Skoči na vsebino

Mazda 3, 2015, 2.2 dizel... IZKUSNJE?


qwerty

Priporočeno sporočilo

Ker ?akam kaj bo z lizingom ?e gre skos me zanima ?e ima kdo izku?nje s tem motorjem?? 2.2 dizel, 150 konjev bi naj mel... Zanimam se pa za Revolution opremo, revolution top ima ?e usnje in aktivni tempomat ki pa ne rabim je navadn kul, usnja pa no?em... Ma pa ?e Bose, spredi zadi senzorje, bixenon, kamero, headup display nad ?tevcem, navigacija, 2x USB, blurtooth, gretje sede?ev, 19 col felge,... Pa paket podalj?kov, distan?nikov, spojlerja in ni?jih mazdinih fedr bi vzel.

 

Opreme je fuuul tako da ja me zanima izku?nje ker bo avto pol ostal lep ?as :)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8 tem nizje.....pise nova mazda 3

A tako kot ford, getz, clio, mx5, pezo? Kaj bo prvi tuning :)

 

Evo pa vam vracam karmo :):):) mam avto ze neverjetni dve leti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker ?akam kaj bo z lizingom ?e gre skos me zanima ?e ima kdo izku?nje s tem motorjem?? 2.2 dizel, 150 konjev bi naj mel... Zanimam se pa za Revolution opremo, revolution top ima ?e usnje in aktivni tempomat ki pa ne rabim je navadn kul, usnja pa no?em... Ma pa ?e Bose, spredi zadi senzorje, bixenon, kamero, headup display nad ?tevcem, navigacija, 2x USB, blurtooth, gretje sede?ev, 19 col felge,... Pa paket podalj?kov, distan?nikov, spojlerja in ni?jih mazdinih fedr bi vzel.

 

Opreme je fuuul tako da ja me zanima izku?nje ker bo avto pol ostal lep ?as :)

 

 

Jaz imam v sestici podoben motor (2.2 dizel 175 KS ... in Revolution opremo ... ) ... Radarski tempomat je ena boljsih zadev pri tem avtu... vsaj meni ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam v sestici podoben motor (2.2 dizel 175 KS ... in Revolution opremo ... ) ... Radarski tempomat je ena boljsih zadev pri tem avtu... vsaj meni ...

 

Ej...kaj pa cena...si se dobro zmenil ?si dobil kaj popusta in itd...lp:-):-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...kaj pa cena...si se dobro zmenil ?si dobil kaj popusta in itd...lp:-):-):-):-)

 

 

To vprasanje leti na qwertyja?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

To vprasanje leti na qwertyja?

ja ja to je blo namenjeno qwerty-u:-):-):-)lp
Jest se opravi?ujem:-):-):-)lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aktivni tempomat je res nekaj najbolj?ega, kar so lahko izumili na vozilih :)

 

Imam Mazdo 3, Revolution Top in to?no ta motor, po kateremu spra?uje?.

 

V praksi je zelo tih (ni tisti tipi?en dizel, kot se ga sli?i recimo na VW), sli?i se skoraj tako kot bencinar.

 

Realna povpre?na poraba je 5.0 do 5.2, pri meni se je ustavilo na 5.1 in na temu sem ?e nekje 2 meseca (imam pa ve?ino mestno vo?njo).

 

V?e? mi je tudi iStop funkcija, ko se avto lepo ugasne na semaforju...se pa tudi zelo hitro pri?ge ko pritisne? na sklopko ;)

 

Pelje se zelo lepo, dokaj tiho na AC in ?e bo? vzel dizla si lahko prepri?an, da bo narejen na Japonskem, kajti bencinarje od januarja letos proizvajajo v Mehiki (al kje ?e?) in je kvaliteta v sami izdelavi (baje) slab?a.

 

Dve vpra?anjci: kje bo? pa dobil 19 col za Mazdo 3 - je to mi?ljeno kot original dodatna oprema? Omenja? tudi kamerco - misli? kot dodatno opremo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vprasanje je ce se mi.radar tempomat splaca ce se vozim 1x na mesec po AC... Vecinoma relacija... Plus to da vozim kak se mi zljubi ker mi je dolgcas skos isto... med 120-200 vozim kak mi je... Se v avtodomu ko peljem 8/10ur v kosu ne vzgem oziroma zelooo redko...

 

Sedaj kolebam med revolution in top... Bose se zacne v revolution tako da manj nocem... me pa jezijo usnje...

 

Je rekel ce pocakam par mesecev pride kombinacija alcantara usnje pa bi vzel pol revolution pa dodal elektro memory zice pa te sedeze... aktivni tempomat se kar ne vem...

 

Bi jo pa dopolnil s tem sport paketom... podaljski odbijacev, 18 ali 19" crne felge, spojler, crna streha, distancniki in 3cm nizji mazdini fedri...

