Skoči na vsebino

IN-VA-LI-DI


jures

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 239
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Sorry sam s prikolico sem pa tudi jaz ?e takole....druga?e si predolg in blokira? celo cesto....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak, mislim, da imamo zmagovalca, ki mu je uspelo pred polnim Hoferjem na brdu zaseti kar pet (pet!) parkir placov. Ni ne Audi, ne BMW, ampak je pa vseeno ?vaba.

 

attachicon.gif20160903_093922.jpg

 

Res, da je zasedel 5 parkirnih mest... ampak s tako kompozicijo niti ne gre drugace ... Zal trgovine nimajo posebej oznacenih parkingov za "sleparje" in podobne dooolge kompozicije ... Je pa pohvalno, da ni parkiral na rumeno oznacenem obmocju direktno pred vhodom na katerem pise, da gre za intervencijsko povrsino ... in tudi ni zaparkiral nobenega invalidskega mesta :) ...  

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, ?e imam prikolo lahko delam in parkiram kjer se mi zaho?e - zanimivo. Bom dal kljuko gor pa prikolo priklju?u in sem car terena in parkiri?? :jupiii:

 

Ne resno - tale Hofer ima dovolj prostora za ?leper parkirat ob robu ceste samega parkiri??a, tako da je to ?ista nesramnost in egoisti?na eroganca doti?nega osebka. Sploh, ker je bilo posneto v soboto, ko je bilo parkiri??e polno. Ta tip pa je parkiral predno se je Hofer odprl (lahko da je celo preno?il tam), ker druga?e tudi pod razno ne bi najdel toliko praznih parkirnih prostorov.

 

post-133-0-97027900-1478708168_thumb.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 pod razno ne bi najdel toliko praznih parkirnih prostorov.

 

Najdel res ne. Kve?jemu na?el...

 

Smo ravno danes pisali doma?o nadlogo in se je ?lo ravno o tem...

 

:P

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Parkiranje na pumpah tik pred vrati da gres po ?ike je tudi slovenski nacionalni sport

post-2637-0-69770800-1480849421_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dopoldne:

post-8021-0-05216000-1481372919_thumb.jpg

 

Jaz sem parkirala avto precej na samo. In hodiva z malim nazaj gledam, kako parkira tale me?ka. In sem zmeraj bli?je, da sem vidla, da je vrata odprla in zabila v moje. Pa sem bla ?e bli?je in re?em, gospa butlna ste in nevem kako bom otroka dala notr, kako parkirate? Pa ona men nazaj ja kaj pa je sej nisem na ?rti. Pa jz njej a greva pogledat kolk mate ?e placa? In itak je ni ganilo. Jz pa tla?im otroka notr.... Pa me gleda in hodi stran. Pa itak ?e nisem bla tiho in jz njej kaj je fajn gledat kako jz tla?im otroka, ker eni ne znajo parkirat. No potem je ?la naprej in kolegici razlagat. Pa ?e vedno nisem bla tiho. Jz njej kar glejte in sm slikala registrsko. Naj se mal ustra?i:) Na kljuki je res ena majhna bela pikica (kot na nohtu) ampak gre se mi za princip. Mamici z otrokom se bo? pa ja odmaknu! In na za?etku sem se ?e lepo pogovarjala potem pa ne ve?.  Ah.... Pa sem velikokrat raj?i tiho. Danes mam o?itno svoj dan:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dopoldne:

attachicon.gifparkiranje.jpg

 

Jaz sem parkirala avto precej na samo. In hodiva z malim nazaj gledam, kako parkira tale me?ka. In sem zmeraj bli?je, da sem vidla, da je vrata odprla in zabila v moje. Pa sem bla ?e bli?je in re?em, gospa butlna ste in nevem kako bom otroka dala notr, kako parkirate? Pa ona men nazaj ja kaj pa je sej nisem na ?rti. Pa jz njej a greva pogledat kolk mate ?e placa? In itak je ni ganilo. Jz pa tla?im otroka notr.... Pa me gleda in hodi stran. Pa itak ?e nisem bla tiho in jz njej kaj je fajn gledat kako jz tla?im otroka, ker eni ne znajo parkirat. No potem je ?la naprej in kolegici razlagat. Pa ?e vedno nisem bla tiho. Jz njej kar glejte in sm slikala registrsko. Naj se mal ustra?i:) Na kljuki je res ena majhna bela pikica (kot na nohtu) ampak gre se mi za princip. Mamici z otrokom se bo? pa ja odmaknu! In na za?etku sem se ?e lepo pogovarjala potem pa ne ve?.  Ah.... Pa sem velikokrat raj?i tiho. Danes mam o?itno svoj dan:)

 

Adijo pamet :o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dopoldne:

attachicon.gifparkiranje.jpg

 

Jaz sem parkirala avto precej na samo. In hodiva z malim nazaj gledam, kako parkira tale me?ka. In sem zmeraj bli?je, da sem vidla, da je vrata odprla in zabila v moje. Pa sem bla ?e bli?je in re?em, gospa butlna ste in nevem kako bom otroka dala notr, kako parkirate? Pa ona men nazaj ja kaj pa je sej nisem na ?rti. Pa jz njej a greva pogledat kolk mate ?e placa? In itak je ni ganilo. Jz pa tla?im otroka notr.... Pa me gleda in hodi stran. Pa itak ?e nisem bla tiho in jz njej kaj je fajn gledat kako jz tla?im otroka, ker eni ne znajo parkirat. No potem je ?la naprej in kolegici razlagat. Pa ?e vedno nisem bla tiho. Jz njej kar glejte in sm slikala registrsko. Naj se mal ustra?i:) Na kljuki je res ena majhna bela pikica (kot na nohtu) ampak gre se mi za princip. Mamici z otrokom se bo? pa ja odmaknu! In na za?etku sem se ?e lepo pogovarjala potem pa ne ve?.  Ah.... Pa sem velikokrat raj?i tiho. Danes mam o?itno svoj dan:)

