Skoči na vsebino

Avtokamera (DashCam, BlackBox,...)


stepski volk

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je NevLado napisal:

A to dela tudi brez aplikacije? Sepravi da dam not kartico SD, napajam pa preko USB kabla direktno v izhodu v autu (v centralni konzoli na 12V)? Tisti originalni USB za infotament je verjetno samo 0,5A (vsaj glede na to, kako počasi "ne"polni telefon).

Dela. Jest imam tocno to kamero in jo napajam preko usbja. Je pa res da imam jest drugo generacijo 6ke in da imam aftermarket radio, ampak USB amperi bi morali biti isti, kot pri tebi. Notri das sd kartico in ti lepo snema in ko je kartica polna zacne presnemati. Aplikacijo si nalozis na telefon in se preko WIFIja povezes kjer lahko gledas/lovdas posnetke ali pa dostopas do nastavitev. Super kamerca za ta denar. Ce hoces ti lahko posljem kaksen posnetek kaksna je kvaliteta videa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Scr3am napisal:

Dela. Jest imam tocno to kamero in jo napajam preko usbja. Je pa res da imam jest drugo generacijo 6ke in da imam aftermarket radio, ampak USB amperi bi morali biti isti, kot pri tebi. Notri das sd kartico in ti lepo snema in ko je kartica polna zacne presnemati. Aplikacijo si nalozis na telefon in se preko WIFIja povezes kjer lahko gledas/lovdas posnetke ali pa dostopas do nastavitev. Super kamerca za ta denar. Ce hoces ti lahko posljem kaksen posnetek kaksna je kvaliteta videa.

A če dam fizično SD kartico v čitalec v laptop se da dol potegnit? Al je nujno, da se uporabi app. Namreč res ne bi imel še ene dodatne aplikacije na telefonu. :rolleyes: Mislim cena je res ugodna, edino skrbi me tale "temperaturni razpon" od -10 do +60 ker imam avto 3/4 časa čez noč zunaj, tudi pozimi. Da ne bo kakih problemov zaradi npr baterije.

 

Ja, 10 sekundni vzorec ponoči mi pošlji prosim. Čez dan je vsaka dobra. :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest jo imam že eno leto pa ni nobenega problema s temperaturnim razponom pa trenutno se nimam nadstreska. Seveda lahko SD kartico vstavis v laptop in bo delala. Ob priliki nalozim in ti posljem :)

 

Evo sem nasel dva posnetka sicer ze malenkost stara.
 

 

 

 

Popravljeno od Scr3am
  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Scr3am napisal:

Jest jo imam že eno leto pa ni nobenega problema s temperaturnim razponom pa trenutno se nimam nadstreska. Seveda lahko SD kartico vstavis v laptop in bo delala. Ob priliki nalozim in ti posljem :)

 

Evo sem nasel dva posnetka sicer ze malenkost stara.
 

 

 

 

Imaš pa dobro svetlobo luči. Original xenon? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha tip se kr na sredi ceste ustavu. Kaj pa ti je dogajal? :D Hja, vidim, da če ni prevelika hitrost bi se načeloma dalo razbrat registrsko tablico tudi ponoči. Zaradi tega sem te ubistvu tudi prosil. Sem mislil, da se bolj jasno vidi tablice. A te lahko še za kak dnevni posnetek prosim, ker zdej me fibec matra razlika? Hvala!

 

 

Še to, a zvoka ne snema? Kaj pa ti glasovni ukazi, ki jih imajo, a to kej dela?

 

 

 

Za to ceno mislim, da ni za jamrat, a bi še kdo mel, pa naročimo od kitajcev direkt? :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ustavil sem se ker sem slikal tiste policaje k je bila ena velka nesreca  je pa to stranska cesta k ni bilo nobenga za mano :). Ob priliki posljem se posnetek  podnevi :). Zvoka ne snema, kar se pa glasovnih ukazov tice je pa tako da ce reces "take picture" bo slikal. Je se ene par ostalih ukazov samo sem ze pozabil kaj moras tocno rect.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alexbolj za to da ce mas prometno, da se vid tocn ka je blo oz kdo je kriv. Problem je ce je kje tak da pokne pol se pa mal naprej peles, da varno ustavis. In ja ce nimas takele kamere ne bo doben vedu ka je v resnic blo in kdo je kriv. Recimo da enga nasprot prnese cez polno crto in ti potegne spegu pa bok.

