Skoči na vsebino

Tematika o istospolnosti, gejih, lezbikah ....


Boss

Priporočeno sporočilo

Oprosti ampak a ti razume? o ?em govori?. 

 

Se sploh spla?a prepucavat z nekom, za katerega ve?, da tvojega mnenja ne bo nikoli sprejel? :) Ne toliko zaradi sebe, pa? pa zaradi svojih vcepljenih prepri?anj in verskih nazorov. Sej vem, da vsak upa na to, glede na koli?ino energije, ki jo vlo?i v svojo argumentacijo, ampak forumi so me nau?ili, da je v?asih ?koda ?asa. 

 

 

Kar pa se moje ?enkice ti?e: da rodi otroka, ki ni moj, jo kamnjamo. Taka je postava. ?e pa se mi kateri koli bog oglasi in obelodani, da je otrok res njegov, potem bom pa naredil vse, da ?enko za??itim in poskrbim za tega otroka, kot da bi bil moj. In celo vesel bi bil za to.

 

No, to je ena takih stvari, ki jih pa jaz ne toleriram in jih tudi ne mislim. Ampak ja, smo si pa? razli?ni. Mo?no samo upam, da to na na?ih tleh nikoli ne bo ve?insko mnenje oziroma da smo srednji vek ?e pre?ve?ili. Vsekakor si razvitem svetu pre?u?tvo razlagamo tako, da je pa? nekaj ?lo narobe v zakonu. In ?e re?itev brez kamenja: A) varianta je tak?na, da se par pogovori, B) varianta pa, da gresta narazen. Na?eloma ?enska ali mo?ki ne i??e kaj novega izven zakona, ?e doma vse ?tima (v kon?ni fazi sta kriva oba). ?e apeliram na to temo; v?asih je otroku bolj?e ob lo?enih star?ih kot ob skreganih pod eno streho. Razen, ?e gre? mamo kamenjat in se otrok niti ne rodi, tako da te?avo re?i? ?e v kali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ?e vedno ni pa noben od tistih ki nasprotujete odgovoril na moje vpra?anje. Kaj z otroci, ki ?e ?ivijo v takih dru?inah? Ker recimo dve ?enski lahko hitro re?ita problem,..za razliko od mo?kih parov. In dejansko ?e obstajajo take dru?ine. Torej dat te otroke v rejo, posvojitev?

 

Allyssa, najprej se nasloni nazaj, zapri o?i in pre?tej do deset. Potem v mislih sestavi vpra?anje. Nato odpri o?i in ga natipkaj. Ker iz tega, kar si napisala mi ni jasno in razumljivo, kaj ?eli? vedeti. Kak?en problem ?enski lahko re?ita, mo?ka pa ne, ?e ?e imajo otroke?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, to je ena takih stvari, ki jih pa jaz ne toleriram in jih tudi ne mislim. Ampak ja, smo si pa? razli?ni. Mo?no samo upam, da to na na?ih tleh nikoli ne bo ve?insko mnenje oziroma da smo srednji vek ?e pre?ve?ili. Vsekakor si razvitem svetu pre?u?tvo razlagamo tako, da je pa? nekaj ?lo narobe v zakonu. In ?e re?itev brez kamenja: A) varianta je tak?na, da se par pogovori, B) varianta pa, da gresta narazen. Na?eloma ?enska ali mo?ki ne i??e kaj novega izven zakona, ?e doma vse ?tima (v kon?ni fazi sta kriva oba). ?e apeliram na to temo; v?asih je otroku bolj?e ob lo?enih star?ih kot ob skreganih pod eno streho. Razen, ?e gre? mamo kamenjat in se otrok niti ne rodi, tako da te?avo re?i? ?e v kali.

 

No, obstaja ?e C.) varianta: ker se vsi zavedajo, da ?e jih dobijo pri pre?u?tvu, bodo kamenjani, se jih bo velika ve?ina raje izognila pre?u?tvu in tisto energijo raje porabila za uredit lasten zakon. In tako ni razdorov dru?in in lo?itev. Vsaj ne toliko...