 

samo parkirala si pa tudi ti super.. spredaj ima? ?e meter placa :)  jaz bi babi gume spusto..  :ph34r:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no sem na?el mesto na internetu kamor lahko pospravim svoje fotografije z mojih nakupovanj ... Vidim, da nisem edini, ki mu arogantno in brezbri?no oban?anje ostalih voznikov ni najbolj pov?e?i ... :vskalo:

 

Lokacije so znane ... ena celo izpred hrva?kega Lidla ... :macek2: 

post-9520-0-61144100-1481459804_thumb.jpg

post-9520-0-62609400-1481459825_thumb.jpg

post-9520-0-96984400-1481459842_thumb.jpg

post-9520-0-80731000-1481459863_thumb.jpg

post-9520-0-82133600-1481459883_thumb.jpg

post-9520-0-29012100-1481459902_thumb.jpg

post-9520-0-10943900-1481459924_thumb.jpg

post-9520-0-47402800-1481459941_thumb.jpg

post-9520-0-54161000-1481459957_thumb.jpg

post-9520-0-17142800-1481459974_thumb.jpg

post-9520-0-11327800-1481460011_thumb.jpg

post-9520-0-26459300-1481460030_thumb.jpg

post-9520-0-42155100-1481460052_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta pri Merkirju v ?entvidu je fenomen. Spodaj vsaj 50% prazna gara?a v kleti, a treba je parkirati na cestiKER JE TAM VHOD!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo parkirala si pa tudi ti super.. spredaj ima? ?e meter placa :)  jaz bi babi gume spusto..  :ph34r:

Ma? prav samo vseeno ne tolk kot omenjena gospa. Plus parkirala sem tam, kjer je bilo res vse frej. Priznam, pa da kdaj nimam ob?utka kolk naprej in nazaj ?e glede na dol?ino avta. sramezljiv Vseeno pa zaradi tega nobenega ne oviram

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? prav samo vseeno ne tolk kot omenjena gospa. Plus parkirala sem tam, kjer je bilo res vse frej. Priznam, pa da kdaj nimam ob?utka kolk naprej in nazaj ?e glede na dol?ino avta. sramezljiv Vseeno pa zaradi tega nobenega ne oviram

Malo ovitas dovoz in izvoz tistega na tvoji levi samo tale baba je pa od amena

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fb4f076001da4f56a9194b883d62c286.jpg

 

?edalje manj mam potrpljenja z takimi pacienti, ki jih vsi videvamo iz dneva v dan. Ponavadi re?em ?loveku, da se naj mal bolj potrudi parkirati, ?e ga ni zraven, mu dvignem brisalec v luft, da se mogo?e vsaj malo zamisli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fb4f076001da4f56a9194b883d62c286.jpg

?edalje manj mam potrpljenja z takimi pacienti, ki jih vsi videvamo iz dneva v dan. Ponavadi re?em ?loveku, da se naj mal bolj potrudi parkirati, ?e ga ni zraven, mu dvignem brisalec v luft, da se mogo?e vsaj malo zamisli...

Take kot si ti bi rabili pod ?marno goro. To nedeljo je bilo spet vse zaparkirano. Vse bankine, avtobusna, travniki....

 

Baje se je enmu kmetu tolk odf....da je vse avte na svoji travi pofertiliziral po havbah....:)

 

Sam moras to razumet ne samo da mu dovozno cesto cisto zaparkirajo se gor se lepo zlo?ijo....policije pa itak ni med vikendom v medvodah...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 8 mesecev kasneje...

?enska kljub temu, da je ful mest praznih (slikal jih par v sami bli?ini avtomobila), hladnokrvno parkira takole in gre v trgovino. Stari moj...b10a186be89c7a6333cd74d5019214be.jpg5c975fc1624df38fb98193671f9db816.jpg

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?al tudi sam ?e dostikrat na ?tajerskem enake stvari do?ivljal, pa v Avstriji tud, tak da jodlari niso ni? bolj?i.

 

Sem pa se, po dveh neugodnih izku?njah nau?il, da raje dr?im jezik za zobmi, dokler jih ?e imam. Pred par mesci sem si v qlandiji v Mariboru jezik stegno, ko je en parkiral na mestu za invalide, pa me je ded, brez heca, po u?esu vdaro da se mi je zmotlo, vsedo v Caddija in se odpeljal.

 

?al si nisem zapomnil registerske, od takrat dalje pa si raje mislim svoje.

 

 

Ko pa je ?ena pred mesecem dni kretenu, ki ji je vzel prednost zatrobila in zablendala pa ji je tip hotel na naslednjih semaforjih steklo na vretih razbit.

 

 

Road rage se na ?tajerskem zadnje ?aste dostikrat dogaja.

ZOOM ZOOM - ?ivljenje je prekratko za dolgo?asne avtomobile :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.