Skoči na vsebino

IN-VA-LI-DI


jures

Priporočeno sporočilo

  • 2 meseca kasneje...
  • Odgovori 241
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Lepa vinjetna zbirka, ko se iz avta vidi kurckej :)

 

 

To ima namesto tistega zatemnjenega dela stekla, da ga sonce ne moti :):D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Car.

Slike so malo slab?e, ampakvidi se bistvo 1 zaj?nik na ?tirih parkplacih.   :notworth:

post-3-0-97601900-1547815439_thumb.jpg

post-3-0-59299800-1547815448_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi da so tako Golf, Citroen in BMW na vozi??u....?e je to res, je BMWja? izkoristil pozicijo citroiena :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ah, to je pa na Dunajski nekaj normalnega. Pri Plavi Laguni sem enkrat ob 3h-4h popoldne bil prvi na semaforju in stal 2 semaforja kjer sem bil, ?ele tretjega sem lahko ?el skozi kri?i??e.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako zaparkirati miato. Dobro da je atletski lastnik lahko pri?el noter tako, da je spustil streho.

post-8965-0-22229100-1550259640_thumb.jpg

post-8965-0-24706100-1550259757_thumb.jpg

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 4 meseci kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Nekaterih ljudi in njihovih dejanj preprosto ne razumem.

 

Smo se ?e ve?krat lepo zmenili,da bomo parkirali na zelenici (ja,je prepovedano) in upali,da ne dobimo kazni (?e pa jo,jo pa pa? pla?amo) na tak na?in,da ne bomo nikogar neposredno ogro?ali ali ovirali. Na tak nacin nas tudi redarji pustijo na miru...

 

Dokler se tale Peugeot ne odlo?i zajebavati... Vsaki? ista pesem. Na sredi ceste (po par dni), nekomu dopizdi (najve?krat smetarjem,ki ne morejo mimo), redarji pridejo in (seveda) vsem potalajo kazni (ki so,da ne bo nesporazuma, upravi?ene). Ali pa ti pa? odpelje pajek avto,ker si sosedskim psom zasedel zelenico (Peugeot pa veselo odide ta ?as).

 

Smo narisali boxe pred kratkim; vsi lepo med ?rtami... On cez 2 boxa... Namenoma...

post-9068-0-59781400-1572159401_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.