 

Bomo pa videli, kaj bo prinesel ?as, a mislim, da se bo to kmalu pojavilo tudi na Slovenskih tleh. Ker Slovenski dr?avljan s priimkom npr.: Hasanbegovi?, Pa?i?, Muminovi?, Izetbegovi?, Mumi?ehai? in podobni in z imenom npr.: Fikret, Alija, Kemal, Amir, Enisa, Merima, Ismet,... imajo druga?no postavo. Sicer ne vem, kaj ste Slovenci po?eli v srednjem veku, a boste kamenjane pre?u?tnike mogo?e ?ez desetletje ali dva mogo?e spet videli... In bo va? razviti svet mogo?e malo zmanj?al kavsanje kot zajci: kar pride mimo...

 

In tako se tak problem re?i ?e v kali: preden se par poro?i, dobro premisli in se pripravi na zakon. Ko pa ga enkrat sklene, ostaneta skupaj do smrti, skrbita za otroke in jih vzgajata. In niti ne mislita o kak?nem pre?u?tvu in ne tro?ita energije za lo?itve. In na koncu koncev smo vsi bolj zadovoljni...

 

In, mimo grede, tudi Rusi in Ukrainci so muslimani. In tudi Rusi in Ukrainci so se selili. Tudi v Slovenijo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka, zdej ne vem ali ?e trolla? ali si res tak radikalc. Tole kar zdaj pi?e? je sramota. Pa sej ne more? bi resen.

 

Ne vem kake komplekse ma?, da ma? take probleme s spolnostjo/seksom. ?eprav ne odobravam varanja, mi je tazadn problem, da se dva fukata okoli. ?e sta pa dva zmenjena, da imata zadeve odprte, pa me prav malo briga. 

 

Mah ?e sme?no mi je, kako ljudje pobirajo moralne zaklju?ke ob vikendih od ljudi, ki kradejo miljardne zneske in jih devajo v "sklade", ljudi za katere  je enakopravnost ?panska vas in kateri serijsko ?latajo otroke. Vse to so zanemarljivi grehi, ane? Me zanima koliko kamnov na zalogo si si za te nabral?

 

Me zanima kake bi cvilil, ?e bi ?vabi ostali tu, pa bi delal kot su?enj samo zato, ker si bil rojen na napa?nem kraju in ker nisi rojen prave pasme. Takile hinavci mi grejo najbolj na ?ivce. Trobijo ene ekstreme, ko se pa ?ibe obrne pa cvilojo ko ??eneta za pravice. Zgodovina in sedanjost polna takih primerkov.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nisem pod nobeno oznako White Power ali White Supremacy, ?eprav sem modrook in pobrit po glavi, ampak verjetno so se za?eli ljudje grupirat v take skupine ravno zaradi zgoraj napisanih mnenj. Jaz zase sicer lahko re?em, da sem precej toleranten do vsega obarvanega in druga?e misle?ega... dokler mi kdo ne za?ne svojih zadev ali postav ponujat ali vsiljevat kot edine prave. Razvit svet ni samo v smislu tehnologije, ampak tudi odprt(ej?)ih nazorov. Zato s(m)o vas, proti katerim se je borila cela Vojna krajina, tudi sprejeli medse. O?itno pa vi niste tega sveta v katerem ?ivite. 
Moj partnerski odnos z mojo ?eno v izvenzakonski ali zakonski skupnosti zadeva samo mene in njo in nikogar drugega; ne Slivke, ne onih importirancev z mehkimi ?-ji in trdimi L-ji, ne pastirskih kozjebradcev s svojim ?eriatskim pravom, ne kateregakoli preroka z zlo?enko imena v obliki muhe in medu in ne kateregakoli boga (karkoli ?e to sploh pomeni). Mi je pa jasno, da ?e celo ?ivljenje ?ivi? pod nekimi zapovedmi, ki ti prepovedujejo to in ono, si jezen na tiste, ki si to pa? privo??ijo (?eprav ve? ali ne ve?, kaj jih ?aka). Ampak, kdo sem jaz ali kdorkoli drug, da bi takim sodil? Ljudje se spreminjamo skozi svoja obdobja, ljubezen v?asih mine in potem pa? gre vsak po svoje. Zakaj bi potrebovali represijo, da nekoga na vsak na?in obdr?i? v nesre?nem zakonu, obenem pa niti ne pozna? ozadja? ?ivi in pusti ?iveti, pa ?e je to vsepodirajo?i zajec ali pohlevna verska mi?. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Allyssa, najprej se nasloni nazaj, zapri o?i in pre?tej do deset. Potem v mislih sestavi vpra?anje. Nato odpri o?i in ga natipkaj. Ker iz tega, kar si napisala mi ni jasno in razumljivo, kaj ?eli? vedeti. Kak?en problem ?enski lahko re?ita, mo?ka pa ne, ?e ?e imajo otroke?

