Jump to content

Forum je nadgrajen! Pripombe, napake, graje in pohvale (če bo kakšna :) ) prosim kar v tole temo >> KLIK

Slivka

5 Mazda piknik Lokovec

Recommended Posts

vrjamem d je nisk s je ze par mescov al let na podnu :harhar:

Trenutno je bolj povisan, ne na podnu :P

Selivka, predlagan ponovno preveriti interes za letosnjo udele?bo v Lokovcu, da ne bo potem kak?ne nepotrebne slabe volje.

Torej, da obudimo spomin:

1. MPL: http://www.mazda-si.net/topic/8504-drugi-mazda-piknik-v-sezoni-2011/?p=218679

2. MPL: http://www.mazda-si.net/topic/9739-2-mazda-piknik-v-letu-2012-v-lokovcu/?p=258049

3. MPL: http://www.mazda-si.net/topic/10992-3-mazda-piknik-lokovec/?p=294420

4. MPL: http://www.mazda-si.net/topic/11924-4-mazda-piknik-lokovec/?p=318658

Kot je ?e dolo?eno, se dobimo v soboto, 11.7. Zbor bo ob 16ih na obra?ali??u v Solkanu. Letos bomo naredili samo eno panoramsko vo?njo do vsem dobro znanega kraja v Lokovcu, kjer pa bo tekma z avtomobili (prostor rezerviran, poligon bomo pripravili naknadno). Ogledali pa si bomo ?e muzej kova?tva in zainteresirani se lahko tudi preizkusijo v kovanju pod vodstvom starega kova?a. Seveda se bo zraven tudi klepetalo, pa peklo, pa klepetalo, pa pilo, ja, pa malo tudi klepetalo... Kdor bo ostal na dvodnevnem, bo mo?nost off-road preizku?nje. Zainteresirani naj prinesejo s seboj kak?ne gojzarje. In naj si uredijo ustrezno ?ivljenjsko zavarovanje... 

Cena za enodnevni piknik bo znana naknadno, verjetno pa ne bo ve? kot 5? na osebo, ker sem dobil sponzorja, ki bo prispeval hrano in pija?o. Za preno?i??e in zajtrk pa ?e dodatnih 8? (kdor bo ostal na dvodnevnem). In kar se preno?i??a ti?e: preno?i??e ni hotel*****, ampak so skupna le?i??a - pogradi v neki stari hi?i. Temu primerne so tudi sanitarije (teko?a hladna in mrzla voda,...), baje pa proti jutru tudi streha za?ne pu??ati, ampak jaz o tem ne vem ni?... :zvizga: 

V tej stavbi sta tudi dve muzejski razstavi. Pri?akuje se, da bosta po na?em odhodu ostali nedotaknjeni in nepo?kodovani! 

Zdaj pa ?e tri vpra?anja, s katerimi za?nemo vsak Mazdin piknik v Lokovcu:

- Kdo se javi za ?vapopeka?
- Kdo prinese ?ar?
- Kdo se bo pri Pe?enkotu zmenil za vreme?

Zdaj pa ?e lista prijav. Zanima me, kdo bo pri?el in ne, kdo bi pri?el. Zato prosim za resnost. In prosil bi, ?e otroke ozna?ite posebej, ker otroci gotovo ne bodo pili piva... Da vem, koliko ?esa pripraviti.

Prijave se zbira do vklju?no torka, 30.6.2015, da imam potem ?e ?as za nakupe in priprave.

1.) Slivka, dvodnevni, tekma, kova?ija, off-road, ena oseba + otrok

2.)

3.)

4.)

5.)

6.)

7.)

8.)

9.)

10.)

11.)

12.)

13.)

14.)

15.)

Naj se zabava pri?ne!

U, ?ment, dobro, da si me spomnil. Kako ?as be?i...

Ja, glede na to, da so samo ?tirje prijavljeni (starodobniki so se prijavljali meni kar na mejl, en elektro pa me vsake toliko sre?a v Novi Gorici), je brez veze, da se sploh dobivamo...

Obvestim te ?tiri in sponzorja, da odpade in re?eno.

U, ?ment, dobro, da si me spomnil. Kako ?as be?i...

Ja, glede na to, da so samo ?tirje prijavljeni (starodobniki so se prijavljali meni kar na mejl, en elektro pa me vsake toliko sre?a v Novi Gorici), je brez veze, da se sploh dobivamo...