 

Razmisljam ce bi res pocakal na one zice da mam.avto kot ga res hocem... ceno pa sma prisla malo pod 20 okroglih... za revolution z kamero in memory sedezi... paket sport pa.bi bil 1700? se zraven

felge in kamera je original oprema... kamera se na original.ekran prikljuci ker so ze vsi kabli...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Radarski tempomat jaz uporabljam vsakodnevno... Ko se peljem na siht... Pa tudi nimam AC iz Medvod do Kranja... Tako da tisto, da je tempomat samo za na AC ni ravno tapravo razmsiljanje... Vsaj ori meni je tako...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vprasanje je ce se mi.radar tempomat splaca ce se vozim 1x na mesec po AC... Vecinoma relacija... Plus to da vozim kak se mi zljubi ker mi je dolgcas skos isto... med 120-200 vozim kak mi je... Se v avtodomu ko peljem 8/10ur v kosu ne vzgem oziroma zelooo redko...

Sedaj kolebam med revolution in top... Bose se zacne v revolution tako da manj nocem... me pa jezijo usnje...

Je rekel ce pocakam par mesecev pride kombinacija alcantara usnje pa bi vzel pol revolution pa dodal elektro memory zice pa te sedeze... aktivni tempomat se kar ne vem...

Bi jo pa dopolnil s tem sport paketom... podaljski odbijacev, 18 ali 19" crne felge, spojler, crna streha, distancniki in 3cm nizji mazdini fedri...

Razmisljam ce bi res pocakal na one zice da mam.avto kot ga res hocem... ceno pa sma prisla malo pod 20 okroglih... za revolution z kamero in memory sedezi... paket sport pa.bi bil 1700? se zravenfelge in kamera je original oprema... kamera se na original.ekran prikljuci ker so ze vsi kabli...

A dizel revolution te pride pod 20k?? To je super cena...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Radarski tempomat jaz uporabljam vsakodnevno... Ko se peljem na siht... Pa tudi nimam AC iz Medvod do Kranja... Tako da tisto, da je tempomat samo za na AC ni ravno tapravo razmsiljanje... Vsaj ori meni je tako...

Men je tempomat najbolj v naseljih, da nisem bil prehiter

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Je rekel ce pocakam par mesecev pride kombinacija alcantara usnje pa bi vzel pol revolution pa dodal elektro memory zice pa te sedeze... aktivni tempomat se kar ne vem...

 

 

 

Za mazdo 6 bo tudi kak?na mo?nost alcantara - usnje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda has sold approximately 180,000 vehicles in Mexico since it entered the market in 2005. The brand is highly regarded, and in 2013 sold a record 33,000 units in the country. In addition to the USA, MMVO will produce the Mazda3 for other countries in the Americas and for Europe. Moving forward, Mazda intends to strengthen its production system in Mexico and expand the production model line-up to include the Mazda2 (Demio in Japan).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz ?t. ?asije je razvidno v kateri dr?avi je bil avto narejen. Zaenkrat bi naj v Evropo prihajale ?e Japonske Mazde, ?ez ?as pa sigurno tudi one iz Mehike. Baje bo kvaliteta obojih enaka.

 

Jaz sem mazdo 3 dobil sredi decembra lani, narocil sem jo 3 mesece prej in je ?e pri?la iz mehike

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Qurc pol, bom kr na stari preverjeni japonski kvaliteti ostal. Vsaj za moj model vem da ?e je bila narejena v USA, so crkovali motorji kot v risanki, iz JAP pa nobenih problemov.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vprasanje je ce se mi.radar tempomat splaca ce se vozim 1x na mesec po AC... Vecinoma relacija... Plus to da vozim kak se mi zljubi ker mi je dolgcas skos isto... med 120-200 vozim kak mi je... Se v avtodomu ko peljem 8/10ur v kosu ne vzgem oziroma zelooo redko...

 

Sedaj kolebam med revolution in top... Bose se zacne v revolution tako da manj nocem... me pa jezijo usnje...

 

Je rekel ce pocakam par mesecev pride kombinacija alcantara usnje pa bi vzel pol revolution pa dodal elektro memory zice pa te sedeze... aktivni tempomat se kar ne vem...

 

Bi jo pa dopolnil s tem sport paketom... podaljski odbijacev, 18 ali 19" crne felge, spojler, crna streha, distancniki in 3cm nizji mazdini fedri...

 

Razmisljam ce bi res pocakal na one zice da mam.avto kot ga res hocem... ceno pa sma prisla malo pod 20 okroglih... za revolution z kamero in memory sedezi... paket sport pa.bi bil 1700? se zraven

felge in kamera je original oprema... kamera se na original.ekran prikljuci ker so ze vsi kabli...

 

Tole je pa hudo dobra ponudba za tak paket opreme in motorizacijo. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.