Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Nezno sem zacel in pol se postopoma prisel do nabijanja in je poclo :P

 

 

Labi ............................................ne nabijaj :hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ Bojć: Hehe saj vem... pr men je trenutno tudi eno ?udno obdobje ko se notri vrtijo ?tance, pa recimo stari italijanski mixi (Max Mix pa Italo boot Mix) pa recimo DJ Bobo ?zmeden?

 

Potem bo pa obdobje, ko bo recimo Enigma spet na tapeti pa JM Jarre.

 

Nakar mam obdobje, ko poslu?am samo glasbo 80' pa nato slovenske kantavtorje kot sta recimo Smolar pa Mlakar.

 

Recimo v za?etku novembra sem imel ene 14 dni obdobje Heavy Matala - celo brutal sem poslu?al, ?eprav se mi je pol za?elo kolcat pa spahovat pa kak?nem hudem grovlanju :D

 

Vmes pa pade ?e kak?en trance pa muska v stilu sam da buta -pa stari housi se tud zavrtijo, pa reperji in hiphoparji.

 

OK, tega je druga?e preve? se pa izogibam jazza in soula, ker me preve? potol?eta v razpolo?enju. Od goveje glasbe ve? kot en komad na vsake qvatre tud ne gre ?eprav sem se zadnji? zalotil ko sem gledal po TV neki doma?i ansambel in sem kar poslu?al in poslu?al. Ko sem se ?e zgrozil, da je nekaj narobe z mano mi je ?ele ratalo jasno da sploh ne poslu?am ampak gledam, ker so bile same hude bejbe v res kratkih kiklcah na dolgih nogicah in z glOOOObokimi dekolteji. sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ Bojć: Hehe saj vem... pr men je trenutno tudi eno ?udno obdobje ko se notri vrtijo ?tance, pa recimo stari italijanski mixi (Max Mix pa Italo boot Mix) pa recimo DJ Bobo ?zmeden?

 

Aaaaaaa, pa Happy children, pa Numero uno, pa Stars on 45... Jao, kak?ni spomini, to moram pa danes tudi jaz poslu?at :jupiii: Bobo je pa itak zakon :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva bo nasledn post !!!

 

Tamav ma? kj od Bobota :D:hohoho::hohoho:

 

aja post zame <_<

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva bo nasledn post !!!

 

Tamav ma? kj od Bobota :D:hohoho::hohoho:

 

aja post zame <_<

 

Hehehehehehehehehe, ammmmmm... Razmi?lam ja, da bi te kej nafehtu... Bobota mam celega, to ni problem, ampak bi se kaj na?lo :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Linkin Park ~ Crawling :bravo:

 

 

Limp Bizkit ~ Behind blue eyes

 

 

Pa ti si ?ist romanti?na du?a :D

 

vse je ql kar si napisala!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Linkin Park ~ Crawling :bravo:

 

:bravo:

 

Sem bil pred par leti prov jezen ko so "Sepavi Piskotki" pobral na MTV-ju Linkinom nagrado. Bli pa so nominirani s tem komadom. Dober komad.

 

Jest pa sem poslusal:

 

?ef ~ to je treba ?e dones narest .... Dost bedn "komad" za konc tedna... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.