Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Zanima me ?e je ?e kdo to po?el... namre? na svojo miato bi rad dal distan?nike 2cm in sm pri?el do problema da so navoji prekratki... zdj zanima me kako so ti navoji vpasani v pesto in kje se pa? da dobit dal?e...

.....:::::Red Devil:::::.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pavlovi? jih je ravno pred kratkim...ker jih je naro?il nove, je zraven dobil tudi vijake. Stari grejo ven iz peste, in novi z maj?kenim problemom notri. Se je pa delalo za 1,5 cm ?e se ne motim, ve? bo pa sam povedal ;)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo.. pjt v matsport.. al pa ?pan..

 

matsport jih majo kr neki ?e na zalogi..

 

?pan ma pa univerzalne in ti jih nare?e na ?eljeno dol?ino..

 

pazi edin eno stvar.. (vrjetno ma? isto).. na zadnji osi je utor?ek za vijake da se upa?ejo cca 1 mm ve?ji.. tko da sm mel z tem kr probleme.. ampak so na sre?o v matsportu lih mel na zalogi ?e 8 lih takih vijakov...

 

tk da pjt v matsport.. rec da nuca? vijake za miato.. spredi uzam kokr bodo rekl da pa?ejo gor.. zadnje jim pa re? da mora bit utor 1mm debelej.. mi se zdi da 13mm al 14... re? jim da tko ko moja miata sam da so 2 cm distan?niki.. bodo kuj vedl:)

 

monta?a pa ?is simpl... spredj vn pa not.. brez panike...  zadj pa uno za??ito od pleha mal zakrivi? pa gre ?is lepo..

 

sam ko daje? vijake.. pazi da se ne vrtijo v luknji.. :)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem pobrisal vse ''nepotrebne'' poste.. pa prosm da se tle nadaljuje naprej ko prej..

 

za pojasnilo.. moji distan?niki so klasi?ni z klasi?nimi vijaki..

 

ajvarjevi na sliki pa z dvojnimi ?raufi.. al kokrkol se ?e re?.. 

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.