Skoči na vsebino

Mazda 3, 2015, 2.2 dizel... IZKUSNJE?


qwerty

Priporočeno sporočilo

24.000 je redna cena... ker je zaloga pa ima 180km se ne smatr vec kot novo vozilo ampak testno... ce pa zbiram alacantara usnje pa.bo cena 22.500-23.000 nekje ;) ker ne bo testna :)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ?em je catch? A nimajo enakih strojev, al je ?love?ki faktor tok ?lampast?

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

MATERIJAL je problem ne ljudje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz ?t. ?asije je razvidno v kateri dr?avi je bil avto narejen. Zaenkrat bi naj v Evropo prihajale ?e Japonske Mazde, ?ez ?as pa sigurno tudi one iz Mehike. Baje bo kvaliteta obojih enaka.

Dober dan,

 

prvi? se javljam. Kmalu pom postala lastnica nove mazde 3 in ravno o tem bi nekaj napisala. Kar se ti?e novih Mazd in Mehike. Jaz sem dobila tak odgovor. Vem da se ?asija moje nove Mazde za?ne kot izdelava v Mehiki (torej 3). Re?eno mi je pa bilo, da je Avto 100 % delan na Japonskem (poreklo Japonska). Baje Mazde 3 ozna?ujejo s ?asijo Mehike, a ?e vedno delane na Japonskem.

 

Tak je bil odgovor prodajalca in upam da mu lahko res zaupam

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

Jaz sem se tudi nekaj dogovarjal za eno Mazdo 3. Baje Japonsko. 

 

Ampak vseeno: po moje je kvaliteta kar enakovredna. Na za?etku je bilo s tistimi iz Mehike nekaj te?av, ampak bi naj to Japonci re?ili.

Debate o kakovosti Mazd 3 iz Japonske in Mehike imajo tudi Ameri?ani, ker oni pa so na za?etku dobivali le tiste iz Japonske, sedaj pa jih je ve?ina iz Mehike. Pa ugotavljajo, da nekih razlik med avti v kakovosti ni. Sicer to re?uje garancija, pri nas je kar 5 let.

 

Verjetno pa ima vsak predstavo, da bo avto bolje narejen, ?e ga dela marljiv, izobra?en in natan?en Japonec, kot pa mogo?e malo manj natan?en Mehi?an. Po drugi strani pa je sigurno tista tovarna v Mehiki sigurno zelo moderna, ker je nova. Vpra?anje, ?e ni v kak?nih segmentih celo bolj?a od tiste na Japonskem.

 

Itak je najbolj va?no, da ne kupi? avta takoj na za?etku proizvodnje, ko se delavci ?ele u?ijo, kako se sestavi. Takrat je ve? mo?nosti za napake in to re?uje servis ter garancija. Ko pa je proizvodnja ute?ena pa teh otro?kih te?av ni. ?e najbolje pa je avto kupiti po faceliftu. Tam pa res odpravijo ve?ji del napak.

 

Mogo?e pa bi lahko kdo, ki ve, da je njegova trojka izdelana v Mehiki pogleda v prometno in preveri prvi znak pri ?tevilki ?asije in, ?e je ?tevilka 3, bi vedeli, da so pa? tiste iz Mehike, ostale pa iz Japonske.  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dober dan,

 

prvi? se javljam. Kmalu pom postala lastnica nove mazde 3 in ravno o tem bi nekaj napisala. Kar se ti?e novih Mazd in Mehike. Jaz sem dobila tak odgovor. Vem da se ?asija moje nove Mazde za?ne kot izdelava v Mehiki (torej 3). Re?eno mi je pa bilo, da je Avto 100 % delan na Japonskem (poreklo Japonska). Baje Mazde 3 ozna?ujejo s ?asijo Mehike, a ?e vedno delane na Japonskem.

 

Tak je bil odgovor prodajalca in upam da mu lahko res zaupam

Ta odgovor me spominja na odgovor prodajalca na vpra?anje zakaj M3 l.2004, 1. lastnik, nikoli karambolirana,... tako mo?no rjavi? Odgovor je bil; ker so takrat pri nas prodajali mazde, ki so bile delane za ruski trg  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj ne mislim komplicirat glede kje je izdelan (povedala sem samo svoj primer). Avto bo imel garancijo 5 let. ?e bo OK prav, ?e ne pa? vabi garancija. 

 

Kdo ti pa v teh ?asih lahko garantira 100% kvaliteto izdelka (kakr?nega koli). Saj se drugi avtomobili tudi izdelujejo drugje pa ali delujejo ali ne.

 

Neko kvaliteto pa morajo Japonci itak zagotavljat, ali ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.