Skoči na vsebino

Strešni kovček - truga


AmpeR

Priporočeno sporočilo

za parkrat si jo izposodi, ?e pa je to del avta, kot pri meni ti predlagam ?ir?o in ni?jo, ker avto ni ravno nizek. Sedaj sam na 5ki vidim da je to kar pomembno. Imam tole in pogoltne neverjetno - 4 velike torbe + ogromno vre? ali manj?ih dodatkov.

 

Po enem letu je ?e bp, tako material kot mehanizem. Je pa tako - ve?ja kot je bolj se PRAZNA zvija ob odpiranju, tega se ne boj. Prazno trugo itak ni pametno voziti, ker je zelo ob?utljiva. Cena je tudi zelo ugodna

 

Zgotaj so sami plusi, je pa minus:

nima 'quick sistema' ampak tiste U profile in vijake na roko (brez orodja). Meni je to bilo vseeno ker je stalno na prtlja?niku in jo snemam z prtlja?nikom.

 

?e pa ni temu tako bi lahko bilo zoprno. Demonta?a, monta?a ene 15 min vsaj.

 

http://www.mimovrste.com/stresni-kovcki/g3...-g3-krono-480-l

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

'jures': hvala za info. Ja, moja vi?ina cca.173 cm me zna kar zaje*****, ?e bi vzel vi?jo... Tako, da tvoj predlog je :prstgor:

?e tako mislim, da bom imel probleme. Bom moral odpreti vrata in stopiti v avto pa bo.

Pa cena je tudi ugodna.

 

Sej ni ni? narobe, ?e truga malo ?trli naprej na vetrobransko steklo? Pa glede monta?e, a jo lahko sam namesti? (ali rabi? pomo?)?

 

Mare- Se bom en dan ustavil pri tebi in jo pogledal :prstgor:

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

'jures': hvala za info. Ja, moja vi?ina cca.173 cm me zna kar zaje*****, ?e bi vzel vi?jo... Tako, da tvoj predlog je :prstgor:

?e tako mislim, da bom imel probleme. Bom moral odpreti vrata in stopiti v avto pa bo.

Pa cena je tudi ugodna.

 

Sej ni ni? narobe, ?e truga malo ?trli naprej na vetrobransko steklo? Pa glede monta?e, a jo lahko sam namesti? (ali rabi? pomo?)?

 

Mare- Se bom en dan ustavil pri tebi in jo pogledal :prstgor:

 

Lp

 

ja - jaz jo odprem na 5ki in stopim na rob da zaprem. ni? ni narobe, jaz ?e se stegnem naprej za volanom jo vidim nad ?ajbo, samo te?ke stvari nalagat tam, kjer so nosilci prtlja?nika.

 

samo opozorilo - slika ima 2 klju?avnici, v resnici ima eno centralno, tudi opis pravi tako.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam tudi nekaj podobnega... sicer je od Fape... vendar kolikor vem, te firme ni vec ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Trugo imam ze precej dolgo... je bila ze na prvi sestici ...

 

Objavljena slika

 

Zmontiram ga sam... za filanje je pa fajn, ce je tamala lojtra zraven... na tri stopnicke... Da se pa tudi tako, da stopis na rob vrat... Pri tebi (in tudi pri Juresu na petki) je malo bolj problem ker je visji avto... ampak ni take sile ... Imas pa tudi visji prag, kamor lahko stopis :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam tega ?e 6-7 let oz morda malo kraj?ega in ?rnega

+ Obojestransko odpiranje in moram stopit na prag

- ?rna barva je kjer se takoj vidi prah

 

Kufer

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Jaz ni? nisem ?e nabavu. Sicer prvi dopust v treh :dudek:  je ?el bp. V prtlja?nik sem spravu: vozi?ek, ko?aro od vozi?ka polno oblekic, veliko potovalko, dodaten stol?ek za tamalga, prenosno posteljico+jogi, banjico za kopanje,dve torbi ?evljev, dva pov?tra, nahrbtnik, + ?e neki drobnarije.... :danzoman:

 

Za enkrat bom z trugo ?e malo po?akal. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 let kasneje...

?e vedno nisem nabavil kov?ka...

 

Pa imam eno vpra?anje, ?e slu?ajno kdo tukaj na forumu ima tak model  oz. tak ? Bi potreboval mere med sistemom pritrditve (?irina spredaj in zadaj).

 

Hvala 

2m sem imel (mislim da ga je Gelipter potem odkupil) in se nimas kaj bati, ker imajo vse truge spredaj in zadaj cca 40 cm hoda da se prilagodijo rastru prtljaznikov.

Evo to?no tale, podoben, super je, super cena, pa ?e h regijcu ga gre? lahko pogledat. Dve veliki potovalki ena zraven druge v sredini po dol?ini

 

https://www.mimovrste.com/stresni-kovcki/g3-stresni-kovcek-g3-krono-390-l

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne, zanima me, koliko je na sprednji in zadnji pre?ki razdalja med sistemom pritrditve? 

Moj nosilec je dol?ine med "?rnim" 83 cm oz. zadnjem 79 cm in se bojim, da se ne bo dalo pritrditi gor. Mogo?e se motim.

 

No?em kupovat drugega nosilca (za ta avto)...

lp 

post-5804-0-88057900-1548667914_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na prodajalce se ne more? zanest. Pred nakupom sem hotel vedet ?irino thulejevega nosilca koles za na kljuko ko je le ta zlo?en. Nih?e od trgovcev ni bil zainteresiran da bi mi ta podatek posredoval. Potem sem se z metrom v ?epu odpeljal do Extreme Vital v Lj, da izmerim sam. Pa tudi to ni ?lo, ker mi trgovec ni hotel odpreti ?katle :vskalo: . Na vpra?anje kako si predstavlja da bom dal ?ez 500 ojrov za nekaj, kar sploh videt ne morem ?eprav se fizi?no nahaja pri njih v ?tacuni, ni vedel odgovora.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Strešni kovček - truga

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.