Skoči na vsebino

Gasilni aparat


jaka89

Priporočeno sporočilo

Ali ima kdo gasilni aparat v avtu. Gledam takega da je dovolj majhen za pod sede?, ter da ima nosile.

http://www.kupci.com/avto-oprema/gasilniki?product_id=16577

ta mi je kar v?e?. Pa ?e servis imajo.

 

jaz ?e 3ga - s petrola, preverjen - 2 sta re?ila ?e naklju?ne na poti.

Nazadnje se peljem, mpska z ajvarjem pred mano, gobcava po telefonu in ....lej tega lej tega gori, jaz pa v akcijo.

 

Usklajeno re?evanje :):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ?e 3ga - s petrola, preverjen - 2 sta re?ila ?e naklju?ne na poti.

Nazadnje se peljem, mpska z ajvarjem pred mano, gobcava po telefonu in ....lej tega lej tega gori, jaz pa v akcijo.

 

Usklajeno re?evanje :):)

 

cela akcija :D nice!

 

jst si ga morm tut kupt zdej sm se odlocu,petrol pravs?

 

par dni nazaj je zagoru en pe?ojc pr tomacevem,bom dav posnetek kako je zgleda :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ima kdo gasilni aparat v avtu. Gledam takega da je dovolj majhen za pod sede?, ter da ima nosile.

http://www.kupci.com/avto-oprema/gasilniki?product_id=16577

ta mi je kar v?e?. Pa ?e servis imajo.

 

Jaz ga imam ?e odkar se vozim z avti na LPG, je pa neka manj?a izvedba, kupljen v ?paru, za ne vem cca. 15?. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ufff.... jaz imam gasilni aparat v avtu ?e kakih 20 let... jih pa menjam na cca 5 let.

 

zakaj pa menja?, ?e lohk dela? redne preglede? :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi ?e ni obvezna oprema naj bo v avtu, naj bo ?im ve?ji. Ker kilogramskega kar hitro zmanjka. Je pa to samo za ga?enje za?etnih po?arov, ko enkrat na polno zagori samo ?e ve?ja koli?ina gasilnega sredstva pomaga. Tukaj je ?e nekaj primerov in dopisano imajo koliko ?asa gasi

 

 

Je pa gasilnik v avtu re?il ?e doma kuhinjo (je bil prvi pri roki :) ) in avto ko sva se z Symonom vra?ala iz Murske Sobote. Tako, da naj bo kar se da hitro pri roki.

 

 

Kar se pa ti?e vzdr?evanja pa te avromobilski imajo gor ?tev?ek za pritisk in ni? ne ?kodi, ?e se ob?asno pogleda koliko je pritiska, samo v zelenem obmo?ju je ok. Prah je pa tudi tak, da se ravno ne posede in zabije, lahko se ga ob?asno malo potrese.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj pa menja?, ?e lohk dela? redne preglede? :blink:

 

samo ena brizga na svetu je dobra ?e dolgo stoji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj pa menja?, ?e lohk dela? redne preglede? :blink:

 

Hja, experti na tem podro?ju so nekako namignili, da te bolj poceni aparate nima smisla, kej dosti kontrolirat in je najbolje po 5 letih pa? samo zamenjat. Stro?ek na to obdobje pa res ni tak, da bi zdej ?paral.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mare, jaz ga imam kar v sovoznikovih vratih (gre ravno v spodnjo poli?ko vrat 6-ke), pa zavitega v neko belo majico, da se poleti ne segreje preve? ob direktnem soncu nanj. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo ena brizga na svetu je dobra ?e dolgo stoji

 

pol pa res nvem, zakaj jih prosignal pri nas na ?ihtu samo pregleduje letno :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, experti na tem podro?ju so nekako namignili, da te bolj poceni aparate nima smisla, kej dosti kontrolirat in je najbolje po 5 letih pa? samo zamenjat. Stro?ek na to obdobje pa res ni tak, da bi zdej ?paral.

 

Pa si vsaj tele "stare" potem preizkusil pri ga?enju ognja, ?e je res kaj na tem da niso ve? dobri po petih letih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa si vsaj tele "stare" potem preizkusil pri ga?enju ognja, ?e je res kaj na tem da niso ve? dobri po petih letih.

 

Sej se ne gre za to, da nebi bli vec dobri. Preventiva ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa si vsaj tele "stare" potem preizkusil pri ga?enju ognja, ?e je res kaj na tem da niso ve? dobri po petih letih.

 

Ati je zadnji? 20 let starega na prah za foro probal in je delal brez te?av. V avtu imam mislim 3kg velikega, iz preventive. Rabi ga ?e nisem, ?e takrat ko sem naletel na gore? avto je bilo za ga?enje s tako malim aparatom ?e prepozno.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa si vsaj tele "stare" potem preizkusil pri ga?enju ognja, ?e je res kaj na tem da niso ve? dobri po petih letih.

 

imam jih doma - ne me?em jih stran

 

?e bo kdaj slu?ajno treba bom pa sprobal... en bo ziher deloval :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem malo prej pogledu in s seboj vozim samo 500g gasilnik. Ta gre ravno v predal v vratih Mazde6 1. gen, da ga ima v sekundi pri roki, ?e je potrebno. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Traja pa tudi samo sekundo :)

 

 

 

Nekaj ?tudiram, da bi spodnjega nabavil, predvsem ker je na penilo in ne prah. La?je ?i??enje po ga?enju. Je pa tudi cena kar vi?ja. Moram pa ?e malo strokovnjake povpra?at, ?e je uporabna zadeva.

 

 

http://www.gasilnik.si/11-gasilnik-bioversal-eko-p2.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.