Skoči na vsebino

Avtokamera (DashCam, BlackBox,...)


stepski volk

Priporočeno sporočilo

Zanimiv prispevek glede tega, kaj je dovoljeno in kaj ne... in kako razlicni organi (policija, sodisce, varstvo osebnih podatkov,...) komentirajo prepovedi oz. situacije ... Prispevek je iz nemske TV, zato je v nemscini ... 

 

https://swrmediathek.de/player.htm?show=8ada6040-787a-11e7-9046-005056a12b4c

 

Mene sploh ne zanima kaj je dovoljeno ali ne, dokler bodo takole ovce lazile pri rde?i skozi kri?i??e. Ker ?e pride do situacije je na koncu tvoja izjava proti njihovi in kako bo? dokazal kdo je ravnal prav?

 

 

poglej starega prdca, ki se mi upa ?e mahat pa neki kazat... pa da te ma ven stopit in mu dve vzgojni prlimat okol u?es - naj kurac dela samomor kje drugje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene sploh ne zanima kaj je dovoljeno ali ne, dokler bodo takole ovce lazile pri rde?i skozi kri?i??e. Ker ?e pride do situacije je na koncu tvoja izjava proti njihovi in kako bo? dokazal kdo je ravnal prav?

 

 

poglej starega prdca, ki se mi upa ?e mahat pa neki kazat... pa da te ma ven stopit in mu dve vzgojni prlimat okol u?es - naj kurac dela samomor kje drugje.

Jaz takega probam zalit z vecjo kolicino vitrexa... naj se gnoj od cloveka malo odisavi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene sploh ne zanima kaj je dovoljeno ali ne, dokler bodo takole ovce lazile pri rde?i skozi kri?i??e. Ker ?e pride do situacije je na koncu tvoja izjava proti njihovi in kako bo? dokazal kdo je ravnal prav?

 

 

poglej starega prdca, ki se mi upa ?e mahat pa neki kazat... pa da te ma ven stopit in mu dve vzgojni prlimat okol u?es - naj kurac dela samomor kje drugje.

Samo tukajle nekaj ne stima....oni so imeli zeleno, ker promet v nasprotno smer stoji ze nekaj casa pri rdeci....

 

Okvara semaforjev oz sinhronizacije? Ali pa se una stran prej zapre, da se sprosti pot v btc levo pa so to izkoristili za predhoden prehod...?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je ... tista stran se zapre prej, da se sprosti promet v BTC iz smeri obvoznice - pa sej mora? ti to vedet, saj se tam dnevno vozi?. Ampak to sploh ni bistvo - vse tiste ovce iz videa so ?le pri rde?i ?ez cesto. A je res tako te?ko po?akat tistih 15 sekund, pa da ti pamet stane kolk je folk nor, pol pa ima ?e jajca, da ti pizdi in ti neki maha. ?e bi pri?lo do nesre?e sem prepri?an, da bi vsi teli idioti trdili, da sem prevozil rde?o in da so oni ?li ?ez pri zeleni, saj so vsi avti, ki gredo iz mesta ?e stali pri rde?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je ... tista stran se zapre prej, da se sprosti promet v BTC iz smeri obvoznice - pa sej mora? ti to vedet, saj se tam dnevno vozi?. Ampak to sploh ni bistvo - vse tiste ovce iz videa so ?le pri rde?i ?ez cesto. A je res tako te?ko po?akat tistih 15 sekund, pa da ti pamet stane kolk je folk nor, pol pa ima ?e jajca, da ti pizdi in ti neki maha. ?e bi pri?lo do nesre?e sem prepri?an, da bi vsi teli idioti trdili, da sem prevozil rde?o in da so oni ?li ?ez pri zeleni, saj so vsi avti, ki gredo iz mesta ?e stali pri rde?i.

