Skoči na vsebino

Redni servis - kje?


Priporočeno sporočilo

Veliko ?tevilo uporabnikov tega foruma vozi-mo k Simonu Pelku (Avto Pelko d.o.o.), mi mu re?emo kar doktor za Mazde. Dobil bo? tudi ra?un in garancijo na storitev, cene pa ugodne. Dobi? ga na gsm; 041 667 335 :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem sred decembra na pooblacenca :D bleeee :harhar:

 

Do zdej zrihtana eknjiga na pooblascenem (kaalman kapa dol) in bo tut tko naprej :) 160? me pa ne bo pobralo... olje, oljni, naftni, kabinski in motorni filter... ter delo :)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

Prvi redni servis 20 000 km. delo, filter olja, podlozka, olje dexelia supra 0w-20. 189 eur. Lepo sluzijo. Za prejsnjo mazdo sem na nepooblascenm serviserju z delom in vsemi filtri ter oljem +menjava disk ploscic dal 150 eur. Za dizla. Mama mia ma kej so cist nori mona.

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je lani servis na 6-ki z enako storitvijo na poobla??encu pri?el 40,00 EUR ceneje, pa nisem imel olja s sabo, pa imam dizla z DPF-jem. Za bencince naj bi bilo olje cenej?e, razen ?e so jo zaradi spcifikacije navili v vi?ave.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.