Skoči na vsebino

Nivo goriva kaže prazno


Priporočeno sporočilo

Mam bencinarco 2009 letik, 108kw, predelano na LPG. Imam poven kestl bencina in plina, na armaturki pa mi ka?e prazno in celo lu?ka za rezervo se je prikazala. Kak?na re?itev?? A starih dobrih plovcev v kestlih ni ve??? Saj me niti ne bi tok motilo, ?e mi ne bi oran?na lu?ka tok v o?i sijala :)

 

Lp, Uro?

**********************************************************************

Enkrat sem nekje prebral: ?e nima? Japonca je bol?, da si bos

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi kolega je za Kio Ceed 2009, ki tece na LPG, pojamral, da avto ocitno ni dojel da gre na LPG ter temu primerno znizuje navidezni nivo bencina, kot da se vozi le nanjga.

 

Moja 6ka na LPG je bila l.2003 in je bil kazalcek benza okej, le 'range' mu je racunalniku na fertig zmedlo ter ga je kazal le kadar sem na sveze dolil Benz ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni v redu....ker mora vse delovati kot mora...so kaj pozabili priklopiti...? Kdo je montiral

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal sem bral po tujih forumih, ni fora v plovcu temve? ra?unalnik kljub vsemu prera?unava koli?ino goriva v kestlu glede na porabo ter kilometre. Baje naj bi imeli tak?ni sistemi neko reset tipko, kjer bi lahko ra?unalnik resetiru. No jz sem pa? za cca 10min odklopil AKU in stvar deluje. Spet mam poven kestl :) Samo predvidevam, da to ni trajna re?itev, ker ?ez 700km bo spet lu?ka svetila. A mogo?e kdo ve kako bi ECU resetiral na bolj enostaven na?in

**********************************************************************

Enkrat sem nekje prebral: ?e nima? Japonca je bol?, da si bos

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..verjetno bo nekaj z plovcem kot je napisal ..Jsdoma.ker na moji prej?ni Mazdurini 5 2.0.benz +avto plin montiran na G1..je delovalo vse ok.kazalo nivo benza in plina ...skratka avto je deloval dobro..ps.verjetno je ?e v garanciji glede monta?e LPG-Ja..na G1..naj pogledajo..7let garancije...tako sem jaz imel,,lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 let kasneje...
  • Jest je spremenil naslov v Nivo goriva kaže prazno

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.