Skoči na vsebino

MAZDA 6 MED VO?NJO CRKNE


Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem skupaj.

 

 

Ponovno imam problem z mojo Mazdo 6. V?eraj zve?er sem se peljal iz MB na Ptuj in mi je med vo?njo vozilo ugasnilo - crknilo.

 

Avto ne v?ge ve?, samo "vergla." Motor ne ka?e znakov ?ivljenja - se ne sli?i.

 

 

Ima kdo podobno izku?njo? Kaj bi lahko bilo to? Predvideni stro?ki?

 

 

Podatki o vozilu: Mazda6 karavan, 2.0 dizel, 121 KM, letnik 2006.

 

 

 

Hvala za kakr?nokoli pomo?, odgovor, nasvet.

 

 

Lp, Boris

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je kaj huj?ega, ga raje pusti pri miru in ju3 ob 8.00 pokli?i na?ega mojstra - dr. Pelka, ki ti bo bo strokovno in po?teno svetoval; 041 667 335 (Simon Pelko, Avto Pelko d.o.o.)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem vozilo peljal na servis. Mehanik je na hitro snel pokrov motorja in ugotovil, da je utrgalo zobati jermen. Do srede bom dobil odgovor kak?ne so po?kodbe na motorju.

 

 

Me res zanimajo stro?ki, ki so nastali zaradi utrganega jermena?

 

A se spla?a tak avto sploh popravit? Kaj naj naredim, da pridem ?imbolj?e skoz? Kako sploh tak avto prodat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo ti je menjal jermen in kdaj (prevo?eni km, ?as)?

?e je jermen Boschev in ga je menjal uradni mehanik (ne nujno Mazda-poobla??en), lahko zahteva? povrnitev stro?kov - vsaj tako je bilo meni re?eno pred nekaj leti.

 

Takega avta nih?e ne bo kupil, ?e pa ?e, bo razlika v ceni ve?ja, kot te bo stalo popravilo.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem vozilo peljal na servis. Mehanik je na hitro snel pokrov motorja in ugotovil, da je utrgalo zobati jermen. Do srede bom dobil odgovor kak?ne so po?kodbe na motorju.

 

 

Me res zanimajo stro?ki, ki so nastali zaradi utrganega jermena?

 

A se spla?a tak avto sploh popravit? Kaj naj naredim, da pridem ?imbolj?e skoz? Kako sploh tak avto prodat?

Lahko, da bo? pla?al le veliki servis, meni ga je utrgalo pri 100km/h in mi je zraven polomilo ?e odmika?e, ki sem jih poceli dobil pri Pelkotu. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri 178.000 km leta 2011 sem delal veliki servis na nepooblascenem servisu. Ne vem katere firme je dal jermen noter. Zdaj imam 245.000 km. Menjal mi je brez racuna, mi je pa v knjigo napisal kilometre, datum in njegov zig. Brez racuna ni garancije? Kaj pa zig ma kako vrednost?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi ?el nazaj. Lepa beseda mesto najde.... Vsaj za za?etek.

Ej...jaz bi tudi ?el k temu mojstru ki je delal servis in bi se pogovorili?samo glede na km in leta od servisa bi moglo to ?e delovat ok.tle nekaj ne ?tima ..PS.pokli?i na?ega mojstra Dr.Pelkota .s.za inf.lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.