 

Daj model no, po gasu si stisno ?ez rumeno in skoraj zaklal nekoga. A ti pa nisi mel faking 20 sekund ?asa da bi pri rde?i po?akal? Drugo bi bilo ?e bi ti folk res pred avto skakal pri zeleni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, pa sta se na?la dva supermana, ki imata reakcijski ?as 0,0s in lahko tudi v sekundi ustavita iz 50km/h. Vsa ?ast vama res sta carja - mater ?e bi vsi bili kot vidva potem pa res bi bilo idealno na svetu.

 

Dej izacus, ?e enkrat poglej video predno trosi? take neumnosti okoli in trola? za brezveze. Kdo je po gasu stisnu? Kak?no lovljenje rumene, a si normalen al ima? te?ave z globinskim zaznavanjem in sluhom? Koga sem skoraj povozil - pizda a nisem ustavil al kaj? Dej res ne budali in ne nabijaj, bi te pa rad videl v taki situaciji, ko se ti pri 50km/h, cca 7m pred tabo pri?ge rumena - kje se ustavi?, ?e ima? fenomenalni reakcijski ?as in najbolj?e gume na svetu? ?e ima? reakcijski kot na dirkah, recmo pol sekunde, ?ele pri ?rti pred zebro sploh za?ne? zavirat in ?e bremza? na polno, da se vklju?i ABS se ustavi? z zimaki cca 10m naprej v kri?i??u in tvega?, da dobi? nekoga v rit, ki ne pri?akuje take abotne reakcije. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi z 0s reakcijskim ?asom bi se ustavil krepko ?ez semafor lol. Penzionist je pa najbr? ?tartal ko je bila ?e zelena zanj, ampak dopovej ti njim da mulci lahko ska?emo v zadnje izdihljaje zelene ker se potem temu primerno podvizamo, on je pa ?e upo?asnil ko si mu za?el trobit . :P

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Kristalki je drugace je (bil?) posebej oranzen semafor za levo - tista puscica, malo so spremenili

 

P.S. pa polno crto si prepeljal (cudno da to ni kdo opazil)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj niste resni nekateri. Boss se je cist lepo pripeljal v zgodnjo oranzno in edino pravilno da ni bremzal na polno pred semaforjem.

 

Uni debili so pa zavestno sli cez rdeco. In to ze takrat ko je boss imel zelo zeleno.

 

Ampak ne, faking pesci se obnasajo kot da imajo oklep okoli sebe, da jim nihce nic ne more in potem ?e pizdijo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi z 0s reakcijskim ?asom bi se ustavil krepko ?ez semafor lol. Penzionist je pa najbr? ?tartal ko je bila ?e zelena zanj, ampak dopovej ti njim da mulci lahko ska?emo v zadnje izdihljaje zelene ker se potem temu primerno podvizamo, on je pa ?e upo?asnil ko si mu za?el trobit . :P

Tole pa ne bo drzal, ni startal v zeleno. Najprej so imeli avti v smeri bossove voznje zeleno in nasproti vozeci tudi, potem se je za le_te prizgala rdeca,bossu ostala zelena in sele pozneje bi bila zelena za pesce.

 

Ampak itk; en stopi,stopijo vsi. Ovce so to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Kristalki je drugace je (bil?) posebej oranzen semafor za levo - tista puscica, malo so spremenili

 

P.S. pa polno crto si prepeljal (cudno da to ni kdo opazil)

Polno ?rto je prevozil samo malenkost,je bil ?e prej s pol avta ?ez pas. Prej se pa ni mogel razvrstiti,ker so bili vozniki na pasu,ki zavija levo nabasani ?e na pasu ki gre naravnost. Mal natan?neje treba pogledat. ;) 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa ne bo drzal, ni startal v zeleno. Najprej so imeli avti v smeri bossove voznje zeleno in nasproti vozeci tudi, potem se je za le_te prizgala rdeca,bossu ostala zelena in sele pozneje bi bila zelena za pesce.

 

Ampak itk; en stopi,stopijo vsi. Ovce so to.

 

Res je. Danes sem nala?? z btcja ?el po dalj?i poti ?ez to kri?i??e po njegovi (?i?atovi) poti in po?akal cel semafor in spremljal kdaj so avti speljali. Ni mogel imeti zelene.

