Skoči na vsebino

Mazda 5 dizel trese, pocuka pri hladnem zagonu


Priporočeno sporočilo

Zdravo forum!

 

Zanima me ?e je ?e imel kdo podobno te?avo..

 

Na Mazdi 5 2.0 dizel letnik 2010 86.0000 km se mi dogaja slede?e:

 

Zjutraj ko jo zalaufam motor takoj po zagonu te?e nemirno rahlo parkrat pocuka in malo trese, v?asih ?e malo kot bi hotel ugasniti... po cca  pol minute do minute te te?ave izginejo...

 

Je ?e imel kdo podobne te?ave?

 

Hvala in lep pozdrav!

May the downforce be with you

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lmv ventil, kaj pomeni ta kratica?... ?emu pa to slu?i? je zaj... za zamenjat?

 

Hvala za odgovor...

ja en malo tehni?nega te mora biti je med killerjem in motorjem. ne vem to?no kaj pomeni kratica (inlet metering valvue) a slu?i za pravilen tlak v ?tantgasu ko je motor hladen

ra?unaj tam 250? z delom, oz 200? za del (zelo varira cena glede na dobavljivost) - ebay, kaka razbita, nekaj jih je bilo na oglasih tukaj ali celo uporabnik yavarye jih je imel nekaj, a so kar za?eljeni...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, dal sem garancijo podalj?at za dve leti... Koliko vidim, ?e je to vzrok to ni obrabni del in bi moralo pod podalj?ano garancijo zamenjat...?


Aja IMV, jaz sem pa iskal LMV... :prstgor: , ni ?udno da nisem na?el... Pri Mazdi pravijo temu SCV, zgleda...

May the downforce be with you

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, dal sem garancijo podalj?at za dve leti... Koliko vidim, ?e je to vzrok to ni obrabni del in bi moralo pod podalj?ano garancijo zamenjat...?

Aja IMV, jaz sem pa iskal LMV... :prstgor: , ni ?udno da nisem na?el... Pri Mazdi pravijo temu SCV, zgleda...

razli?na imena, no ?e ima? garancijo bi po vsej logiki to moralo biti vklju?eno, pojdi in sporo?i, ker je veliko drobnega tiska okoli te podalj?ane. ?e priznajo ok, ?e ne je pa ?e vrednost podalj?ane skoraj za imv....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.