Obvestim te ?tiri in sponzorja, da odpade in re?eno.

mal nas je avtoshow zafrknu, ker je na isti datum, druga?e grem stavit, da bi blo ve? odziva :)

• Like 3

Zase vem ?e nebi blo ?ova prakti?no pred mojim pragom grem k slivki 100%, samo jebiga nesre?no izbran datum.

Jaz sem bil doslej tam 4x (pomeni vsakic) in tudi letos ne bi manjkal, a kot receno ...

A kot re?eno je bila anketa 4.1.2015 na forumu in je vsak imel mo?nost glasovati. In je bil izglasovan datum.

Jaz delam v bolnici, kar pomeni tudi de?urstva ?ez vikende. In se ne morem kadarkoli zmisliti, kateri vikend bi bil rad prost. Ko je bilo ankete konec, sem ugotovil, da moram menjati de?urstvo, ker ravno ta vikend delam. Komaj sem dobro to uredil, so se za?ele ideje o drugem datumu...

Poleg tega moram za zimo pripraviti 25 metrov drv.

Pa nakositi krmo za ?ivino za zimo.

Letos smo ?e precej v gradnji, ker smo montirali ?istilno napravo (da zadostimo zakonu) in nov zbiralnik de?evnice (ker nas je v hi?i vedno ve? in je stari zbiralnik postal premajhen.

In radi bi postavili novo gara?o.

Zraven vsega tega imam pa ?e ?eno in ?tiri otroke. 

Torej, kot je ?e re?eno, se moram veliko prilagajati in nekatere stvari imajo prednost pred drugimi. Za nekatere stvari pa potem zmanjka... ?e vem dovolj zgodaj, ?e gre, ?e zvem prepozno, pa ne gre ve?.

In kot je ?e re?eno, jaz ali sem ali pa me ni. Vsaj pri moji ?eni ni opcije "bi, pa ne morem", "bi, pa ne bi" in podobno. Ali ja in to konkretno ali pa ni?. Pri vsaki stvari... In sem se tudi jaz tega nalezel od nje...

Torej, piknika ni in konec. Konec koncev, vsaki stvari se enkrat izte?e njen ?as...

• Like 1

Sicer posku?amo ?e nekaj let spraviti skupaj tale peti Mazdin piknik Lokovec, pa do zdaj ni uspelo. In sem ?e malo obupal, da sploh bo. Ker pa sem pred kratkim dobil dve konkretni vpra?anji ?e bo oz. kdaj bo, sem se odlo?il, da poskusimo ?e enkrat.

Ker pa imam zdaj ?eno in pet otrok, sem ?asovno precej zaseden. Tako je na izbiro samo termin, ozna?en v zgornji anketi.

Program bi bil sila preprost:

- zbor ob 17ih pred ?upni??em v Lokovcu (nasproti cerkve)

- zakuri se ?are, pe?e ?vap?i?e, se je in pije, zraven pa klepeta do onemoglosti

- kdor ?eli, lahko odide, kadar ?eli

- kdor ?eli, lahko prespi in se poslovi naslednji dan

Cena: sicer ?e nisem ni? skupaj vrgel, ampak kot je do zdaj ?e navada, tudi tokrat ne bo neko hudo premo?enje. Kdor pa bo ?elel prespati, pa ?e 7? ve? (hotelska soba pa to).

Interesenti?

1.) Slivka + preno?i??e

2.)

3.)

4.)

5.)

6.)

7.)

8.)

9.)

10.)

• Like 2

Cestitke za pogum in dobro voljo. Bom poskusil bit takrat v domovini, magari vzeti dopust, matrvola! :)

• Like 1

To ?e, ampak ta, ki je letos pekel ?evap?i?e, ni ravno strokovnjak. Se je poznalo, da ni bilo prave roke pri ?aru.

Sicer posku?amo ?e nekaj let spraviti skupaj tale peti Mazdin piknik Lokovec, pa do zdaj ni uspelo. Vedno je bilo kaj narobe, da ni ?lo. In sem ?e malo obupal, da sploh bo. Ker pa sem pred kratkim dobil spet konkretno vpra?anje kdaj bo, sem se odlo?il, da poskusimo ?e enkrat.

