Skoči na vsebino

IN-VA-LI-DI


jures

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 241
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Sicer ni pred Tu?em... je pa BMW  :rispekt:

 

title_b.jpg

 

http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=6&id=218

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tam je bila pa BMW trojka in o?itno to ni naklu?je. :rolleyes:  Kot ni naklu?je, da je prehitevalni pas v resnici pas za BMWje. 

 

 

Klikni na link pod sliko... Aichi je ugotovil ravno to glede znamke in porekla vozila :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, tud jaz sem glup izpadel, ko sem na ozna?enem parkirnem prostoru parkiral na ?rto, pa je na drugi strani bil avto ?ez ?rto...v mojem boksu...slednji je odpeljal, pripeljal "normalen" voznik in parkiral sredi boksa...jaz pa ostal cepec, ki je parkiral na ?rto... Pol pa jaz ne znam parkirat... :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no zarad tega je bol? pustit parkinge zraven prazne, da ostanejo nesposobne?i izpostavljeni in naj potem gledajo fotke takole po forumih.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no zarad tega je bol? pustit parkinge zraven prazne, da ostanejo nesposobne?i izpostavljeni in naj potem gledajo fotke takole po forumih.

?e je pa edini plac, pa sem ga sposoben uturit not, ne vidim razloga, da ne parkiram tam...ne postrani, ampak na ?rto...

Ja, in tud to je res, da ne znam parkirat... :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niso invalidi samo tisti, ki parkirajo ?ez ?rto!

 

post-7767-0-75381300-1427656905_thumb.jpg

 

post-7767-0-60324100-1427656910_thumb.jpg

 

Kaj je s tem narobe? Vedno, ampak res vedno, ko pridem o otro?ko ambulanto zdravstvenega doma, je vsaj en ali pa sta kar dva avta od RTV SLO parkirana tam. Sicer imajo malo naprej drugo parkiri??e (kak?nih 500 metrov ve? vo?nje, da pridejo okoli stavbe), a bi morali vozit eno semaforizirano kri?i??e naprej, pa ?e eno kri?i??e, ki ni semaforizirano, nato pa na parkiri??u parkirati in pe?a?it kak?nih 30 metrov dlje kot ?e parkirajo pred otro?ko ambulanto zdravstvenega doma. In zasedajo ?e tako premajhno parkiri??e star?em, ki tja pripeljejo bolne otroke. No, saj, kadar pogledam kak?na poro?ila na RTV SLO ugotavljam, da so tudi njihovi novinarji "bolani"... Vseeno pa so fizi?no zdravi, zato la?je naredijo tistih nekaj korakov ve?...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niso invalidi samo tisti, ki parkirajo ?ez ?rto!

 

attachicon.gifDiapozitiv1.JPG

 

attachicon.gifDiapozitiv2.JPG

 

Kaj je s tem narobe? Vedno, ampak res vedno, ko pridem o otro?ko ambulanto zdravstvenega doma, je vsaj en ali pa sta kar dva avta od RTV SLO parkirana tam. Sicer imajo malo naprej drugo parkiri??e (kak?nih 500 metrov ve? vo?nje, da pridejo okoli stavbe), a bi morali vozit eno semaforizirano kri?i??e naprej, pa ?e eno kri?i??e, ki ni semaforizirano, nato pa na parkiri??u parkirati in pe?a?it kak?nih 30 metrov dlje kot ?e parkirajo pred otro?ko ambulanto zdravstvenega doma. In zasedajo ?e tako premajhno parkiri??e star?em, ki tja pripeljejo bolne otroke. No, saj, kadar pogledam kak?na poro?ila na RTV SLO ugotavljam, da so tudi njihovi novinarji "bolani"... Vseeno pa so fizi?no zdravi, zato la?je naredijo tistih nekaj korakov ve?...

Samo, da se boste vi hitro pozdravi!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Jest, a zacneva medvoski Hofer slikat? Vrecke je pac tezko nesti do avta....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.