 

Menda ja ne rabiva met male ?ole spolnosti 101 pri teh letih a ne? :D

 

Kako dve lezbijki re?ita vpra?anje kako do otroka? Ena gre ven, najde primernega kandidata, da noge narazen z malo sre?e zanosi. in tega tipa nikoli ve? ne vidi. Donosi, pusti na rojstnem listu "o?e neznan" in sre?no ?ivijo do konca svojih dni.

 

Medtem, ko dva mo?ka malo te?je prideta do otroka se ti ne zdi?

Aja sorry sem res malo zabluzila ja pri vpra?anju. To se je nana?alo bolj na to, kako pridt do otroka.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, ker si nekaj omenjala posvojitev ali rejo, pa mi ni ?lo v ra?un kdo koga kaj...

 

Glede na to, da sem jaz mnenja, da homoseksualna scena ni primerna za otroke, se s tem niti ne bom ukvarjal. Dovolim pa, da imajo drugi druga?no mnenje... 

 

In, mimo grede, glede na to, kako si si zamislila, da bi ?enski pri?li do otroka, ?e ni neke hude zvestobe... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se sploh spla?a prepucavat z nekom, za katerega ve?, da tvojega mnenja ne bo nikoli sprejel? :) Ne toliko zaradi sebe, pa? pa zaradi svojih vcepljenih prepri?anj in verskih nazorov. Sej vem, da vsak upa na to, glede na koli?ino energije, ki jo vlo?i v svojo argumentacijo, ampak forumi so me nau?ili, da je v?asih ?koda ?asa. 

Ni? ve?... itak me je dal na ignore user. :bravo: Ko zmanjka tehtnih argumentov in ko nekateri ugotovijo, da jim sogovornik krha vero (ni mi?ljena samo religija) in prepri?anje v nekaj je to pa? avtomatski ukrep za ohranitev svojega prepri?anja. Men ni nikoli bilo potrebno narest take poteze pa so me nekateri celo grdo osebno zmerjali ampak dokler ve? o ?em govori? je zadevo enostavno zagovarjat in kontra, ?e teorija temelji na trhlih temeljih se pa? taki hitro zlomijo in pose?ejo po ukrepu "surle" ali "ignora". Ja pa hec kako so vsi taki ?isto predvidljivi kaj bodo naredili. :rolleyes:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? ve?... itak me je dal na ignore user. :bravo: Ko zmanjka tehtnih argumentov in ko nekateri ugotovijo, da jim sogovornik krha vero (ni mi?ljena samo religija) in prepri?anje v nekaj je to pa? avtomatski ukrep za ohranitev svojega prepri?anja. Men ni nikoli bilo potrebno narest take poteze pa so me nekateri celo grdo osebno zmerjali ampak dokler ve? o ?em govori? je zadevo enostavno zagovarjat in kontra, ?e teorija temelji na trhlih temeljih se pa? taki hitro zlomijo in pose?ejo po ukrepu "surle" ali "ignora". Ja pa hec kako so vsi taki ?isto predvidljivi kaj bodo naredili. :rolleyes:

Samo mal citiram :lol:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo mal citiram :lol:

 

Si ?e enkrat odtrgam nekaj minut za tole. Glede na to, da si samo citiral in ni? komentiral, domnevam, da je namenjeno meni. Ker enega uporabnika enostavno presko?im oz. ignoriram. Tudi prav. Torej:

 

Jaz lahko koga ignoriram tudi, ?e ga nimam nastavljenega kot "ignoriran uporabnik foruma". Zato je tvoj citat povsem nepotreben.

 

Dokler je bila ta tema za predstavljanje mnenj, so se uporabniki ogla?ali. Ko pa je nekaj posameznikov za?elo ?alit in klevetat, je pa tema zamrla. ?eprav je ?e vedno aktualna...

 

?e ?e citira?, potem daj koga pametnej?ega. Jih je bilo precej v tej temi. 

 

Zanimivo je pa, kako tisti, ki mene ozna?ujejo za nestrpne?a, drezajo in prav nestrpno i??ejo prepir.

 

Diskutirati z nekom, ki takrat, ko mu zmanjka argumentov, postane ?aljiv in me ozna?i za umsko prizadetega, ker "verjamem v pravljice in nami?ljene prijatelje", je pa meni pod ?astjo.