Ker pa imam zdaj ?eno in pet otrok, sem ?asovno precej zaseden. Pa delam v bolnici, kar pomeni tudi de?urstva ?ez vikende. In se ne morem kadarkoli zmisliti, kateri vikend bi bil rad prost. Poleg tega moram za zimo pripraviti 25 metrov drv. Pa nakositi krmo za ?ivino za zimo. Pa v ?ebelnjaku opraviti vse potrebno... Tako je na izbiro samo termin, ozna?en v zgornji anketi.

Program bi bil sila preprost:

- v soboto zbor ob 16ih "na obra?ali??u" v Solkanu (glede na to, da ta dan sonce zaide ob 19:14 je to ?e kar proti ve?eru...)

- vo?nja v koloni do Lokovca (po?tene pol ure)

- zakuri se ?are, pe?e ?vap?i?e, se je in pije, zraven pa klepeta do onemoglosti

- kdor ?eli, lahko odide, kadar ?eli (seveda se pri?akuje, da prej poravna "ra?un")

- kdor ?eli, lahko prespi in se poslovi naslednji dan

Cena: sicer ?e nisem ni? skupaj vrgel, ampak kot je do zdaj ?e navada, tudi tokrat ne bo neko hudo premo?enje. Najbr? bi naneslo kak?nih 20? po osebi.

Kdor pa bo ?elel prespati, pa ?e 7? ve? (hotelska soba pa to - ne pozabite spalnih vre?!). Glede na ceno je najbr? jasno, da ni hotel *****, ampak stara stavba s skupnimi le?i??i, mrzlo in hladno vodo, strani??em in to je to.

Gre ?e kar za mali jubilej, ker je ?e 5. piknik v Lokovcu. Na vsakem pikniku smo imeli "dogodek":

- nekdo je drobil kamenje, nekdo je pa travo kosil

- ena Mazda je izpustila hladilno teko?ino

- ena mazda je izpustila olje

- ena Mazda je obstala v Lokovcu s praznim akumulatorjem.

Odli?na reklama!

Torej, najprej veselo na glasovanje, da sploh zvem, kaj naj delam. In prijave zbiram do 3.9. do 7ih zjutraj.

Interesenti?

1.) Slivka + preno?i??e

2.)

3.)

4.)

5.)

6.)

7.)

8.)

9.)

10.)

1.) Slivka + preno?i??e

2.) Turbo Lumpi

3.)

4.)

5.)

6.)

7.)

8.)

9.)

10.)

1.) Slivka + preno?i??e

2.) Turbo Lumpi

3.) Deeyan - ?e je seveda dovoljeno prit z Alfo + mogo?e kak?no avtovleko za vsak slu?aj :D

4.)

5.)

6.)

7.)

8.)

9.)

10.)

• Like 3

1.) Slivka + preno?i??e

2.) Turbo Lumpi

3.) Deeyan - ?e je seveda dovoljeno prit z Alfo + mogo?e kak?no avtovleko za vsak slu?aj :D

4.) Zmaj (v primeru ne-selitve v Kanado, verjetno pridm z Bmw ali MB) :)

5.)

6.)

7.)

8.)

9.)

10.)

Kje to?no je ta Lokovec?

:vskalo:

?e pi?e, da se dobimo v Solkanu in je potem po?tene pol ure vo?nje v koloni, potem je najverjetneje nekje blizu Solkana. Solkan je pa tik ob Novi Gorici.

To pa je malo predale?.

Niti ne, eni pridemo tut z mal bolj oddaljenih krajev tja, ker se splaca. Namrec kdor je ze bil tam ve, da gre za en izmed boljsih mazdaskih piknikov :)

• Like 1

Tole dru?enje vam bo ?al, ?e ga zamudite :)

1.) Slivka + preno?i??e

2.) Turbo Lumpi

5.) Schurda - ?e se mi ne sprazni spet akumulator :blink:

6.)

7.)

8.)

9.)

10.)

• Like 1

Cao

Jaou, za ta piknik si bom pa tudi js uzel cajt, tako da pridem pogledat stare clane Mazda foruma oz "mazdase" :prstgor:

1.) Slivka + preno?i??e
2.) Turbo Lumpi
5.) Schurda - ?e se mi ne sprazni spet akumulator :blink:
6.) DejanOT
7.)
8.)
9.)
10.)