Skoči na vsebino

Guma zadaj levo pobran zunanji rob


Priporočeno sporočilo

Zdravo.

Sem pri premonta?i gum opazil, da mi je zadnja leva pobrana po zunanjem robu. Precej. Skoraj da se taka stopnica naredi in razlika je vsaj 2mm med levo in desno polovico. Prav taka po?evnina je. ?e bi dal ravnilo na gumo bi se to ?e bolj videlo. Ostale so vse ok. Avto gre naravnost. Ni? ne trese ali podobno. Bo potrebna optika? Zdaj so letne ?e gori pa mi je glupo to delati na stare gume(cca 4mm). Predlogi, namigi? Slike pa dam ob priliki. lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo.

Sem pri premonta?i gum opazil, da mi je zadnja leva pobrana po zunanjem robu. Precej. Skoraj da se taka stopnica naredi in razlika je vsaj 2mm med levo in desno polovico. Prav taka po?evnina je. ?e bi dal ravnilo na gumo bi se to ?e bolj videlo. Ostale so vse ok. Avto gre naravnost. Ni? ne trese ali podobno. Bo potrebna optika? Zdaj so letne ?e gori pa mi je glupo to delati na stare gume(cca 4mm). Predlogi, namigi? Slike pa dam ob priliki. lp

Ej..Strela baje bo treba pregledati zadnjo premo in narediti optiko...???lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma, ?ez dva tedna imam servis pa naj pogleda premo, optiko pa bom na nove gume delal. Pa se da samo zadaj? Namre?, tukaj v MB so sami stru?koti glede optike in ponavadi potem ima? volan v tri pm. obrnjen in podobno... lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e se k Vulcu odpravim k ima ta neki supersistem: http://www.zaverski.com/stran/89-avtooptika-in-nastavitev-podvozja

Ja probaj tle narediti optiko:-)ali pa probaj na AMZS.saj pri nas v kp imajo dobro optiko novo:-)lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najla?je bi bilo, ?e bi se videlo v ?ivo. Ali pa vsaj fotografijo...

 

In ni nobena optika, pa? pa se z opti?no napravo preveri GEOMETRIJO PODVOZJA.

 

Kar pa se pnevmatike ti?e, je lahko marsikaj. Glede na opis bi namignil na geometrijo podvozja in sicer na preve? pozitiven naklon kolesa, kar pomeni, da se ti kolo "vozi" samo po zunanjem robu. So bili mogo?e kdaj kak?ni incidenti, da si z zadnjo levo gumo bo?no priletel v robnik ali kaj podobnega? Mogo?e so pa popustili kak?ni (gumi) zglobi... Kakorkoli, dobro pregledat, preden se loti? popravljat geometrijo podvozja. Mogo?e celo na tehni?nega peljat, da pregledajo, ?e je mogo?e kaj zra?nosti kje v zadnji premi...

post-5658-0-74460800-1427021772.jpg

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svilka, tnx.

Nesre?, no vsaj takih pomembnej?ih ni bilo. Mogo?e je ?ena bila kje malo nerodna. Bo mehanik pregledal pol pa naprej. A te gumice zglobov so tako da se jih da same menjati ali pa cel zglob?

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja probaj tle narediti optiko:-)ali pa probaj na AMZS.saj pri nas v kp imajo dobro optiko novo:-)lp

Axle je ?e bolj?i se mi zdi. Ampak samo glede optike

Za druge stvari pa so zlatarji, pa ?e na ALU plati??a ti dajo ute?i za jeklena plati??a :S Me ne vidijo ve? delati premonta?e gum tam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Axle je ?e bolj?i se mi zdi. Ampak samo glede optike

Za druge stvari pa so zlatarji, pa ?e na ALU plati??a ti dajo ute?i za jeklena plati??a :S Me ne vidijo ve? delati premonta?e gum tam.

Ja to si dobro napisal ?res je zato jaz grem na AMZS-kp.LP???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e nekaj, delati mora? optiko oz test s ta fov? gumo (celo feltno ?e jih menja?), da bo? res videl vzrok.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Naredil optiko. Podvozje v nulo. Samo zadnjo desno mi je malo korigiral. In poglej ga zlomka po tem posegu ko sem na AC in spustim volan ide avto v desno in tudi volan za dva milimetra nagne desno. Prej nikoli ni bilo takih fint. Pa ne glede na stanje gum. Avto je ?el naravnost ko sem ga spustil! Pa to ne more? verjeti, ej. V tej dr?avi komu kaj zaupati. Katastrofa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to?n to je men delal pe?o... vsekal sm v lukno zadaj... pa mi volan vr?e postran... avto ?el vseen naravnost pa vse sam mal je gumo lizal... grem na optiko in 2 stopinje je bla zadnja prema zvita... popravil sprednje da je malo kompenziral in pol je avto vleklo postran... je pa res da ma mazda vpetje vsakega kolesa posebej pe?o je mel pa premo zadaj... premo mi je zvilo in bi lahko celo menjal sam je ?el prej avto ko men denar za premo...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to?n to je men delal pe?o... vsekal sm v lukno zadaj... pa mi volan vr?e postran... avto ?el vseen naravnost pa vse sam mal je gumo lizal... grem na optiko in 2 stopinje je bla zadnja prema zvita... popravil sprednje da je malo kompenziral in pol je avto vleklo postran... je pa res da ma mazda vpetje vsakega kolesa posebej pe?o je mel pa premo zadaj... premo mi je zvilo in bi lahko celo menjal sam je ?el prej avto ko men denar za premo...

Ma ni? nimam zvito. Ko je pregledal je rekel da je vse ok. Naprava takoj kazala vse ok. Neki je pol ?ravfal in eto ti rezultat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.