Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Jaz sem pa peljal na 2. redni servis Mazdo 3 (2.0 120km) v Kranj k Mo?niku. Bil sem zadovoljen. V nasprotju z AC Cosmosom ?i?ka, kjer mi ob 1. servisu niso dovolili pripeljati svojega olja, tukaj niso komplicirali. Edino opozorili so me, naj ne kupujem olja, ki bi bilo sme?no poceni, ker je ena njihova stranka imela te?ave z motorjem po nakupu takega neoriginalnega olja. Olje sem kupil na mimovrste za 31,5? - 5 litrov. Cena za servis pa je bila 185?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem za CX-5 lani avgusta dal za prvi servis 193?, pred kratkim za drugi servis 212?... S seboj sem pripeljal samo avto... ;) ... Vedno na A Cosmos BTC...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem v BTCju vpra?al ?e lahko prinesem svoje olje, ker ga dobim veliko ceneje kot pri njih, njihov odgovor je bil da lahko, ?e se pa strinjam mi ga pa oni prodajo po isti ceni kot ga dobim sam. In tako sem vsako leto pla?al za olje 8 EUR/liter.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So pa to malenkostno odstopanja glede na ceno avtomobila, pa asistenco dobi? gratis, saj druge znamke so tu nekje. Za citroen damo tudi 190? pa je 1.6 motor, za 30? se pa ne tresem. To je nujni stro?ek in nima? kaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

ima kdo service plan (kaj se ob dolo?enih kilometrih/letih servisira) za mazdo3 2.0 g120/g165?

sem na?el en link, vendar ne dela ve?, verjetno odkar je nova 3-ka zunaj...

na servis sem peljal v btc, zanima me pa kaj se menja ob dolo?enih kilometrih, v navodilih pa nimam..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Ko imas nastavljeno odrositev prednjega stekla, se i-Stop ne aktivira ... Ali pa ce je prevelika razlika med zunanjo in nastavljeno temperatero... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to vem. Samo klime trenutno ne koristim, pr meni se sezona klime zaklju?i septembra. Tudi ?ipe ne odrosujem... Lani v najhuj?i zimi je iStop delal brez problema ?e po 5-10 minutah vo?nje ko se je motor segrel... Letos ka?e bl slabo... Ga sicer malo rabim samo me moti ko stvari ne delajo kakor bi mogle

 

Poslano z mojega MI 9 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.