Skoči na vsebino

menjava navadne volanske letve z hidravlicno ?


marko91

Priporočeno sporočilo

Me kek zanima ni za mazdo , pac za skodo felicia L 95 1.3 mpi

Sedaj ima direktni volan oz. Ni servo .. ali je mozno zmontirat servo letev in pumpo not ? Od novejsega letnika ? Ali ima kdo kaj vec info glede tega .. pac avto ni zame ce bi bil zame bi pustu tko brez kr je zakon.. pac je za mojga nonca ka clio je su u kurac in sm mu zrihtu to felicijo pac avto lpo ohrsnjen servisna potrjena in 60k kilometru motor lepo dela vs itd. Sam problem je zdej to ka ni servo sam on je reku da je ze ok .. sam dolgo ga nebo mogu motat :zvizga:

 

Hvala za vec info.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam, da povpra?a? (?e obstaja kak?en ?koda forum) ali pa kar splo?no; www.avtomobilizem.com

 

Tam se najde folk in lastniki vseh sort vozil, pa ti garant nekdo iz prve roke pove odgovor. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 1.3 nvem, gre se za ceski motor, 1.6 je pa ze VW koncern, pa bi se dal zrihtat, ampak ni poceni ;)

 

Ma nwm pac 1.3 mpi ima ketno v motorju je pa 95 letnik .. bom mogu malo pogledat se po knjigi .. sem pa razmisljal ce bi pasalo od unih ka so 96-2000 letnik.. bi mogu eno dobit pa natancno pogledat kako in kaj ...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej se ti bolj spla?a drugo Felicio vzet, kot menjat...

 

Pac sej nasplosno sm gledu vse znamke razen bwm mercedez pa se ksna taka in podobna jajca ..

Pac in ta je bila vse tko ohranjena in tko redno serv. In serv. Knjiga potrjena ... zato sm se tud za telo odlocu ..

Ce bi bil ksn drug avto z servotom bi unega vzel ..

Ah se bo ze zrihtalo da bo prav ... cene je pa zadovoljen z njo :rulam::punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda se da, saj so dolo?eni modeli Felicije ?e imeli servo volan tako, da sam rabi? ustrezno volansko letev, pumpo, posodico in cevi pa se to prehendla. Zraven, ?e ima? pa ?e cajt pa lohk ?e turbo vgradi?... pol je skoraj tako hitra kot Nubira 1.6.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda se da, saj so dolo?eni modeli Felicije ?e imeli servo volan tako, da sam rabi? ustrezno volansko letev, pumpo, posodico in cevi pa se to prehendla. Zraven, ?e ima? pa ?e cajt pa lohk ?e turbo vgradi?... pol je skoraj tako hitra kot Nubira 1.6.

 

Haha jaoo ka bo nono delu s turboton :cheers:

Ja sam kar sem zasledil majo samo 1.6 servo.. sej me ne briga sam bi mogu jst to prow videt pole usaj vem ki in kako .. pac ne pa kr narocit ..

Bom ze porihtu da bo prav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej, tako kot je g.Wankel napisal: bolj se ti spla?a zamenjat avto.

 

Ena dobro ohranjena ?koda Felicija 1,6 letnik 1995 od prvega lastnika je vredna kve?jemu 900?. ?e gre? kupovat vse dele, ki jih potrebuje? (volanska letev, cevi, ?rpalka, rezervar, varnostni ventil,...) po odpadih, bo? zanje dal vsaj 200?, ?e ne ?e ve?. Nato bo? kar nekaj ur klel okoli motorja, preden bo? vse to zlo?il gor. In Bog ne daj, da je za dlako druga?en model, ker ti noben navoj ne bo pasal in bo potrebno ?e predelovat.

 

?e pa najde? kak?nega mehanika in ga napumpa?, da se tega loti, ti bo pa ?e on pobral vsaj 200?.

 

In ko vse to zmontira? skupaj, koliko ?asa bo delovalo? Mislim, avto, ki je letnik 1995, je z eno gumo ?e na odpadu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej, tako kot je g.Wankel napisal: bolj se ti spla?a zamenjat avto.

 

Ena dobro ohranjena ?koda Felicija 1,6 letnik 1995 od prvega lastnika je vredna kve?jemu 900?. ?e gre? kupovat vse dele, ki jih potrebuje? (volanska letev, cevi, ?rpalka, rezervar, varnostni ventil,...) po odpadih, bo? zanje dal vsaj 200?, ?e ne ?e ve?. Nato bo? kar nekaj ur klel okoli motorja, preden bo? vse to zlo?il gor. In Bog ne daj, da je za dlako druga?en model, ker ti noben navoj ne bo pasal in bo potrebno ?e predelovat.

 

?e pa najde? kak?nega mehanika in ga napumpa?, da se tega loti, ti bo pa ?e on pobral vsaj 200?.

 

In ko vse to zmontira? skupaj, koliko ?asa bo delovalo? Mislim, avto, ki je letnik 1995, je z eno gumo ?e na odpadu...

 

Ma ta ni se za na odpat ka je ju nov pa ima sele neki cez 50 000 kilometru ka ga je imel prej neki nono in vse je potrjeno v servisni knjigi .. no zdej ga ima pa moj nono..

Ce bi bil avto zame bi bil se bol vesel ce nebi imel servota se da usaj normalno vozit :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Servo je zakon, ?e nebi bil ga v WRCju nebi ve? uporabljal :bravo:

Samo predelovat tolk star avto, se tudi meni zdi zelo zgre?eno. ?e res ne misli? sam delat in dobit dele za drobi? ni ekonomske ra?unice, ?etudi je avto tipi topi.

 

Ma nee volanska letev za favoritko je 30? .. se ostale cevi in crpalka +olje max 100? se ne ..

Sam zdej govori da mu je vredi .. hm ki vem ka bo zacnel jamrat mu pa posraufam :bravo:

Cene pa men je zlo bols avto vozit brez servota :ne vem: pac men je enostavno zakon ka je tk ql trd ne ta servo use neki mehko :D

 

Ja. vem, tole zdaj bo nesramno:

 

Raje ne predeluj, ker ga potem ne more? registrirati kot starodobnika... :P

 

Ahh :rolleyes: ta skoda nevem ce bo vidla papirje za oldtimerja :prstgor:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma nene je reku "ja ma ne tko velikega avta ku mas ti ksnega bolj majhnega ku clio" je reku :zvizga:

On vn z mazde naredi mazda traktor :hohoho:

 

Pol mu lohk pa mojo 3-jko uturis :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.