Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Menjalnik ima dalj?e prestave kot tisti pri 165km...ga je pa nekdo ?e flashal, mislim, da sem ?e dal link 

...samo ne vem ali ti v SLO tudi kdo to naredi...

?e ena na 175 km...

Tale pa zgleda fenomenalno stunana, saj ima kolikor vidim na koncu, navor ?ez 200Nm vse do 6000vrtljajev...super...ta pa mora potem ?ibat :)

aja...pa lepo se vidi, da ima original v bistvu 135 konjev in ne 120...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem...?e na ve? forumih sem bral (tudi grafi so bili), da original 120 konjev je na valjih v bistvu 135 konjev...tako pa? je, saj tudi v zgornjem videu vidi?, original in tunan graf...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, danes sem sprobal ?e G120 Revolution. Poezija :) G100 in G120 si nista primerljiva niti malo. Pri G120 sem ?ele ob?util tisto, kar pi?e v vseh testih, kako jo je res fino vozit. Tako, da vse ka?e na G120 Attraction :)

 

This is it :vesel:

 

PS: stisni ?e jur?ka zraven pa vzemi Revolution opremo, se spla?a:)

 

Za ta denar dobi? naslednje:

- ALU plati??a 18"

- 9 zvo?nikov BOSE

- Head up zaslon

- parkirni senzorji spredaj

- smart key

- vzvratna kamera

- sistem za nadzor voznikove zbranosti (DAA)

- sistem za izogibanje trku zadaj

 

To so zadeve ki so res vredne tega jur?ka ve?:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj konkretno pa? Ker jaz nisem pri Revolution ni? kaj posebnega opazil. Kve?jemu izgled zaradi ve?jih plati??.

- ALU plati??a 18"

- 9 zvo?nikov BOSE

- Head up zaslon

- parkirni senzorji spredaj

- smart key

- vzvratna kamera

- sistem za nadzor voznikove zbranosti (DAA)

- sistem za izogibanje trku zadaj

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O tega, mene, zanima samo vzratna kamera. Ostalo so pa bombon?ki brez katerih sem pre?ivel zadnjih 10 let brez te?av :) Alu, Bose, Head up, smart key, DAA so pa samo bombo?ki po mojem mnenju. Mogo?e ?e siszem za izogibanje trku zadaj, da bi tu izbral :) 

 

Mimogrede, kaj je bistvenega med 2014 letnikom in 2017 letnikom mazde 3? Se da mogo?e kje dobit ?e star model iz zaloge? Pa? mal sem ?krt (gorenjc) :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa se se jaz oglasim po dolgem casu. 

 

Zadovoljen lastnik Mazde 3 Revolution. 

 

Mogoce v razmislek za odlocitev med Attraction in Revolution. 

Jaz imam zimske gume  na 16 colskih platiscih.

 

Sama razlika med voznjo z 18 ( sicer letnimi ) in 16 je `freaking` ocitna in po mojem osebnem mnenju vredna tiste razlike v ceni.

Avto se mi zdi kot da je bil narejen za te 18 colske in je pravi uzitek vozit. 

 

In se zanimiv dogodek.

 

Vceraj me je povozil kolesar. hehe .. CLovek po nasprotni strani ceste, ob ograji ki je bila nepregledna , seveda se je pogovarjal po telefonu

se lepo zaleti vame ko pridem za ovinkom. 

Mazda lepo v svoji STAR TREK maniri, zacne piskat, zavirat, avto se ustavi.. kolesar pa lepo na polno v mene :)

 

Se enkrat potrjeno pravilo , da tehnologija ne more resevat socialnih problemov. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni soforuma?i.

Na avto.netu redno spremljam ce se bo pokazala kaksna mazdica 3 letnik 2105 dalje. Iscem g120 motor in opremo attraction ali pa vsaj challenge. Tukaj sta linka od dveh meni interesantnih in bi potreboval vase mnenje glede cene in ostalo. Hvala ze vnaprej.

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12197256&display=Mazda%20Mazda3%20Sport%20G120%20Takumi

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12232825&display=Mazda%20Mazda3%20Sport%20G120%20Attraction

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta srebrna je novej?i model kar pomeni, da ima? ve? tovarni?ke garancije, saj je tudi skoraj 1 leto mlaj?a. Ta model ima tudi novej?i volan (ta ?rna ima starej?i volan, ker je starej?i model).

 

Poleg tega ima? pri novej?emu modelu vsa 4 okna mo?nost odpreti samo s klikom na gumb, pri starem modelu to deluje samo na voznikovi strani (za ostala okna mora? dr?ati stikalo, da se odprejo).

 

Ta novej?i model ima malo druga?no sredinsko konzolo, kjer se nahaja naslonjalo za roke. Poleg tega ima verjetno novej?i hardware za MZD.

 

Skratka, jaz bi gledal ta novej?i model  :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzemi kar srebrno, ker je novej?i model in ima kar nekaj izbolj?av od prej?njega modela. Jst bi se odlo?il za novi model:)

 

PS: na Interclassu pejdi (zahtevaj) do Davida Petrov?i?a in z njim se da vse zmenit, tudi za ceno, glede na to da je rabljeni avto, on je res fajn :rolleyes:

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se novejsa ima 5 let garancije oz. do prevozenih 150.000 km... una Takumi pa nevem, ce nima samo 3 leta oz. do prevozenih 100.000 km

 

Edino Takumi ima mogoce kaj vec opreme... Keyless Go recimo ori Attraction ni naveden...pa se kaj mogoce... Pa razlika v ceni niti tako velika...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.