Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Tako, kot je mrau?k napisal. Navodila so zato, da te seznanijo s funkcijami in da ves kako kaj deluje. Ce se ti pa pizdarija naredi bos pa v navodilih zasledil le "prosimo obiscite najblizji mazda servis". Se za prazen akumulator to pise...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ful so pozorni.?e pred 12leti sem dobil kristalne kozarce s penino, de?nik in tople nogavice, vse z emblemom M.

Zelo! Vozi se dejansko kot po tirnicah. Tih, var?en (!), tudi lepo potegne za atmosferca. ?e vedno se mi zdi da je to best buy, navkljub splo?nemu slovenskemu prepri?anju o Golfu. Edino 18 colske gume se mi ne zdijo primerne za na?e ceste.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko ti pije? Realno...

Trenutno imam po skoraj 4000km porabo 5.4l/100km. Resetiral sem prvi tank, od takrat sem pustil. Torej je to poraba za cca 3400km.  AC ve?inoma tempomat (110-130), mesta zelo malo in nekaj relacije. Ko se peljem relacije, se poraba zares pribli?a tisti dizelski (4 - 4.5 ). Mislim da bo s kilometri ?e malo padla, vsaj pri prej?njem novem avtu je bilo tako.

 

Zakaj pa ne?

 Saj lepo pobira neravnine, ampak se prav ?uti tisto tiho nabijanje in tresenje skozi slabe razpokane ceste. Na 16 se mi zdi da je ravno prav trd in udoben hkrati. Je pa res da je to mogo?e posledica tega, da ta avto ni najbolj tih glede zvoka gum (road noise) pa da to tak ob?utek. Definitivno pa izgled 18 naredi svoje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ste ze videli fotke nove mazde3? Meni je bolj vsec sedan od kombilimuzine.

 

Ze poteka debata v ustrezni temi >> NOVA MAZDA 3 2019

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

?e sama embala?a je posebna, ko odpre? pove tvoje ime in se zahvali za nakup, ter ostalo (opis ?al?ke sove ki na JAP prina?a sre?o - in tak jo pa? tudi tebi ?elijo med samo vo?njo itd).

 

Verjetno gre za takole darilce ...

 

 

 

Se je na drugem forumu pohvalil en nov bodoci lastnik MX-5 RF ... Narocil jo je konec oktobra, dobava je menda spomladi 2019 ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pozdravljeni!

 

Pravkar sem vpla?al Mazdo 3 G120 sedan. Dobim jo v ponedeljek. Bil na dolgi testni vo?nji, vse super, razen na motor se bo treba navadit. Prihajam namre? iz Civica 2.2 D (340N/m pri 2000 rpm). Razlika zelo o?itna pri pospe?evanju in porabi, ?e posebej na avtocestnih relacijah. Moja gre vsekakor takoj na brisanje blokade nad 4000 rpm, da bo vsaj na visokih letela.

 

LP!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.