 

Zanimivo mi je pa tudi, kako "pametni" ko zmanjka argumentov, takoj za?nejo udrihat po cerkvi, ki je nato vsega kriva. Res bi rad enkrat zvedel, kaj vam je tako hudega naredila? Ali pa je pa? samo prikladen gre?ni kozel? Mislim, komunisti so po drugi svetovni vojni pobili preko 80.000 ljudi in jih zmetali v vsaj 600 brezen, fojb, rudnikov ali jih na podoben na?in zagrebli brez spomenika in pokopali??a (eno tako brezno z vsaj 70 ?rtvam imam vsega 400 metrov zra?ne linije od hi?e), pa jih ?astite in volite, da vodijo dr?avo (pri tem mi ni jasno, zakaj je bila potem potrebna odcepitev od komunisti?ne Jugoslavije, ampak to je ?e druga tema). Res me zanima, koliko ljudi je pa pobila va?a cerkev, da jo tako sovra?ite? Ali pa je le, kot sem ?e omenil, zgolj pripraven in poni?en gre?ni kozel, ki je vedno vsega kriv, ko zmanjka argumentov?

 

In kar se "Bossa" ti?e: sre?o ima, da nisem skrajne?. In ?e ?e napi?e, da je Alah nami?ljen prijatelj in da je Koran pravljica (lahko pa tudi v kak?ni drugi religiji kdo to podobno razume), lahko hitro postane slovenski Charlie. In ?e ga citira?, mu ne dela? velike usluge - to lahko zasledi kak?en malo bolj skrajne?...

 

In ?e vedno sem mnenja, da otroci ne sodijo v homoseksualno dru?ino in zato sem proti, da homoseksualni pari (poro?eni, neporo?eni, izvenzakonski, nezakonski,...) posvojijo otroka. Zdaj pa se grem stisnit k ?eni. Mogo?e pa naredim ?e kak?nega otroka...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

...., takoj za?nejo udrihat po cerkvi, ki je nato vsega kriva. Res bi rad enkrat zvedel, kaj vam je tako hudega naredila? Ali pa je pa? samo prikladen gre?ni kozel?

Enako vpra?anje tebi. Kaj so tebi hudega naredili istospolni pari, da jim odreka? pravice? Ali so samo prikladen gre?ni kozel?

 

Potem omenja? grape, bazene, 80.000 mrtvih po drugi svetvoni vojni. Vem da je zgodovina, verskim navdu?encem trn v peti, ampak si si ti kdaj prebral koliko ljudi je bilo pobitih v imenu boga? Teh 80.000 ni niti kaplja v morje. Zadnjih 2000 let imajo glavne religije najbolj krvave roke in potem ti me?e? pod nos poravnavanje ra?unov razgretih glav po drugi svetovni vojni. Ti tudi renso misli?, da so tam kon?ale samo nedol?ne du?e? Sej ne opravi?ujem teg po?etja, samo malo se ustavi pa vpra?aj. Niti jaz niti ti se ne moreva postavit v ko?o teh ljudi. Ampak jaz se vsaj vpra?am, kaj bi jaz naredil, ?e bi meni familijo pobili zato ker je sosed ?pecal nacistom... Ampak to so debate za drugam. 

 

All in all, religije so se ?ez zgodovino in sedanjost pokazale kot glavno orodje zatiranja in mu?enja in mno?i?nega iztrebljanja/genocida. K temu lahko dodamo tudi dokazano kroni?no pedofilijo in navsezadnje tudi pe?anje z mafijo. In ti se spra?uje?, kaj je religija storila slabega? 

Religija in bog je le slab izgovor za vse egoiste, ki ho?ejo svoje predsodke in svojo slabo razlgedanost nekako opravi?it. Se ?e ni najdu junak, ki bi rekel, da to dela zato ker je sam netolerantno tele, ampak je vedno izgovor religija. Zaradi mene naj molijo kamor ho?ejo, tudi k svetemu svizcu, ?e komu pa?e. Ampak naj se ?e neha opravi?evat vse bedarije in morije v imenu religije.

 

Druga stvar, ki me je ?e zmotila. Vidim da si zelo "na?eln" in proti istopolnim pravicam in pa proti lo?itvam, varanju. Zakaj potem nisi tako na?eln in se odpove? vsem njihovim sadovom dela? Zakaj potem uporablja? njihove izume/patente in dela? Bodi potem tako na?eln in se vsemu temu odpovej. Ni hinavsko, da nekomu odreka? pravice, druge bi kamenjal, a z veliko ?lico zajema? sadove njihovega dela.

