Skoči na vsebino

Nova Mazda MX-5 ND (2014)


Deeyan

Priporočeno sporočilo

Mene od zadaj izjemno spominja na Z4, prav tako bo?na linija (?e gledamo z zadnjega konca recimo).  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse po mal, za ?im?ir?i krog kupcev :D

 

No, tud styling foto?opanje se je ?e za?el, sam tuki je vseen k?na cola preve? za po luknah vozt..

a14373abc533d87a759fb8f41859038d.jpg

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to da vsakega spominja na kaksen drug avto pomeni da je fail v dizajnu...

jaz je ne bom nikoli kupil...prej bi alfo, ker bo verjetno lepsa :)

 

me pa ma da bi najdu eno res lepo NA prodal mojo in zamenjal...old skool je kool

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to da vsakega spominja na kaksen drug avto pomeni da je fail v dizajnu...

jaz je ne bom nikoli kupil...prej bi alfo, ker bo verjetno lepsa :)

 

me pa ma da bi najdu eno res lepo NA prodal mojo in zamenjal...old skool je kool

Uf ja tako kot una crna z ebaya ki sem jo popal tukaj - collectors item....

 

ND je pac mix novih dizajnov, je huda a zal ne izstopa tako kot so predhodnice, prav tako pogresam znacilne valove na havbi in bokih. Vse so zravnal po nemsko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodec po tej sliki ne bo vec prostora za zici, ki je velikokrat prisel prav ter vprasanje vetrovne turbolence za nas vecje ljudi saj se je razdalja zelo povecala

post-2637-0-41962800-1409821713_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni?ja, ?ir?a, la?ja, bolj agresivnega obraza in atletske postave (zakon so mi raz?irjeni blatniki in zaobljena ritka, zato mi je ?e NC v?e?)... lepo je tudi, da so se znebili tistega neumnega nasmeha iz faceliftane NC :)   Saj je res zmes marsi?esa, od vseh predhodnic pa do Z4, F-Type, Alfe in ?e ?esa, ampak kot celota vseeno deluje prepoznavno Mazda. Po slikah sode? meni osebno definitivno najlep?i roadster in tudi najlep?a MX-5 do zdaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en plac za zici? V NBFL morem met sede? ?isto do konca, pa imam samo 183 cm.

jaz sem 182cm pa sem v nbfl imel zadaj kup kamop opreme, v primeru hard topa ima? pa kar konkretno polico

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbr? je odvisn kak?n polo?aj sedenja komu ustreza. Js mam tud zic do konca nazaj, da sm lahko stegnjen, ?e ne mam filing da nekak vn iz avta ?trlim periskop style. Je pa zarad tega za zicom sam ?e za kak?no kapo placa..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem jaz ?e vozil NA serijo, sem imel ob?asno za sovoznikovim sede?em rezervno gumo (tanj?o izvedbo), s tem je bil potem prtlja?nik relativno prostoren, sopotnica pa je bila ponavadi ni?ja od mene, tako da ni bilo mote?e.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.