Skoči na vsebino

Ropot na podvozju


Priporočeno sporočilo

Pocen sori, feder = vzmet

3 tedne nazaj je bil nekdo tu ki na 4h servisih niso nasli nic, na pooblascencu pa takoj pocen feder

Za te stvari ti priporo?am Dolinarja Dolgi most - nudi brezpla?e pregled fedrov in amortizerjev, ter potem ukrepa ?e je traba

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem vem kaj je feder...sm mislu da je ksn del k nevem zanj hehe

 

sam a nebi mehanik tega opazu ko mi je roke vceraj menjou?

 

Preberi si tole temo >> http://www.mazda-si.net/topic/15217-mazda-5-2008-pokanje-zadaj/?p=411497

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je zelo te?en zvok spu??ala plastika koloteka. Oz. mi ga spet spu??a, ker sem jo bol na brzino in slabo fiksiral.

?isto spodaj, zadaj za prednjim kolesom, je del te plasti?ne za??ite, ki je sicer tudi polomnjena in posledi?no slab?e fiksirana, tolkel direktno po plehu, ki ga je prekrival in spu??al kovinski zvok. Za?asno sem zatla?il not prvo gumijasto stvar, in nekaj ?asa je bil mir, ampak je zadeva kmalu padla ven in spet veselo ropo?e. Verjetno bo bolj trajna re?itev borma?ina in kniping. :)

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Jaz sem se ropota zadaj kon?no re?il. Krivec je bil prednji desni amortizer, ki ga je dolo?en ?alabajzer prej?njemu lastniku vgradil rabljenega in to celo kraj?ega kot na levi strani.

Vsi majstri bi zadaj nekaj menjavali na pamet, tud vargalant je imel tako idejo z menjavo selenov, rok itd.

Zadevo mi je re?il Bu?an iz ?entvida pri Ljubljani. Zamenjal prednje amortizerje in naredil optiko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se ropota zadaj kon?no re?il. Krivec je bil prednji desni amortizer, ki ga je dolo?en ?alabajzer prej?njemu lastniku vgradil rabljenega in to celo kraj?ega kot na levi strani.

Vsi majstri bi zadaj nekaj menjavali na pamet, tud vargalant je imel tako idejo z menjavo selenov, rok itd.

Zadevo mi je re?il Bu?an iz ?entvida pri Ljubljani. Zamenjal prednje amortizerje in na

redil optiko.

In zakaj je ropotalo zadaj?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In zakaj je ropotalo zadaj?

?e mehaniki ne vejo zakaj. 5 jih je gledalo, en ?alabajzer mi je zategnil roko zadaj da je pitem ?e extra gume pobiralo. Menjalo se je zadaj amortizerje, stabilizator gumice, zgornje roke. Vargalant je hotel menjat pa ?e selene in pre?ne roke-350? predra?un z optiko. Tako ko bo spet kdaj ropotalo bo Bu?an re?eval.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.