Skoči na vsebino

Nakup mazde 3 (prej?nji model)


Primoz78

Priporočeno sporočilo

Neki se odlo?am, da bi prodal mojo CX-5, ker se vozim ve?ino sam in na relaciji od doma do slu?be (15km), v treh letih sem naredil (samo) 43.000km pa ga ne izkoristim niti 10% in mi ga je skoda...vzel bi pa 3-kico prejsnji model in to bencinarja (razen ?e me prepri?ate druga?e :P)  Kateri motor naj vzamem ali je 105KM dovolj ali naj raje ve?...glede nato, da sem bil navajen ?e ve? let na 150KS (katere itak sem zelo redko izkoristil)...Ogledujem si tole, ki sicer nima avtomatske klime....

 

vsak nasvet je dobrodo?el.

 

lep dan,

Primoz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prej potem MX5, pa ?e primorc si....a so o?i kupovale?  :P

jures ne ne niso oci kupovale, doloceni plani so sli po gobe in pac ne rabim vec takega avta tko da mi je nonsens....pa se vecina sem na motorju :) MX5 sem se vozu ta vikend v temle cukru ja :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures ne ne niso oci kupovale, doloceni plani so sli po gobe in pac ne rabim vec takega avta tko da mi je nonsens....pa se vecina sem na motorju :) MX5 sem se vozu ta vikend v temle cukru ja :D

pol pa veter v lase :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cx5 je bencinar?

On ima dizla CD150 ce se prav spomnim... Saj zato pa razmislja o menjavi in za benicnarja, ker je imal prej slabe izkusnje in nekaj problemov z DPFjem na Hondi Accord...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On ima dizla CD150 ce se prav spomnim... Saj zato pa razmislja o menjavi in za benicnarja, ker je imal prej slabe izkusnje in nekaj problemov z DPFjem na Hondi Accord...

Nebi menjal zaradi slabih izku?enj z DPF-jem ampak zaradi neuporabe...in ja mas prav je 150KS Diesel 4x4 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nebi menjal zaradi slabih izku?enj z DPF-jem ampak zaradi neuporabe...in ja mas prav je 150KS Diesel 4x4 

 

 

Zaradi neuproabe je itak vseeno... ali ti stoji CX-5, pri kateri tocno poznas zgodovino... ali pa drug avto, za katerega bos sele ugotavljal, kaj ti je prodajalec vse zamolcal ali pa tudi sam ni vedel, da je kaj narobe :) ... Edino ce bos za svoj avto dobil ene 10 jurjev vec, kot bos dal za drugega...  :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trreba preverit v homologaciji. Tukaj v navodilih ima? razpon od 1800 do 2100kg.

 

Zakaj mu?i? ?loveka, ?e ti vse lepo pi?e... Greva lepo po?asi skozi... Smo v Sloveniji, ki je na?eloma v Evropi. Gremo na stran 140.

 

2015-08-1113h1718.png

 

Vpra?al si za CX-5 diesel? Diesli so Skyactiv-D. Nadaljujejo se ?e na naslednji strani. In pri vseh ima? najve?jo dovoljeno skupno maso 2.000 kg.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, kaj pa naklon do 8%?

Aja, nem?rija pa avstrija nista v evropi, mata pa druga?e specifike :) O?itno je tam manj klancev kot pri nas :D

 

No pri moji ?estki je ta razlika 200kg , tukaj 'samo' 100kg :)

 

088fe_CX-5_8DV5-EE-14L-R-SI_Edition1_web

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak verjamem da je lahko na homologaciji druga?e, jaz sem imel, ker je uvoznik avto deklariral z manj - bo zanimivo videti Primo? kaj je na homologo

 

Navodila so zgolj prevod in ne odra?ajo dejanskih deklariranih cifer.

 

Bi bilo pa ?alostno da cx-5 ne podpira ndm prikolic 2000kg.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak verjamem da je lahko na homologaciji druga?e, jaz sem imel, ker je uvoznik avto deklariral z manj - bo zanimivo videti Primo? kaj je na homologo

 

Navodila so zgolj prevod in ne odra?ajo dejanskih deklariranih cifer.

 

Bi bilo pa ?alostno da cx-5 ne podpira ndm prikolic 2000kg.....

Bom pofotkal homologacijo samo da jo najdem ampak po 15h...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam imam novo in staro Mazdo3 in je nova toliko bolj?a, da stare ne bi ve? vzel. Nova je tak tehnolo?ki preskok, da je enostavno najbolj?a izbira.

Vse lepo in prav a vec kot 12k? za novega ne mislim dat, drugace je tudi meni nova 3-ka spica ;) A mas bencinarja ali diesel?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bencinar g100 1.5l challenge 100 konjev, stara pa 1.6 te 105 konjev l.2010.

Tudi sam sem v podobni dilemi, le da bom jaz kupoval 3 avto v dru?ini in bi najraje vzel ?e eno tako novo Mazdo3 a ni dovolj ke?a.

Zato razmi?ljam o nakupu Mazde3 oprema emotion za 14000 eur in celo o nakupu nove Mazde2 ki je tudi tehni?no fantasti?na in zelo lepa, a je zate verjetno premajhna.

 

Moja ta novapost-5557-0-98645700-1439808375_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bencinar g100 1.5l challenge 100 konjev, stara pa 1.6 te 105 konjev l.2010.

Tudi sam sem v podobni dilemi, le da bom jaz kupoval 3 avto v dru?ini in bi najraje vzel ?e eno tako novo Mazdo3 a ni dovolj ke?a.

Zato razmi?ljam o nakupu Mazde3 oprema emotion za 14000 eur in celo o nakupu nove Mazde2 ki je tudi tehni?no fantasti?na in zelo lepa, a je zate verjetno premajhna.

 

Moja ta novaattachicon.gifMoja 18 col Mazda3.jpg

Lepa nimam besed :) kako je kaj poraba pri tej tvoji mazdici? Mazda2 nova mi je vsec a kot si sam rekel malo premajhna...saj mogoce je le zaradi navade ker sem prej mel Hondo Accord karavan sedaj pa CX-5 ...mogoce si se premislim. G90 pa obvezno 75 je mal premalo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poraba v celem letu na 16 col original feltne je 5,9 litra. Poraba na te original Mazda 18 col feltne je narasla na 6 litrov. Sklepam da bo pozimi, ko bom imel zimske 16 col ostala ista ali pa malenkost padla. Staro mazdo vozi ?ena zelo elegantno, pa poraba nikoli ni manj od 7 litrov, raje ve?.

Mogo?e ?e malo za hec, ?e res i??e? avto ki ti ga ne bo ?koda, potem vzemi tega. Je hud stroj, ?eprav malo potol?en.http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=213818235&emissionsSticker=&zipcode=&isSearchRequest=true&adLimitation=&fuels=PETROL&usedCarSeals=&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&climatisation=&doorCount=&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&airbag=&sortOption.sortOrder=ASCENDING&vatable=&emissionClass=&scopeId=C&minFirstRegistrationDate=2014-01-01&maxFirstRegistrationDate=2014-12-31&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=4&pageNumber=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.