Skoči na vsebino

Dobro jutro - tema ob kavi


jures

Priporočeno sporočilo

V soboto je kar pihalo na Pohorju in posledično so zaprli polovico smučišča.

Pa se pogovarjam z enim žičničarjem in mi reče, da je pihalo 40km/h. V dolini pa 70. Ga vprašam, če je to normalno? Ne to je že skoraj vihar. Mu odgovorim: Ma, prnas je to prav normalna sapica:punk:. Potem me je samo čudno gledal 😲.... 

Je pa res kar nekaj smrek polomilo. 

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se sploh da merit veter, ki piha manj kot 50 km/h? No, ja čeprav tudi Primorci spoznavamo, da lahko veter pri 70km/h sname streho s stavbe, na primer s policijske postaje v Ajdovščini. Odkar so javni razpisi in izbran najcenejši ponudnik in po Ajdovščini strehe delajo Štajerci...

  • Haha 6
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

A se sploh da merit veter, ki piha manj kot 50 km/h? No, ja čeprav tudi Primorci spoznavamo, da lahko veter pri 70km/h sname streho s stavbe, na primer s policijske postaje v Ajdovščini. Odkar so javni razpisi in izbran najcenejši ponudnik in po Ajdovščini strehe delajo Štajerci...

 

A so to isti Štajerci, ki so Ljubljančane učili, kako se gradi na morostu in dela regulacjo potokov? Pol je pa vse zalilo vključno s fakulteto, ki je naročila tega najcenejšega izvajalca?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Danes sem na višnjegorcu srečal eno cx-30, sem mislil že da jo moram malo porinit, da se bo primajala do vrha..

 

Pa sem se potem mimo zapeljal direkt na kuclju in sta bili notri dve luštni mladi nasmejani blondinki, izgledali sta povsem brezskrbni, se hihitljali neki najstniški norčavosti in uživali v življenju ki ga mi zateženi deci ne razumemo

 

Me je že malo zaščemelo da bi se mal naslonu...ahh

  • Haha 4
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

košutke pol... prej bi mal porinil, da bi lažje prišle do vrhunca... mislim vrha ... tko pa priložnost zamujena ne vrne se nobena.

 

Aja, o avtih govorimo  - torej bi se naslonu zadaj na njen odbijač pa porival .... ehhh spet ne gre ta stavk v pravo smer :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je NevLado napisal:

Danes sem na AC pred NM srečal tovornjak novih Mazd, na kateri so bile celo dve 6ki!!! Noro!

Kje so pa še 6-ke našli? Se da to še kupit? 🙂 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj se sestica se prodaja… Pri nas je iz cenika izginila sele z zadnjim cenikom, 1.2.2023 … Drugje (Nemcija recimo)  se pa prodaja posebna izvedba ob 20 obletnici…

 

https://www.mazda.de/modelle/

 

image.jpeg


 

https://www.mazda.at/modelle/

 

image.jpeg

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Dejte ga lomit. Sedaj se ji pa že krepko poznajo leta, tudi zadnji FL. 

 

Spet, tko k zadnjič: Šestica je neprimerno boljše opremljena in izpopolnjena kot CX-30 za razliko 5 tisoč eur pri polni opremi.

  • Všeč 7
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je NevLado napisal:

Spet, tko k zadnjič: Šestica je neprimerno boljše opremljena in izpopolnjena kot CX-30 za razliko 5 tisoč eur pri polni opremi.

Bi rad mel vojno na hitro? 🤣 

Popravljeno od FuManchu

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Dejte ga lomit. Sedaj se ji pa že krepko poznajo leta, tudi zadnji FL

 

 

pred 47 minutami je NevLado napisal:

Spet, tko k zadnjič: Šestica je neprimerno boljše opremljena in izpopolnjena kot CX-30 za razliko 5 tisoč eur pri polni opremi.

 

Mislim, da imata kar oba prav. 👍 😂

 

@Alex daj prosim prilepi kakšno sliko kamere, da primerjamo. :) 

 

Tole je slika 6-ke 2018 FL, moti me pa še to, da ne morem nastaviti privzete večje slike (spodaj zgornje), ampak je v osnovi 360 stopinjska, potem pa vsakič vrti gumb in pritiskaj, če želiš kaj videti ...:

 

image.png

 

image.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boš še parkrat nalimal in bo še mene začelo motit :D

 

Mi ni moteče sicer, pa sem se vozil tudi s Teslo, ki ima to res na big screen s super resolucijo...

 

To mi je čist za mimogrede pogledat, se na ta ekran ne fokusiram, ko grem vozim rikverc ali parkiram itak oči plešejo naokoli na vse strani, tudi na ekran ampak mi je to tako kratek trenutek da mi resolucija ni moteča in so mi informacije povsem zadostne.

 

Ubistvu mi je všeč da ni ekran prevelik, mi je lepši izgled armature s tem..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je NevLado napisal:

Spet, tko k zadnjič: Šestica je neprimerno boljše opremljena in izpopolnjena kot CX-30 za razliko 5 tisoč eur pri polni opremi.

Ne pravim o opremi. Tukaj sem mislil na obliko, ki se ji že poznajo leta. Saj jo imam tudi sam, a dejstva so dejstva. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.