekakor ni te?ko zapeljat do Celja, pa tudi peljat koga s seboj, ne vidim pa smisla, da bosta v CE npr. samo 2 in se moramo mi zato do tja furat. :P :ne vem:

?mego, po?teno bi bilo, da gremo tja, kjer nas bo ve? krvodajalcev zbranih, se strinja?? :zvizga:

Za LJ smo zaenkrat ?tirje, pa verjetno se bo ?e kdo oglasil. Kok vas je preko Trojan pripravljenih obiskat krvodajalsko? :D

Men se vsekakor ni te?ko zapeljat do Celja, pa tudi peljat koga s seboj, ne vidim pa smisla, da bosta v CE npr. samo 2 in se moramo mi zato do tja furat. :P :ne vem:

Nisi prav razumel.... Zadeva se lahko organizira na dveh ali vec lokacijah hkrati :)

Ok, pol pa ima? ti nalogo zbrati krvodajalce z va?e strani Trojan in jih odpeljat na krvodajalsko v Celje. :prstgor:

Delodajalcu pa raje ?e kak dan prej omeni, da namerava? na krvodajalsko in bo? prinesu potrdilo, da ne bo? imel potem kak?nih te?av. :punk:

Kako se vam zdi, ?e gremo 18.12.v popoldanskem ?asu na ZTM v Ljubljani, ali vam ustreza? :zvizga:

Kot ka?e je zadeva konkretno zamrla, me pa zanima koliko smo kaj Kamni?ani pogumni za Krvodajalstvo? :D

Govorim o naslednji zadevi;

http://www.kamnican.si/36999/

Ker ni bilo nobenega odziva, medtem ko fehtarit, prosit in priganjat pa ne mislim nikogar (ve?), sem ?el danes solo. :cheers:

?koda, ker sem bil glih prej?nji torek (je bil ZTM na terenskem poslovanju v Kamniku).  :danzoman:

Potrdilo o udele?bi za delodajalca, si pa vseeno dobil, a ne? Vsaj moja izku?nja je bila taka pred leti.  :D

Pri?li smo zastonj, saj nam niso vzeli krvi, ker jo je trenutno preve? ?

Ej pa saj bi vam dali kaj za pojesti in spit...za dobro voljo lp

• Like 1

Saj so, vse je bilo tako kot ?e bi nam bo vzeli. Razen tega da nam je niso

To je pa super..ok LP ?