Skoči na vsebino

Z aplikacijo Triglav Drajv do popustov pri zavarovanju


Jest

Priporočeno sporočilo

OK, da "obudim" temo. Sem jo za?etek septembra nalo?il, na za?etku malo pogosteje laufal, potem redkeje ampak prilezel do 5%, zdaj bo ?lo pa po 1% dol. In sem presene?en, da bo kar ?lo, ni tako zagamano kot sem mislil. 

 

 

Jaz sem nabral ze 25% popusta, ki jih bom koristil v zacetku januarja ob registraciji sestice... Sem pa sedaj ze zacel z novo rundo in sem ze na 8% :) ... Letos januarja sem ze izkoristil 11% popusta pri kompletnem zavarovanju (redno + kasko) za sestico in lani julija 5% pri registraciji drugega avta (obvezno zavarovanje)...  

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno marko zrihta cenej kot vse te aplikacije al ne?

 

Popust lahko koristis verjetno tudi, ce pri Marku sklenes... seveda pri Triglavu ... :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 leti kasneje...

Drajv z novim letom spreminja pogoje... tako bo treba od 1.1.2019 dalje namesto dosedanjih vsaj 200 km mesecno prevoziti vsaj 400 km mesecno za dva procenta popusta...  

 

Vsi novi pogoji so zapisani tukaj >> https://gpw.eglasnik.si/f/a6vH45270/drajv-december2018.html 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 200 km za 1% in 400 km za 2%

Tako ja 2018 x 2 = 2019

 

Zgleda da je folk to preve? uporabljal :) No zame novi kmji ne bodo problem.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 200 km za 1% in 400 km za 2%

 

Res je... sem porpavil v svojem sporocilu :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plus:

 

  • po novem se bo DRAJV popust upo?teval pri zavarovanju avtomobilske odgovornosti, zavarovanju voznika in zavarovanju avtomobilskega kaska. Ostale zavarovalne vrste niso tako tesno povezane z na?inom vo?nje, zato zanje DRAJV popust ni ve? predviden. Vsem uporabnikom, ki so za?eli z zbiranjem popusta za pridobitev kode za popust ?e v letu 2018, po sedaj veljavnih pogojih, bomo seveda priznali DRAJV popust na vsa avtomobilska zavarovanja;

Ne vem ali je bilo ?e sedaj tako??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni? pa ne povedo ali je ?e vedno tu 5% za?etni popust, ker zdaj je bilo 5% + max 20 to?k (10 mesecev) sedaj pa pravijo da lahko zbira? 12 mesecev.

 

Je mogo?e sedaj zgolj mese?no 12x2?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako ja 2018 x 2 = 2019

 

Zgleda da je folk to preve? uporabljal :) No zame novi kmji ne bodo problem.

 

Premalo so uproabljali... oz. je bilo prelahko priti do max popusta :) ... Priznam... tudi sam imam prizgano apliakcijo le toliko, kolikor je potrebno, da dosezem popust :) ... ali pa ce so kaksni dodatni izzivi ... teh je pa v zadnjem casu zelo malo ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plus:

 

  • po novem se bo DRAJV popust upo?teval pri zavarovanju avtomobilske odgovornosti, zavarovanju voznika in zavarovanju avtomobilskega kaska. Ostale zavarovalne vrste niso tako tesno povezane z na?inom vo?nje, zato zanje DRAJV popust ni ve? predviden. Vsem uporabnikom, ki so za?eli z zbiranjem popusta za pridobitev kode za popust ?e v letu 2018, po sedaj veljavnih pogojih, bomo seveda priznali DRAJV popust na vsa avtomobilska zavarovanja;

Ne vem ali je bilo ?e sedaj tako??

jaz sem dobil vedno na vse - na kon?ni znesek, sedaj bo pa zgleda samo na posamezne dele

Premalo so uproabljali... oz. je bilo prelahko priti do max popusta :) ... Priznam... tudi sam imam prizgano apliakcijo le toliko, kolikor je potrebno, da dosezem popust :) ... ali pa ce so kaksni dodatni izzivi ... teh je pa v zadnjem casu zelo malo ... 

Ma lej tudi za 400km ni tezko iti na AC sam za popust.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plus:

 

  • po novem se bo DRAJV popust upo?teval pri zavarovanju avtomobilske odgovornosti, zavarovanju voznika in zavarovanju avtomobilskega kaska. Ostale zavarovalne vrste niso tako tesno povezane z na?inom vo?nje, zato zanje DRAJV popust ni ve? predviden. Vsem uporabnikom, ki so za?eli z zbiranjem popusta za pridobitev kode za popust ?e v letu 2018, po sedaj veljavnih pogojih, bomo seveda priznali DRAJV popust na vsa avtomobilska zavarovanja;

Ne vem ali je bilo ?e sedaj tako??

 

 

Sedaj si lahko izbral tudi 50% popust pri doplacilu za mlade voznike ... 

 

Ma lej tudi za 400km ni tezko iti na AC sam za popust.

 

Seveda ni tezko... le sedaj sem ponavadi max popust 2% mesecno imel prevozen ze prvih nekaj dni v mesecu... :) ... sedaj bo pac trajalo kaksen dan vec ... Samo zaradi tega, da bi pridobil visji popust pa nisem se nikoli dosedaj sel se vozit ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo neprijetna sprememba ampak bom zmogel. Z nekaj sre?e sem v prvih 10 dneh vedno nafilal 2%. Je pa nerodno na vsakodnevni vo?nji v slu?bo saj imam odseke kjer dobesedno delam kolono in me vsi prehitevajo saj je zelo neprakti?no nizka omejitev na dolo?enih odsekih.  :vskalo: Ponavadi do tja kar izklopim, ?e je preve? prometa. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.