Skoči na vsebino

Mojster Pelko odgovarja in svetuje


Priporočeno sporočilo

pred 24 minutami je mihaing napisal:

Masaker :)

 

 

IMG_5882.jpg

Kaj mašina je že zunaj? 

Pred eno uro je Alex napisal:

Da grem izpod dežja pod kap. Ne, hvala. 

Pardon... sem hotel napisati, da bi šel iz dobre znamke na slabšo.

pred 27 minutami je mihaing napisal:

Masaker :)

 

 

IMG_5882.jpg

Izgleda pa lepa mašina druga. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ko imaš enkrat avto tako razkopan se nikoli več ne otreseš tistega občutka " spet bo nekaj narobe"

 

Ampak hvala bogu je Simon na mestu z glavo in bo zrihtal vse mogoče kar je potrebno da bo avto kot iz škatlice (obnova turbine, kolektor, podvozje, menjalnik,...) zdaj bo verjetno edini primerek v slo pri teh kilometrih brez popolnoma ene same napake ali obrabljenega dela. Gume pa imam oba kompleta že nova ( madona kako draga dimenzija je tole na 19col)

 

Še poliranje mu privoscim ( ve kdo kje?) Pa gasa nabijati kilometre.

 

Pričakujem še, da se bo enkrat sesedel AWD pa nimam kaj. Danes ne kaže znakov težav ampak Pelko pravi naj se pripravim tudi na to, ker imajo konstrukcijke felerje na sestici in CX5.

 

Še malo pa bo Mazda v mojih očeh skret kot BMW če se bo tako nadaljevalo.

 

Nekje v ponedeljek upam, da ponovno se vsedem v tole moje bolano lepoto:

 

 

received_303097650775844.jpeg

received_298762274523143.jpeg

Popravljeno od mihaing
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je mihaing napisal:

Ja ko imaš enkrat avto tako razkopan se nikoli več ne otreseš tistega občutka " spet bo nekaj narobe"

 

Ampak hvala bogu je Simon na mestu z glavo in bo zrihtal vse mogoče kar je potrebno da bo avto kot iz škatlice (obnova turbine, kolektor, podvozje, menjalnik,...) zdaj bo verjetno edini primerek v slo pri teh kilometrih brez popolnoma ene same napake ali obrabljenega dela. Gume pa imam oba kompleta že nova ( madona kako draga dimenzija je tole na 19col)

 

Še poliranje mu privoscim ( ve kdo kje?) Pa gasa nabijati kilometre.

 

Pričakujem še, da se bo enkrat sesedel AWD pa nimam kaj. Danes ne kaže znakov težav ampak Pelko pravi naj se pripravim tudi na to, ker imajo konstrukcijke felerje na sestici in CX5.

 

Še malo pa bo Mazda v mojih očeh skret kot BMW če se bo tako nadaljevalo.

 

Nekje v ponedeljek upam, da ponovno se vsedem v tole moje bolano lepoto:

 

 

received_303097650775844.jpeg

received_298762274523143.jpeg

Avto izgleda pa super, moja želena barva poleg (rdeče). :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani




 
Pričakujem še, da se bo enkrat sesedel AWD pa nimam kaj. Danes ne kaže znakov težav ampak Pelko pravi naj se pripravim tudi na to, ker imajo konstrukcijke felerje na sestici in CX5.



Kakšne naj bi ble težave z Awd-jem? Sam nisem še zasledil. Imaš mogoče kak link?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Bini napisal:

No ja,bo kar dobro grelo riti... :prstgor:

Tako ovčko je imel oče na sedežih v stoenki v sedemdesetih. Res se vse vrača čez petdeset let. 😁

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Hja, tisti v rdečem je pac vzpostavljal reševalni pas.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.