 

Ampak moramo biti strpni ker je star. In enkrat bomo vsi stari. Ampak mogo?e si bomo kljub temu zapomnili, da pogleda? levo in desno preden gre? ?ez cesto, sploh ?e koraka? v rde?o.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole krizisce in se posebej eno naprej sta zelo nevarni...kot pesec se ti zelena prizge in traja par sekund, torej moras startat s sprintom da prides cez

Z avtom, pa ti prihajajo avti iz vse strani, ponavadi gledam semafor za kolesarje, ce je rdeca tam pol raje ustavim.

Ni ga tedna ko ni kaksnega karambola al pa da povozijo pesce tukaj

..

Pa se vedno je vse isto

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je. Danes sem nala?? z btcja ?el po dalj?i poti ?ez to kri?i??e po njegovi (?i?atovi) poti in po?akal cel semafor in spremljal kdaj so avti speljali. Ni mogel imeti zelene.

 

Ampak moramo biti strpni ker je star. In enkrat bomo vsi stari. Ampak mogo?e si bomo kljub temu zapomnili, da pogleda? levo in desno preden gre? ?ez cesto, sploh ?e koraka? v rde?o.

Moramo biti strpni ker je star??

 

Ja, mu ne tezit ker traja 3min d parkira avto in ker se vozi 120po ac namesto 130,ampak,hej... rdeca je rdeca. In za upokojence in za mlade.

 

Bos strpen tudi ko ga bos nabil z avtom , ker ga bos spregledal. Ali ko bo on spregledal otroka po lastni krivdi in ga zbil. Ker je pac star in je bogi in mu je kao vse dovoljeno in oprosceno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Polno ?rto je prevozil samo malenkost,je bil ?e prej s pol avta ?ez pas. Prej se pa ni mogel razvrstiti,ker so bili vozniki na pasu,ki zavija levo nabasani ?e na pasu ki gre naravnost. Mal natan?neje treba pogledat. ;)

 

Sarkszam je bil prjatu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. pa polno crto si prepeljal (cudno da to ni kdo opazil)

 

Ja sej me je kr malo ?udlo, da ni to bil o?itek... sicer sem pa sli?al kle gor ?e vse mogo?e norosti, od tega, da sem kriv, ker nimam pri?ganih brisalcev (by Lojz), da se moram vozit po prehitevalnem pasu na AC, ker je vozni zaradi priklju?ka druge AC bolj nevaren... itd itd. Ne vem od kod se eni ?utijo dol?ne, da zagovarjajo najve?je napaka udele?encev v prometu in z mikroskopom i??ejo karkoli, da bi spodbijali kredibilnost situacije - ?e ne najdejo ni? si pa pa? nekaj zmislijo. Gre nekako tako, da ni pomembna "novica" ampak je pomemben oziroma kriv kurir, ki jo prinese.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole krizisce in se posebej eno naprej sta zelo nevarni...kot pesec se ti zelena prizge in traja par sekund, torej moras startat s sprintom da prides cez

Z avtom, pa ti prihajajo avti iz vse strani, ponavadi gledam semafor za kolesarje, ce je rdeca tam pol raje ustavim.

Ni ga tedna ko ni kaksnega karambola al pa da povozijo pesce tukaj

..

Pa se vedno je vse isto

 

Ne vem, ?e govorimo o istem kri?i??u. To kri?i??e zapre promet iz mesta proti obvoznici precej prej, predno to naredi na nasprotni strani. To je narejeno z namenom, da se sprazni pas za zavijanje proti City Parku.

 

Problem je to, da ovce v obliki pe?cev zagledajo, da imajo avti proti obvoznici rde?o lu? in kar veselo zakorakajo na cesto, kljub temu, da imajo ?e vedno na semaforju rde?o za pe?ce in ta rde?a traja ?e kakih 15 sekund, saj je v tem ?asu na nasprotnem pasu proti mestu ?e vedno normalno odprt promet. Tudi rumena pu??ica za zavijanje v levo proti City parku ?e vedno sveti rumeno, do trenutka, ko se pri?ge rumena na glavnem semaforju (https://youtu.be/gYg2mXuc_GE?t=8).

