Skoči na vsebino

Mazda 6 2 generacije


minimalac

Priporočeno sporočilo

Use zaznajo. Je pa res, da ima kovina, beton, aluminij itd. ve?jo privla?nost in jih toliko bolje zazna, kot recimo kak?en les, plastika, grm. Ampak to odstopanje ni tak?no, da bi bilo parkiranje ote?eno ali nemogo?e. ?e vedno z lahkoto parkiram pa tudi ?e je za mano les ali grmi?evje :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno bom nabavil te ene Ultrazvocne ter jih sam namontiral ter priklopil brez da bi kaj vrtal, cist tak da sprobam. Mi ni da bi sam vrtal odbijac in mislim da bo to najboljsa resitev :

 

http://www.proxel.com/en/parking-sensor-advantages.html

 

pozna kdo slucajno, res da so drazji kot tisti z ebaya, ampak ok. Menda bojo delovali normalno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Imam eno vpra?anje glede "stre?ne gume". Torej o gumi, ki pride na stre?nih kanalih, tam kjer pride nosilec. A je normalno,da se precej premika levo/desno, ali bi moglo biti ?ist fiksno vse skupaj?  Me je zadnji? v avtopralnici en prestra?il,da niso dobro pritrjeni, samo sem gledal in nimam pojma, kaj dr?i tisto plastiko :( No?em pa zgubit tisto nekje med potjo. Sej druga?e vse stoji kul, samo imam res ob?utek da se preve? giblje levo desno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam pa drugo vprasanje!

 

Kako je z odpiranjem vrat od znotraj na voznikovi strani zadaj? Recimo js ne morem od znotraj odpret vrat za sovoznikovimi vrati, od zunaj pa deluje normalno ter zadklep deluje tudi normalno...tako od znotraj kot zunaj?

 

Sicer Imam izklopljen sovoznikov Airbag zaradi tamalega, pa me zanima ce to kaj vpliva na to?

 

Ali ima kdo podobno izkusnjo?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam pa drugo vprasanje!

 

Kako je z odpiranjem vrat od znotraj na voznikovi strani zadaj? Recimo js ne morem od znotraj odpret vrat za sovoznikovimi vrati, od zunaj pa deluje normalno ter zadklep deluje tudi normalno...tako od znotraj kot zunaj?

 

Sicer Imam izklopljen sovoznikov Airbag zaradi tamalega, pa me zanima ce to kaj vpliva na to?

 

Ali ima kdo podobno izkusnjo?

 

LP

 

 

Dropbox-20160420-142254.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.