Skoči na vsebino

avtoakustika


Igor25

Priporočeno sporočilo

Jest mislm, da bo? najceneje skozi pri?el, ?e bo? naro?u prek ebaya, ker ?e mene pra?a?, jih tle u sloveniji isto iz dol narocijo sam da jih za dosti drazje prodajo. Jest osebno sem narocu tegale k ma se BT vmesnik in lahko ravno tako preko BT predvaja? glasbo in tudi prostoro?no telefonira?. Problem je biu samo, ker je bila potrebna ?e predelava vezja pri avtoradiu, ker nej bi kao meu radio neko blokado.. Skratka use skupi sm kupu preko orange audio pa so mi tudi zmontiral in predelal vezje. Dal sem pa use skupi okoli 180e. Se pa da priti skozi dosti ceneje, ?e se ?e malo pozanimas :)

 

Mam pa mazdo 6 2003 letnik

 

http://www.orangeaudio.si/dension-gateway-lite-bt

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

lep pozdrav vsem!

 

jaz imam podoben problem samo da jaz bi imel se bol?e ozvo?enje ?e je seveda to mogo?e in sicer 

na avto. net sem videl da ima kar nekaj razbitih BOSE ozvo?enje in me zanima ali imajo vse mazde ze priklju?ke noter ali ne in ?e ne je to problem napeljat? 

 

hvala za odgovore

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si bom sposodil temo...

Ob?asno se mi zgubijo shranjene postaje na radiju...je imel ?e kdo tak problem? Obstaja re?itev? Je mogo?e slab akumulator vzrok?

 

LP Ivan

 

 

Ce ni kaj narobe z radijem... potem zna biti problem tudi slab akumulator ... Koliko pa je star?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa moti...jaz na poti v slu?bo pa? poslu?am VAL 202.Usbja nimam:)Cdje pa bi po?as lahko menjala.Uglavnem me moti! :) Koga ali kaj mi pripro?ate narest?

 

 

Poklici Zgajnarja - avtoelektrika zraven Mazda servisa v BTCju ... >> http://www.mazdaklub.si/2012/08/sound-by-bigbang-zgajnar/

 

On bo verjetno z rokava stresel, kaj je treba narediti :) ... Ce je to seveda kaksna taka napaka, ki se veckrat pojavi ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poklici Zgajnarja - avtoelektrika zraven Mazda servisa v BTCju ... >> http://www.mazdaklub.si/2012/08/sound-by-bigbang-zgajnar/

 

On bo verjetno z rokava stresel, kaj je treba narediti :) ... Ce je to seveda kaksna taka napaka, ki se veckrat pojavi ...

 

Po?akam na 5.in kli?em:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?gajnar ma ful polno tko da ga bo? mogla kar ti poklicati. Je pa mojster, zrihta hitro in dobro. Kar tam se ustavi pa bo pogledal.

Sem klicala pa je rekel, da pokli?e nazaj in ni. Ne da se meni s takim....vrjamem, da je ful dela ampak vseeno. 2x sva se sli?ala pa ni?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Ahoj

 

Imam eno upra?anje vem da ne spada v to temo ampak nisem na?el druge bol primerne in sicer ali pa?e v mazdo 6 2003 letnik sredina armature se pravi tam ko je radio in to sredni del od druge novej?e ki je ?rne barve in z druga?nim radijem? Ker se mi gre za radio ker tale ?pila za en k pa ?e CD-jev ni ne ni?

 

Predlogi dobrodo?li

 

Hvala za odgovore

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda da pa?e, vendar mora? komplet konzolo menjati kar pa ni pocen (okol 250e) vrjetno se da k?no rabljeno na avto.net dobiti, vendar bo u?inek isti saj je izhodna mo? radia kokr jest vem ista. Poleg tega je ta radio v faceliftani verziji pri kateri poleg ?rnega radia pridejo ?e use plastike, sede?i, ro?na itd. v ?rni izvedbi in bi dost sme?n zgledal tak radio v tvojem avtu kjer je use v be? barvi. ?e nisi zadovoljen z zvokom zamenjaj zvo?nike, ?e pa ?ekr ne bo kul pa pretvornik pa potem zvezat ?e oja?evalc in woofer :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm ja sej to ima? pa res ?ist prav ja. Moram priznat da nisem razmi?ljal v to smer  :zvizga: mogo?e ve? iz glave kak?ni zvo?niki pa?ejo v vrata da mi ne bi bilo treba razdirati vrat in ?e se da na ta radio k nima ni? ne CD ne kaset ne ni? priklu?it kak umesnik za usb? 

 

hvala 

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spredaj in zadaj imas 6" x 8" (ne bose izvedba). Ne razumem pa kaj mislis s tem da nima na cdje ? Glede usb vmesnika se pa cene gibljejo od 40 pa tud do 150e odvisn kaj bi rad imel. Jest osebno sem kupil denson (110e) k ima dodatno se bluetooth povezavo in lahko predvajas musko prek bluetootha pa tud prostorocno komuniciras. Usb kljucek mi zelo zelo hitro prebere in zacne s predvajanjem pa tudi ob ponovnem zagonu avta zacne glasbo naprej predvajat od tam kjer je prej nehala in ne spet od zacetka- track 1. Je bil pa edin en problem z montazo. Imam isto 03 letnik in ima baje avtoradio neko blokado in vmesnika ni zaznal (potrebno je bilo narediti nek mosticek na vezju). ?e potegnemo ?rto ga imam sedaj ?e ve? kot 2 leti pa sem zelo zadovoljen z njim :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se ti?e radia sem mislil povedat to da ne morem poslu?at CD-jev ker ga nimam kam "utaknt" nima sploh re?e za cd notr dat tko da mam ta radio cist osnovni lahko poslu?am samo radio ni? druga. :-(

Kar se ti?e radia sem mislil povedat to da ne morem poslu?at CD-jev ker ga nimam kam "utaknt" nima sploh re?e za cd notr dat tko da mam ta radio cist osnovni lahko poslu?am samo radio ni? druga. :-(

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kasn radio mas ti ?? Nism se vidu 6ke brez cd radia... Edin ce mas tisto verzijo k tud na volanu nimas komand pa klima se mi zdi da je rocna ? Ce ne pa poglej na avtonetu pa od ksne karambolirane uzam samo avtoradio (ni neki drago) pa ga samo zamenjas :). Jest mislm, da bi mogu normaln pasat. Na youtubu mas miljon filmckov kko ga dol snet ;)

P.S: Dej sliki ta radio, da vidm kko zgleda :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.