Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Pozdrav.

 

Zanima me ali imate veliko ?ri?kov in neza?eljenih zvokov v va?ih M3?  Meni se je sedaj po 4 mesecih pojavila neka vibracija nad sovoznikovo glavo, ki je prav ?ivce parajo?a. Ni? ni videti okoli tapete in tistih plastik, da bi bilo narobe ampak o?itno se je nekaj sprostilo in tako zoprno pri dolo?enih obratih ali na slabi cesti vibrira da je joj.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni tudi pri revolution deluje...ne vem pa zakaj mi ne deluje navigacija v head up displayu...

 

O tem sem ?e pisal. V?asih deluje, v?asih ne. Bojda je problem softvera, ki naj bi bil ?e re?en v novej?i verziji. Problem re?i? za?asno tako, da gre? v nastavitve in ?e enkrat potrdi?, da ?eli? prikazovati navigacijo (?eprav je tam ?e kljukica). Po nekaj sekundah se poka?e. Oprema Revolution.

Hmmm zanimivo res:)

 

Zagotovo vem, ker sem videl dokumente ?e prej preden je prva M3 2017 bila v Sloveniji, da IPM pomeni facelift model 2017. Slike, ki jih ka?ejo prodajalci (kot npr. v gornjem linku) pa v?asih ka?ejo model pred FL (razvidno iz maske npr.)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O tem sem ?e pisal. V?asih deluje, v?asih ne. Bojda je problem softvera, ki naj bi bil ?e re?en v novej?i verziji. Problem re?i? za?asno tako, da gre? v nastavitve in ?e enkrat potrdi?, da ?eli? prikazovati navigacijo (?eprav je tam ?e kljukica). Po nekaj sekundah se poka?e. Oprema Revolution.

 

Zagotovo vem, ker sem videl dokumente ?e prej preden je prva M3 2017 bila v Sloveniji, da IPM pomeni facelift model 2017. Slike, ki jih ka?ejo prodajalci (kot npr. v gornjem linku) pa v?asih ka?ejo model pred FL (razvidno iz maske npr.)

Evo hvala, sem probal in dejansko deluje, ?e naredim kot si napisal :), super.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno nevmestno vpra?anje:)...a mogo?e kdo ve ali ima Komotarminuta v katerem vlogu na testu mazdo3?:)

Ammmm google.....2 besedi rabis vpisat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj? da neha? smetit po forumu s takimi:)

Za nekater smeti. Za nekatere osnove interneta....

Aja pa ni je v vlogu. Samo na siol testu (kjer dela)

Izvoli

 

http://siol.net/avtomoto/testi/mazda-3-sedan-g120-229410

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za nekater smeti. Za nekatere osnove interneta....

Aja pa ni je v vlogu. Samo na siol testu (kjer dela)

Izvoli

 

http://siol.net/avtomoto/testi/mazda-3-sedan-g120-229410

 

 

Zal ti Google nic kaj dosti ne pomaga, ce v opisu Youtube videa ni omenjeno ... In Ciril ze menda od novega leta ne dela vec pri SiOL-u... ampak je menda freelancer ... 

 

Kolikor se spomnim, tele tazadnje trojke ni imel v vlogih ... imel je sestico ene dvakrat se mi zdi... pa MX-5 ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zal ti Google nic kaj dosti ne pomaga, ce v opisu Youtube videa ni omenjeno ... In Ciril ze menda od novega leta ne dela vec pri SiOL-u... ampak je menda freelancer ... 

 

Kolikor se spomnim, tele tazadnje trojke ni imel v vlogih ... imel je sestico ene dvakrat se mi zdi... pa MX-5 ... 

Brez skrbi da najde, napi?i samo komotar mazda, pa bo? na?el to kar si rekel 2 x M6, 1 xMX5, drugega ni imel. Od kar je na siolu je s.p. oziroma od oktobra 2013, in nikoli ni bil vezan na delodajalca. Pa? ratalo mu je sedaj da je produkt, ki se prodaja vsem medijem, siol mu je bil odsko?na deska.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez skrbi da najde, napi?i samo komotar mazda, pa bo? na?el to kar si rekel 2 x M6, 1 xMX5, drugega ni imel. Od kar je na siolu je s.p. oziroma od oktobra 2013, in nikoli ni bil vezan na delodajalca. Pa? ratalo mu je sedaj da je produkt, ki se prodaja vsem medijem, siol mu je bil odsko?na deska.

 

 

Sicer nevem ali je imel s.p. ali ne... ampak prej je delal izkljucno za SiOL avtomoto ... in to ze precej pred letom 2013 :) ... Ce na SiOLu kliknes njegov profil >> http://siol.net/avtorji/ciril-komotar-129/ , najdes recimo Volvo S40, Seat Ibiza, Maserati,... in se mnogo vec...  iz daljnega leta 2007 :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nevem ali je imel s.p. ali ne... ampak prej je delal izkljucno za SiOL avtomoto ... in to ze precej pred letom 2013 :) ... Ce na SiOLu kliknes njegov profil >> http://siol.net/avtorji/ciril-komotar-129/ , najdes recimo Volvo S40, Seat Ibiza, Maserati,... in se mnogo vec...  iz daljnega leta 2007 :) ... 

saj pravim odsko?na deska :). Ampak ni nikogar izkoristil, sam se je spomnil druga?e pristopiti zadevi in evo. Zakaj zadnje ?ase ni ve? tako aktiven je pa druga zgodba, se namre? preve? dru?i z nekom....ki je tudi ratal pla?an estradnik...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel ?ez vikend na testu Mazda 3 in me zanima ali je to normalno, da avto ko ga pri?ge?, nekje 1-2 minuti mal ?udno zveni motor, kod da bi bil pod ve?jimi obrati in skoz sveti neka modra lu?ka, po nekaj minutkah pa se ugasne in je ok. Kaj bi to bilo, mogo?e ogrevanje motorja na za?etku? :)

Kje si se pa dogovoril za testiranje ?ez vikend? Ker sam imam namre? ravno ta problem, da ga ne morem potestirat ?ez vikend najve? kar je ?lo je bilo pri selmarju v celju za ?ez no?.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje si se pa dogovoril za testiranje ?ez vikend? Ker sam imam namre? ravno ta problem, da ga ne morem potestirat ?ez vikend najve? kar je ?lo je bilo pri selmarju v celju za ?ez no?.

 

Lp

 

V MS pri Kolmani? in Dokl, ampak zato k mtka tam dela, druga?e mislim da ne dobi? za ?ez cel vikend:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.