Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Pozdrav,

 

nisem zasledil, ?e je ?e kdo sra?eval. Zanima me ali se da start/stop sistem permanentno izklju?iti, ker je izklapljanje na gumb vedbo znova kar malo zoprno.

 

Hvala

Pozdrav

 

Zatakne? nekaj v gumb za izklop, da je ves ?as "pritisnjen" notri. Vsaki? ko pri?ge? avto se i-stop avtomatsko izklopi in to je to. Po cca 6 mesecev uporabe nobenih stranskih simptomov....

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav

 

Zatakne? nekaj v gumb za izklop, da je ves ?as "pritisnjen" notri. Vsaki? ko pri?ge? avto se i-stop avtomatsko izklopi in to je to. Po cca 6 mesecev uporabe nobenih stranskih simptomov....

 

LP

Ha ha. Vcasih je po doma?e ?e najbolj?e.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me, kdaj pribli?no vi tankate? Zgleda, da se bom moral to navaditi :) ...namre? tankal sem, ko sta bili ?e dve ?rtici, pri?gala se je lu?ka in kazalo je ?e cca. 60 km...natankal sem pa 38 L :) ...se pravi, da je v avtu ?e bilo najmanj 10 l bencina kar je ?e za cca. 150 km...sem bral, da to ni ravno v redu narejeno, bom pa sedaj po?akal, da mi poka?e 0 pa bom potem natankal. Druga?e pa ra?unalnik ka?e kar to?no porabo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A parkiras na ravem? Pri meni (ja ni mazda) ce dam samo tri gume na dovoz cetrto pa dol ga popolnoma zmede ko je se zadnja cetrtina polna. Startas z 50km remainimg potem pa rabi nekaj casa da se uravna tja do 200km remainimg...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A parkiras na ravem? Pri meni (ja ni mazda) ce dam samo tri gume na dovoz cetrto pa dol ga popolnoma zmede ko je se zadnja cetrtina polna. Startas z 50km remainimg potem pa rabi nekaj casa da se uravna tja do 200km remainimg...

 

Ma kolikor sem gledal tudi okoli po internetu ima Mazda 3 precej rezerve nastavljene (poka?e nulo krepko pred praznim tankom), teorija je da je to zato ker se pumpa hladi z bencinom in ga ne sme biti premalo. Baje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, po dolgem ?tirimese?nem ?akanju, sem tudi jaz kon?no dobil svojo novo "mehi?ko prasico"   :jupiii:  Mazda 3 sedan G120 Revolution  :jupiii:

Lepa...veliko u?itkov in sre?no vo?njo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, ko smo se vra?ali iz morja sem ?e presegel 1400 km, tako da sem ga na avtocesti ?e malo poteral :) , da sem dobil ob?utek kako je na avtocesti. Nekje do 160 km/h gre avto super, do 180 km/h (kolikor sem se najve? peljal) tudi ?e nekako gre naprej pa se mi zdi da ga po?asi zmanjka, oz bi potreboval kar lepo ravnino, da bi pri?el do 200km/h, itak je to ve? kot dovolj...po ob?utku je nekje do dobrih 160km/h tako hitro kot prej pri peugeotu do 180km/h (tudi do 200 je ?e nekako lepo ?lo, potem pa je tudi peugeotu ?e po?asi zmanjkovalo sape...?el je pa tudi 215 :) )...malenkost ve? prestavljanja je na avtocesti, kot prej, ?eprav sem ?e prej ve?krat prestvail v ?etrto (?e sem  se peljal 130 v 6 prestavi), da ja avto lepo potegnal (pri prehitevanjih, al pa ?e se mi je kdo zalepil na rit :) ), sedaj je pa isto, ko so obrati nad 3000 lepo vle?e...na?eloma sem previden in se vozim po omejitvah, ampak v?asih ga pa moram pritisnit ;) . Najbolj se mazda po?uti nekje med 3000 in 5000 vrtljaji na minuto, kjer zelo lepo potegne, super za bolj dinami?no, ?portno vo?njo, za ?parovno pa pod 2000. Pa dopade se mi zvok, ko ga v prvi stisne? do 4500 pa potem druga prestava, super vle?e. V glavnem zaenkrat vse super, upam, da bo slu?il pa bo  :jupiii: ...poraba pa 6.8

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Problem. Poskusam gsm in avto povezat z internetom preko hot spot. telefon in avto se spoznata, vpisem kodo s telefona v avto in avto jo sprejme. do tu vse ok (tudi telefon potrdi mazdo kot zaupanja vrednen uporabnik). potem pa hocem povezat in napise network error. probam brez varnostne kode-isto. v gsmu imam potrjeno da lahko sprejemam od neznanih virov. gsm je samsung S6 edge.

 

kak?na udeja, izku?nja, re?itev...? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem. Poskusam gsm in avto povezat z internetom preko hot spot. telefon in avto se spoznata, vpisem kodo s telefona v avto in avto jo sprejme. do tu vse ok (tudi telefon potrdi mazdo kot zaupanja vrednen uporabnik). potem pa hocem povezat in napise network error. probam brez varnostne kode-isto. v gsmu imam potrjeno da lahko sprejemam od neznanih virov. gsm je samsung S6 edge.

 

kak?na udeja, izku?nja, re?itev...? :ne vem:

?akaj a ti govori? o bluetooth povezovanju ali wi-fi hot spot povezovanju? Ker omenja? kode, zaupanja vredne uporabnike, neznane vire itd...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akaj a ti govori? o bluetooth povezovanju ali wi-fi hot spot povezovanju? Ker omenja? kode, zaupanja vredne uporabnike, neznane vire itd...

wifi hot spot povezovanju....telefon se mi z bluetooth brez problema pove?e

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wifi hot spot povezovanju....telefon se mi z bluetooth brez problema pove?e

pa wifi ima password, ki si ga nastavil na mobile hotspot nastavitvah samsunga in to je to. Probaj spremeniti ime hotspota in pass. pa seveda da ima? prenos podatkov preko 3G (mobile data) vklopljen.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem morata na nadgradnjo firmweare-a reden mazdin bug.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na modelih do cca decembra 2015 je bil tudi problem z anteno v headunitu kjer je bil sprejem zlo slab za Wifi in v resnici niti ni delal dobro. Moral si dati tudi wifi na kanal 12 ali 14. To so kasneje popravili in nekaterim ljudem menjali HU v garanciji.

 

S tem da od wifija v resnici v EU/SI ni? nima? tako da pri nas tega ne menjavajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.