 

?koda, da se vidi zelo slabo, ampak lu? na semaforju za pe?ce je ?e vedno rde?a https://youtu.be/gYg2mXuc_GE?t=11 in se odpre cca 3 sekunde po tistem, ko sem ?e ustavil.

 

Hecno je, da se je ravno tukaj zaklju?il file in kamera za?ne snemati v novega tako, da je nadaljevanje v naslednji datoteki in jo lahko tudi nalimam gor, ?e koga zanima. ?e posebi je interesanto, ker ena pe?ka takoj za?ne manipulirat z razlago, da ima zeleno, ki pa se je ravno v tistem trenutku pri?gala, ko sem tam ?e stal nekaj sekund. Kot ka?e bo treba kameri ?e pri obeh straneh na?timat pa ?e eno za zadaj. V dana?njih ?asih je pa? la? postala vrlina.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak moramo biti strpni ker je star. In enkrat bomo vsi stari. Ampak mogo?e si bomo kljub temu zapomnili, da pogleda? levo in desno preden gre? ?ez cesto, sploh ?e koraka? v rde?o.

Sej sem bil strpen.... nisem ga povozil :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ?e govorimo o istem kri?i??u. To kri?i??e zapre promet iz mesta proti obvoznici precej prej, predno to naredi na nasprotni strani. To je narejeno z namenom, da se sprazni pas za zavijanje proti City Parku.

 

Problem je to, da ovce v obliki pe?cev zagledajo, da imajo avti proti obvoznici rde?o lu? in kar veselo zakorakajo na cesto, kljub temu, da imajo ?e vedno na semaforju rde?o za pe?ce in ta rde?a traja ?e kakih 15 sekund, saj je v tem ?asu na nasprotnem pasu proti mestu ?e vedno normalno odprt promet. Tudi rumena pu??ica za zavijanje v levo proti City parku ?e vedno sveti rumeno, do trenutka, ko se pri?ge rumena na glavnem semaforju (https://youtu.be/gYg2mXuc_GE?t=8).

 

?koda, da se vidi zelo slabo, ampak lu? na semaforju za pe?ce je ?e vedno rde?a https://youtu.be/gYg2mXuc_GE?t=11 in se odpre cca 3 sekunde po tistem, ko sem ?e ustavil.

 

Hecno je, da se je ravno tukaj zaklju?il file in kamera za?ne snemati v novega tako, da je nadaljevanje v naslednji datoteki in jo lahko tudi nalimam gor, ?e koga zanima. ?e posebi je interesanto, ker ena pe?ka takoj za?ne manipulirat z razlago, da ima zeleno, ki pa se je ravno v tistem trenutku pri?gala, ko sem tam ?e stal nekaj sekund. Kot ka?e bo treba kameri ?e pri obeh straneh na?timat pa ?e eno za zadaj. V dana?njih ?asih je pa? la? postala vrlina.

 

ne vem cemu kompliciras, jaz ti povem, da tukaj zivim in ni ga tedna, da ni nesreca bodisi z avti bodisi da avto zbije pesca

un, ki je precakl cesta bi mogu gledat mal levo desno preden precka

jaz takih na tem kraju pricakujem, zato skor se ustavljam, ker vem kako je

 

mi je pa cudno, da niso naredili nc glede na vse (npr. da pescem pustijo dalj casa zeleno luc za preckanje smartinke, ali pa naredijo kak podvoz (se bolje)

se posebej slabo za pesce je, ki preckajo smartinko in prihajajo avti iz smeri cityparka in zavijejo na smartinko levo proti mestu, ali pa isto na eno krizisce naprej (smartinka kodrova btc)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta cel kri?i??e je ?udn. Ker tudi tisti ki pridejo iz AC in zavijajo v BTC, imajo par sekund oran?no pu??ico, ne vem ?e pridejo 2-3 avti skoz. Glede na to, da je BTC pove?ana masa ljudi in ?martinka ravno tako zelo prometna, bi lahko malo preuredili to situacijo.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.