 

 

 

In kar se "Bossa" ti?e: sre?o ima, da nisem skrajne?

Res, velika sre?a.... kako veselje, da imamo tako dru?bo, kjer je sre?a da ni nekdo morilski psihopat. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oh ja... happy me. Kako sem vesel, ker je Slivka tako toleranten in me ne bo za?tihal al pa razstrelil... res ogledalo miroljubne religije je tale na? Slivka, da mi bo pustil ?iveti ?eprav sem ga na smrt u?alil, ker se ne strinjam z njegovim dojemanjem religije in cerkve. Sicer pa to?no to kar je napisal je dejasnko najve?je zlo religij in cerkva po svetu sicer je pa Daskan zelo lepo napisal pa se ne bom ponavljal.

 

Druga?e pa mogo?e samo to... ?e slovenska cerkev ne bi med drugo svetovno vojno pristopila k okupatorju, blagoslavljala morilce in izdajalce lastnega naroda in bi namesto v lo?evanje ?la v zdru?evanje vseh Slovencev v borbo proti istemu sovra?niku (nacizmu in fa?izmu) se povojni poboji NIKOLI NE bi zgodili in tudi KP se ne bi zgodila in bi lahko ?e davno imeli ve?stranskarski sistem, ?e bi vsi stopili v proti nacisti?ni boj. Tukaj lahko neham ampak ne bom ?e.

 

Nih?e od nas niti tisti, ki danes vodijo dr?avo niso takrat imeli ni? s tem, ker v ve?ini sploh ?e nih?e ni bil niti rojen tako, da iskanje korelacij in povezav s tistim ?asom in dana?njimi ljudmi je pribli?no tako bolano kot stigmatiziranje istospolnih.

 

Pa mogo?e ?e to, ki sicer ni v kontekstu opravi?evanja ni?esar ampak POVSOD v Evropi (Francija, Belgija, Nizozemska, Italija, Poljska, ??koslova?ka, Gr?ija...itd itd) so z izdajalci obra?unali ?e mnogo bolj krvavo in sadisti?no pa se okoli tega nih?e ne upa niti ?rhnit, ker vsi vejo da je izdaja nekaj najbolj srtamotnega in v ve?ini primerov se izdajo takoj kaznuje s smrtjo. Sicer pa obstaja ogromno knjig in pri?evanj iz tega krvavega povojnega kaosa in brezvladja ter nereda samo o?i je treba odpret pa poleg biblije prebrat ?e kak?no tako literaturo, da ne bo glava polna le od lajnanja tistih predstavnikov, ki so v ve?ini sami najbolj krivi, da so sploh naredili pogoje za povojne poboje. Brez akcije ni reakcije in povojna reakcija je bila le odgovor na medvojno akcijo. In ker je cela Evropa bila ena sama povojna reakcija lahko dandanes domobranci in ostala peta kolona ?e tako joka in to?ari po Evropi in obuja neke davne ?ase pa jih nih?e ne jemlje resno in ?e manj kot nek faktor saj je cela Evropa bila takrat krvava do vratu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer tele teme zadnje ?ase nisem prebiral in zato ne vem kaj ste pisali na preteklih straneh, AMPAK

 

kar me je pa ?okiralo v?eraj (dokaj redno spremljam BAR, ki se odvija v neboti?niku) in je tam noter tudi eden ali celo 2 geja, pa so uleteli noter neki homofobi ter za?eli s fizi?nim nasiljem, Dobil je celo nek udarec preko pulta kolikor sem opazil.

 

Potem so bili ?e komentarji udele?encev, da Zoki je pa? Zoki, itd. Se pravi nek strah in trepet, vsaj tako je bilo razbrati iz komentarjev. Mah vse ?ivo se dogaja in do?ivi v tej dr?avi, tudi da represivni aparat o?itno ne uspe ukrotiti raznih uli?nih ter kravatnih Zokijev.

