Skoči na vsebino

IN-VA-LI-DI


jures

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ko gledam ostale slike vecinoma LJ, LJ, LJ... :jezicek: :jezicek: :jezicek:

to je zato, ker so se celi, medtem ko so CE zaradi nesrec po otpadih in tako dalje...moras vidt na otpadih al pa parkiriscih zavarovalnih same CE hahah

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je zato, ker so se celi, medtem ko so CE zaradi nesrec po otpadih in tako dalje...moras vidt na otpadih al pa parkiriscih zavarovalnih same CE hahah

Tole sicer nemores vedet, ker se noben avto ni sou s tablcam na odpad :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Bijemevu je bil tam pred menoj in parkiral sem kar se da blizu ker sem tako nekako bil skoeajda v svojem boksu, a se gledal z nosom preko crte....slikal, ker ce bi odpeljal bi jaz izpadel invalid...

 

Pa koji k gres parkirati preko dveh mest?

post-2637-0-16932900-1531775600_thumb.jpeg

post-2637-0-64677700-1531775625_thumb.jpeg

 

Parkirnega listka seveda ni imel, ne rabi

 

No zmagovalec danes pa je bil pred Eurospinom v vnanjih goricah, z mondeotom mu je uspelo diagonalno pokriti 1/3 prehoda za pesce 1/3 parkirnega za invalide in obenem blokirati hisko z nakupovalnimi vozi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa koji k gres parkirati preko dveh mest?

 

 

Najprej bom rekel da je bimmer res zabito parkiran, ker zadaj za njim ni prostora ?e za en avto. Razen ?e je bil tam prej kak Twizy po?rek.

 

Sicer pa, ?e celo ?ivljenje ?ivim v centru Ljubljane - pri narisanih boxih se je vedno parkiralo kjer je pa? prostor, same ?rte niso imele vpliva in tudi nikoli se ni dobivalo kazni zaradi tega.

 

Na?a ulica (Streli?ka pod Gradom) ima parkinge po celi dol?ini ob cesti in ve?inoma so pa? narisani boksi. Res bi bilo zabito s ?tirimi malimi dolgo?asnimi jajci (Clio/Polo/ostala nesnaga) zasedati 4 boxe, ?e lahko na teh ?tirih boxih udobno parkira 6 dolgo?asnih jajc.

 

Je pa res potrebno bit maaalce bolj zverziran v parkiranju. Kar je o?itno te?ava nekaterim, saj tudi ob celem praznem boxu pustijo 1/3 avta na cesti in 40cm od robnika. Pa pustimo zdaj katere tablice so najpogostej?e v teh primerih...

olQpsQr.jpg

Casual Gearheads
: Drones, Trikes and Automobiles / General Youtube Shenanigans

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te boxi so ogromni, kot sem napisal je bil moj nos skorajda notri, ceprav je beluga mi vzela meter in pol.

 

Glede na to da je to prvi box mislim da ga je kar sam nonsalantno zaril

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Bolj stereotipno ne gre. bmw direkt pred vhod, mercedes ni mogel tja zaradi bmwja pa je kar na cesti, druga mecka pa na invalidih ( voznik ma definitivno se prve noge in roke?

post-2637-0-26143600-1533984655_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Sej ne vem kam naj dam ampak po moje je to prava rubrika.

V?eraj v BTC tam pred vhodom v halo A, kjer je parkiri??e, ki je seveda ves ?as zasedeno. Pripelje na parkiri??e ?rn BMW in se lepo parkira na prostoru za invalide, takoj za njim pa ?e en drug avto v katerem za?ne ?ofer besno trobit.

Nakar oba spustita okna in tisti, ki je trobil se za?ne razburjat, da je bemveja? parkiral na prostoru za invalide in kako ga ni ni? sram. ?ele zdaj sem opazil, da je tudi voznik BMW-ja starej?i mo?ak, ki nato nekaj brska in privle?e na plano nalepko za invalide in jo moli pod nos tistemu, ki se razburja. Se pravi je torej parkiral pravilno.

No zdaj se pa comedy-drama ?ele za?ne saj tisti trobe?i ?iv?ne? za?ne razlagat da je on ve?ji invalid od bemveja?a in da mu mora odstopit plac. Seveda mu drugi ni dol?an in za?ne razlagati, da je pa on ve?ji invalid. Na trenutke je vse skupaj izgledalo kot zdravni?ki simpozij.

Men je ?e ?lo totalno na smeh ampak, ker je bilo tako napeto sem seveda pozabil potegniti telefon iz ?epa in posneti dogajanje.

V glavnem parkirani mo?ak vr?e nalepko na armaturo in se skobaca iz avta. Sicer ne vem kake vrste invalid je ampak, razen da si je pomagal pri hoji s palico, mu je kar dobro ?lo.

Ta drugi besne?i pa se je nato lepo parkiral zraven direkt na prehod za pe?ce in takoj izpadel tele nevzgojeno. Zanimivo, da je tudi ta ?isto lepo zlezel iz avta in razen, da je bil bolj po?asne hoje, tudi pri njemu ni izgledalo, da je nek hud invalid, sploh glede na ves rompompom.

Ampak sta pa poskrbela za dobro mero zabave in kar nekaj ljudi se nas je ustavilo in opazovalo ta cirkus, vsi pa smo imeli nasmeh na ustnicah, ko se je zadeva kon?ala.

 

?e lokacija dogajanja

post-133-0-67105500-1538723593_thumb.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

btw, kako to da ne parkiras vec na senci, zadnje case te vidim tam pred music maxom na odprtem parkiriscu

 

Nova direktorca je od mene zahtevala, da bi bil njen rjavi nosek pa se s tem nisem strinjal in se mi zdaj ma??uje. Med drugim tudi tako, da mi je vzela parkplac. Ampak jaz sem ji samo z nasmehom dejal, da me kej dost ne gane pa je kr rde?a ratala in to ne od vro?ine. :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Ob tem E90 je bil blizu tudi A6 in sta skupaj prekrila kar 4 parkiri??a, vpra?anje kdo je bil komu za zgled. Ko sem se vrnil s kafeta ?al A6 ni bilo ve? tam.

post-185-0-79988200-1541604652_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sredi ceste....pa da bi bila vsaj druga znamka....se dobro da je desni parkplac frej da se je dali mimo

post-2637-0-48045600-1541610114_thumb.jpeg

post-2637-0-71996700-1541610127_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.