Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

To ima? kamero iz eBay al Original?

Nekaj sem gledal na forumu enim prek kamere ne ka?e ?rt zelenih, rumenih kot pri tebi na sliki ampak ka?e samo sliko

 

 

Slika je iz tiste teme od Zgajnarja, ki sem jo linkal ... In ta je menda neoriginalna ... klikni na tisti link... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ima? kamero iz eBay al Original?

Nekaj sem gledal na forumu enim prek kamere ne ka?e ?rt zelenih, rumenih kot pri tebi na sliki ampak ka?e samo sliko

 

?rte ti ri?e kamera sama, tako da je odvisno od tega kero kamero bo? vzel kake bodo ?rte (in ?e bodo pravilne). Jaz mam original kamero in so npr. ?rte druga?e kot na Jestovi sliki (zgledajo takole: https://i.ytimg.com/vi/VVFgIzMZgF0/maxresdefault.jpg ).

 

Slika za senzorje se ti pa bo pokazala v desnem zgornjem kotu (ampak samo ?e se ti prikazuje ?e zdaj - na modelih ko nimajo grafi?nega prikaza brez kamere ga ne bo niti s kamero).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj se spovnil kaj pa sprednji senzorji?

ko bom iz R dal v prvo imam ?e nekaj ?asa v?gane sprednje senzorje- kamero bo iskloplo in mi prikazalo sam sprednje senzorje na ekranu kot imam zdaj?

 

Ja, pri meni ko dam z R -> D se mi slika s kamere ugasne in dobim celozaslonsko sliko avta / senzorjem. Ko speljem mal hitreje (mislim da tam okoli 20-30 km/h) se pa slika ugasne in se pa? pojavi nazaj infotainment.

 

Btw, a ma kdo probleme s coming home / leaving home lu?mi? Jaz imam vse to vklopljeno in se mi v temi lu?i ugasnejo takoj ko odprem voznikova vrata. What gives?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud japonske so se rosile... :) men na dveh modelih

 

Pa je to OK? Ne vem, zato spra?ujem  :zvizga:

Btw, a ma kdo probleme s coming home / leaving home lu?mi? Jaz imam vse to vklopljeno in se mi v temi lu?i ugasnejo takoj ko odprem voznikova vrata. What gives?

 

Preberi si vse 3 strani http://www.mazda-si.net/topic/12718-mazda-3-2014-coming-leaving-home-modul/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa je to OK? Ne vem, zato spra?ujem  :zvizga:

 

Preberi si vse 3 strani http://www.mazda-si.net/topic/12718-mazda-3-2014-coming-leaving-home-modul/

pod garancijo se je menjalo......ne ni dobro...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Bistva ni pokazal, upravljanje preko mazdinega zaslona....

Baje dela tudi na tem da bi se dalo preko mazdinega zaslona touchscreena upravljat. To bi blo idealno. Druga?e je pa kr dobra stvar navigacija preko telefona lepo ka?e na mazdinem ekran?ku. 

Hot spot na Mobitelu mi dela ker sem ?e drugim posojal moj internet,

Ampak mzd se mi no?e povezati na hot spot

Si probal ve?krat it nazaj pa osve?it na mazdinem ekranu in tudi na svojem telefonu. Meni tud v?asih ni prijelo prvi? ko sem iskal povezavo. Pa probi sam ustvarit na mzd hot spot oz wifi povezavo tak?no kot jo ima? na telefonu ?e ti avtomatsko ne zazna. Druga?e pa upam da pogrunta  da se da povezat samo preko usb. 

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogledam ?e je v Apple marketu app, ga ni. Vzamem ?enin android, probam napestit app ne gre, rabi najmanj 5.0, ?ena ima 4.4.. Vzamem tastov G4 namestim app, grem v avto da bi povezal in ne gre povezat preko hotspota.. moj iphone pove?e takoj.. skratka ?tala :)

 

Simon na katerem telefonu tebi deluje? sem razmi?ljal da bi en poceni namenski telefon dal v avto v predal in gor navigacijo fural..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.