Skoči na vsebino

Menjava xenon ?arnice


Priporočeno sporočilo

?e ti utripa, vo?nja ne bo ni? pomagala. Tisto velja, ?e se ti pri?ge DPF lu?ka in gori pri?gana, brez utripanja. Pomoje gre? brez te?av do Kranja, lahko pa doma poskusi? sam urediti zadevo. 

 

Jaz bi se definitivno lotil tako. Spro?i? prisilno regeneracijo in resetira? tole napakico, pa vidi? kje si. ?e se spet pojavi, bo najbr? res kak senzor kriv.

Sem se pogovarjal z mehaniki in so rekli da je zelo verjetno da ni bil resetiran po servisu je pa tudi mo?nost kakega senzorja ker avto ima normalno mo? delovanja.

 

Kako lahko sam spro?i? prisilno regeneracijo?

 

Hvala...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

Da ne odpiram nove teme bom pisal kar v to. Danes zjutraj ko sem vzpostavil kontakt sem opazil na moji Mazdi 6 (letnik 11/2008, bencin, GH verzija) da se kon?uje po 8 letih ?ivljenska doba xenon ?arnice na levem ?arometu. Sicer zadeva ?e sveti ampak je bolj rde?kaste barve od desnega ?arometa. Ker imam drugi mesec tehni?ni pregled mi svetujte strokovnjaka za menjavo in pribli?no ceno za menjavo obeh.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

 

Torej, da povzamem, philips ne,osram da. Katere xenonske zarnice znamke Osram pa priporo?ate? Morda poznate trgovino v lj., ki jih prodaja?

V tujini so ni?je cene. Od Labija link, kupi?  in gasa. Jaz jih zamenjam sam in to tako, da snamem prednje kolo, snamem plasti?en kolotek in vuojla- ?arnica je na dosegu roke, brez da bi si vse prste poru?il.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

 

Torej, da povzamem, philips ne,osram da. Katere xenonske zarnice znamke Osram pa priporo?ate? Morda poznate trgovino v lj., ki jih prodaja?

Tole si nabavi , to je strup od ?arnice ,pa ?e temperaturo barve svetlobe lahko izbira? (preverjeno najbolj?i proizvajalec CNlight Xenon ?arnic na Kitajskem ) .

V kompletu dobi? 2 ?arnici   :prstgor: .

 

https://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-CNlight-Patent-Ball-Capsule-Shape-Bubble-HID-Xenon-Bulbs-D2S-4300K-5000K-6000K-8000K/32682243401.html?spm=2114.01010208.3.12.O98kOA&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_422_10089,searchweb201603_1&btsid=1cfc3d86-05d5-43fa-8a4a-a33207d3d1a4

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Amater :P  :P , js rabim MAX 20 za OBE, samo dvigmem pokrov motorja in menjam, ni? ?raufanja in podiranja pol avta.  :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp tudi na moji 6tici bo potrebno menjat xenon ?arnice. in me zanima katere priporo?ate in kak?ne sploh pa?ejo v mojo mazdo. mazda 6 2008 2 generacija.

Philips,Osram. Ne kupuj ?ang ?lang ?arnic  ;)

Ima? pa model ?arnice D2S

http://www.ebay.de/itm/2x-OSRAM-D2S-XENARC-ORIGINAL-XENON-BRENNER-4300-K-AUTO-LAMPE-/321583944262?hash=item4adfe59246:g:vvgAAOSwys5WUKj8

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp tudi na moji 6tici bo potrebno menjat xenon ?arnice. in me zanima katere priporo?ate in kak?ne sploh pa?ejo v mojo mazdo. mazda 6 2008 2 generacija.

 

Ravno pred 1 tednom sem menjal ?arnice na moji M6, Gh, 2009.

 

Po ve? priporo?ilih sem vzel Osram Night braker in sem zelo zadovoljen

 

 

http://www.ebay.co.uk/itm/171731867514?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno pred 1 tednom sem menjal ?arnice na moji M6, Gh, 2009.

 

Po ve? priporo?ilih sem vzel Osram Night braker in sem zelo zadovoljen

 

 

http://www.ebay.co.uk/itm/171731867514?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

lp

A tole tudi v cx 7 pa?e?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • V oglasu za moje pojme manjka zelo pomembna informacija, kateri lastnik si ? (označeno je, da je kupljena v SLO). In kje si delal servise (uradni ali neuradni, oz. imaš dokazila za servse?). In še vprašanje za vse mojstre dizel mazd ali je ta letni 02/2017 že rešen vseh tistih problematičnih hib, ki so jih imele letniki 14/15/16 (podložke, injektorji, veriga oljne črpalke, itd....)?   (p.s. sprašujem za kolega, ki išče nek wagen, ampak ne vem če bi mu priporočal mazdo dizla :)....)
    • hvala, ti si sigurno kak it security guy :)....ni take panike, ker imam še dopis kjer piše "ob prevzemu nagrade je potrebno pokazati osebni dokument...trgovina bo imela seznam nagrajencev", ker sem moral oddati tudi svojo DŠ, tako da v osnovi je bon vezan na moje ime, in s potencialnim kandidatom bi moral iti jaz v trgovino (imajo kar spisan dober protokol....). Malo sem razočaran nad odnosom, ker bi z veseljem kupil njihovov kolo in s tem takoj doplačal cca.300-500€, torej bi imeli več od mene, ampak se striktno držijo pravil....
    • V drugi temi sem poslušal, da ni važno če kitajc dela, samo da je kvalitetna kontrola kakovosti.   To mi diši po dvojnih merilih.   Se pa strinjam, Volvota ne bi imel. Že to, da imam Pirelli gume, me boli. Vsaj kupil jih nisem.
    • Možakarju nihče ni razložil, da belo-modrega prometnega znaka ne more enačiti z belo-modro značko na volanu...      
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.