 

Jaz se dr?im na?ela ?IVI IN PUSTI ?IVETI (kar se verjetno lep?e izgovori v ANG jeziku). :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Res, velika sre?a.... kako veselje, da imamo tako dru?bo, kjer je sre?a da ni nekdo morilski psihopat. :vskalo:

 

Nekateri o?itno ?e ne razumejo, da so dolo?ene stvari svete in se jih pusti pri miru. Se jim bo po?asi tudi to dopovedalo:

 

http://www.siol.net/novice/svet/2015/05/strelski_napad_na_tekmovanju_karikatur_mohameda.aspx

 

Me zanima, ?e jim je tudi Boss ?el tja povedat, da je Alah nami?ljeni prijatelj in da je Koran pravljica. Pravzaprav, ?e sem iskren, me niti ne zanima...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej tele skrajne?i so eni navadni hinavci. Oni lahko slikajo kogarkoli, lahko protestirajo proti komerkoli. ?e se pa ob njih kdo obregne pa takoj no?e ven pa glave dol.

Najve?ja ironija ko hodijo okoli protestirat in kri?ijo, smrt svobodi govora. Jebeni idioti.

 

Bli?a se tudi 20 Maj, ki je Draw a Muhamed day. In po eni strani ga podpiram. Zaradi karikatur nima noben pravice ubijat. In je tudi na?in, da se poka?e tem kretenom, da ne bo konec sveta ?e kdo nari?e preroka. Tako kot ni bilo konec sveta, ko je pri?la ven Darwinova teorija o evoluciji in pa dokazi, da se vse ne vrti okoli Zemlje. Pa ?eprav so takrat sveti veljaki mislili druga?e in trenutno mislijo da se bo isto zgodilo okoli zgodb z istospolnimi partnerji. :)

 

Se pa delno strinjam, provocirat za brezveze je tudi nepotrebno, sploh ?e gredo zadeve v hudo ?aljive vode. ?e pa kdo nari?e "preroka", ki zami?ljeno sedi na sotlu, ne bo konec sveta. 

 

In ne vem zakaj naj bi bog, ki je vsemogo?en, vseved, vseprisoten, rabil da ga nekdo brano pred slikicami. ?e ena slikica spravi "Boga" na kolena....potem to ni Bog katerega naj bi ?astil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zanima, ?e jim je tudi Boss ?el tja povedat, da je Alah nami?ljeni prijatelj in da je Koran pravljica. Pravzaprav, ?e sem iskren, me niti ne zanima...

 

Al pa ?e bi te imel jajca pa se ne bi skrival za "ignor user", ?e si se me spet za?elel zajebavat. Pa pizda najprej me da na ignor pol mu pa dolgcajt rata me pa provocira.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Al pa ?e bi te imel jajca pa se ne bi skrival za "ignor user", ?e si se me spet za?elel zajebavat. Pa pizda najprej me da na ignor pol mu pa dolgcajt rata me pa provocira.

 

?

 

No, glede na to izjavo (pa ?e kak?ne prej) se ne ?udim, ?e te dajejo na "ignor user"...

 

Sicer pa, saj me ne zanima.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej sorry... ma res mi dol visi a me das na ignore sam ne omenjaj me ve? v tvojih postih... a bo ?lo al je tud to preve? zahtevna naloga.

 

Najprej me un Vid, ki misli, da je Jemes Bond v svoje poste notri vla?i in po nemarnem omenja pol pa ?e ti... ma glej vse ima po?as neko mejo tolerance. Ti se ne strinja? z mano jaz pa ne s tabo in sva si bot - OK?

 

Govorimo pa o temi in ne o uporabnikih foruma.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej sorry... ma res mi dol visi a me das na ignore sam ne omenjaj me ve? v tvojih postih... a bo ?lo al je tud to preve? zahtevna naloga.

 

Najprej me un Vid, ki misli, da je Jemes Bond v svoje poste notri vla?i in po nemarnem omenja pol pa ?e ti... ma glej vse ima po?as neko mejo tolerance. Ti se ne strinja? z mano jaz pa ne s tabo in sva si bot - OK?

 

Govorimo pa o temi in ne o uporabnikih foruma.

 

Glej, glej. Po nemarnem omenjam? Ko ti pi?e?, da so svete knjige katerekoli vere pravljice in da je Bog katerekoli vere nami?ljeni prijatelj, naj pa verniki katerekoli vere to tolerirajo? Kakorkoli, kon?no si dojel: vse ima neko mejo tolerance. In ne bo? verjel, glede tega se pa strinjava. In ti pazi na to mejo, ko bo? ti pisal, jaz pa tudi, pa sva si res bot - OK?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.