Skoči na vsebino

Dobro jutro - tema ob kavi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Shrek napisal:

Kam pa? 

Niso vsi enaki. Če nisi šleparja vozil, ne pametuj. Lahko je zaradi osebnega avta v jarku... Osebni avto je pa odpeljal naprej... 

Sploh ne štarta ob 5zjutraj,ko tako sneži, enostavno kot pasulj. Danes sem trikrat videl kako tovornjak-šleper ni mogel na breg. Enkrat celo iz AC izvoza za Celje iz smeri MB. Bil sem tretji avto za njim in sem že na daleč videl, da ne bo šlo pa je obstal 10m pred mostom čez AC..... Kasneje se je nabrala kolona do počivališča Zima in celo izvoz so zaprli! Po radiju so pa palamudili, da je zastoj zaradi okvare tov.vozila,gladko si je izmislil okvaro, da ne bo dobil kazni.... 🥴(Gaja) 

Danes so na našem koncu štajerske res zajebala tov.vozila ni pa vedno tako...... :nevem:

Popravljeno od Bini
  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

Sploh ne štarta ob 5zjutraj,ko tako sneži, enostavno kot pasulj. Danes sem trikrat videl kako tovornjak-šleper ni mogel na breg. Enkrat celo iz AC izvoza za Celje iz smeri MB. Bil sem tretji avto za njim in sem že na daleč videl, da ne bo šlo pa je obstal 10m pred mostom čez AC..... Kasneje se je nabrala kolona do počivališča Zima in celo izvoz so zaprli! Po radiju so pa palamudili, da je zastoj zaradi okvare tov.vozila,gladko si je izmislil okvaro, da ne bo dobil kazni.... 🥴(Gaja) 

Danes so na našem koncu štajerske res zajebala tov.vozila ni pa vedno tako...... :nevem:

Saj to je to. Zaradi par pametnjakovičev v šleperjih, ki mislijo, da bodo prišli povsod, nastane na avtocesti cela štala. 

Morali bi jih pošteno udariti po žepu, da bi jih naslednjič minilo, da sploh  pomislijo na kaj podobnega. 

Pravkar je Matick napisal:

A pol slepar gre lahko brez primerne opreme na cesto?

Nekateri pacienti so na žalost takšnega mnenja. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Slivka napisal:

A pa ni zanimivo: ko so se po cestah vozile TAMarce in Tatre, ni bilo težav s snegom. Zdaj so pa Rene in Ivecoti in DAFi, pa pri prvem snegu vse stoji...

Ne ni zanimo. Težav je bilo še več, ampak ni bilo raznih slovenskih novic, zurnala, facebooka in instagrama da bi se to na veliko razlagalo in napihovalo..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nikoli ne bom pozabil ene deset let nazaj smo bili v Yaskawi, Ribnica na izobraževanju in smo šli pol dol na kafe v delavnico. 

Je bil en kamion noter, ko so mu nakladali robotsko celico vredno par milijonov €. 

Gremo mimo in se ozrem na gume.... Bi me kmalu kap. Možakar je imel pogonske gume skoraj kot na formuli. Sreči je bilo poletje. Sem mu rekel, "majstr gume imate na koncu čist" mi odvrne "to je sve dobar":blink:

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Jezen 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da malo pohvalim slu. Citrončka, ki se je do sedaj izkazal kot zelo zanesljiv avto... 👍

Opravljeni redni servisi na 15-20kkm in izklop scalnice na TANKU zaradi okvare pumpe, ki je tudi bolj kot ne serijska težava na vseh avtih PSA. 

Še kako leto in pol in bo šel v zasluženo penzijo kot njegov "vozač"..... :bravo:

IMG_20230118_054411.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
dne 6. 2. 2023 ob 7:23 je Slivka napisal:

Pri nas ni en striček na stranišču, pri nas sta kar dva in 1/4...

IMG_20230206_071328779.jpg

Okoli novega leta so pa kekci na tv jokali, da letos zime ne bo. A je šele prav začela. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je od 2. februarja 2010 :D ko je pozimi še bilo mraz :D ... 

 

image.png

 

Pa še eno slabo sem naše od 24. januarja 2004 (takrat se s telefoni ni dalo narediti dobre slike, če ni bilo dovolj svetlobe :) ) ...

image.jpeg

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Jest napisal:

Tole je od 2. februarja 2010 :D ko je pozimi še bilo mraz :D ... 

 

image.png

 

Pa še eno slabo sem naše od 24. januarja 2004 (takrat se s telefoni ni dalo narediti dobre slike, če ni bilo dovolj svetlobe :) ) ...

image.jpeg

 

Ja to so bile zime..... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.