 

Pa vceraj ko se mi je en kolesar kr vrgu cez pol ceste iz makedamskega priklopa na glavno tak ceu peciku na asfalt no pol je pa pocas zavil mu trobim, pa mi kaze neki. In ja mi je prav zal, da se nism montiral takele kamere.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je NevLado napisal:

Haha tip se kr na sredi ceste ustavu. Kaj pa ti je dogajal? :D Hja, vidim, da če ni prevelika hitrost bi se načeloma dalo razbrat registrsko tablico tudi ponoči. Zaradi tega sem te ubistvu tudi prosil. Sem mislil, da se bolj jasno vidi tablice. A te lahko še za kak dnevni posnetek prosim, ker zdej me fibec matra razlika? Hvala!

 

 

Še to, a zvoka ne snema? Kaj pa ti glasovni ukazi, ki jih imajo, a to kej dela?

 

 

 

Za to ceno mislim, da ni za jamrat, a bi še kdo mel, pa naročimo od kitajcev direkt? :D 

Meni snemanje zvoka sicer dela ampak mam izklopljeno ker se mi zdi butasto da se sliši vse kar se pogovarjam v avtu.

Da bi kupoval direkt od kitajcev se ti pomoje ne splača saj že tu pri nas stane 40eur.

Dnevni posnetek.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je robertk6 napisal:

Meni snemanje zvoka sicer dela ampak mam izklopljeno ker se mi zdi butasto da se sliši vse kar se pogovarjam v avtu.

Da bi kupoval direkt od kitajcev se ti pomoje ne splača saj že tu pri nas stane 40eur.

Dnevni posnetek.

 

lp

Omejitev 60, polna črta, načrtno prehitevanje v škarje, VW, ... Nice find. :D

 

Hvala za posnetek, zgleda ok. Verjetno če predvajaš na računalniku lahko razpoznaš tablico (ker tukaj še stran malo skompresira posnetek?). Ali se da glasovne ukaze izklopit in snemat zvok?

 

Ja, v ceni tako na hitro je cca 5 eur razlike kitajska/slo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je NevLado napisal:

Omejitev 60, polna črta, načrtno prehitevanje v škarje, VW, ... Nice find. :D

 

Hvala za posnetek, zgleda ok. Verjetno če predvajaš na računalniku lahko razpoznaš tablico (ker tukaj še stran malo skompresira posnetek?). Ali se da glasovne ukaze izklopit in snemat zvok?

 

Ja, v ceni tako na hitro je cca 5 eur razlike kitajska/slo.

mislim da je za prepoznavanje tablic vse skupaj malo prehitro pri vožnji mimo, če voziš za kom ni problema.

Hja lepo je ta VW škarjal, na posnetku se žal ne vidi kako močno bremzanje je blo da je prišel mimo, če bi še enkrat kupoval bi dal malo več in vzel ono pro z GPS da imaš še hitrost.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Scr3am napisal:

Sound recording je pomoje to k ti rece da je zacel snemat ko das kontakt

Možno moram priznat da še nikoli nisem probal kak je na ON vedno imam na OFF jaz sem mislo da to snema zvoke v avtu 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je robertk6 napisal:

mislim da je za prepoznavanje tablic vse skupaj malo prehitro pri vožnji mimo, če voziš za kom ni problema.

Hja lepo je ta VW škarjal, na posnetku se žal ne vidi kako močno bremzanje je blo da je prišel mimo, če bi še enkrat kupoval bi dal malo več in vzel ono pro z GPS da imaš še hitrost.

Štekam. Meni je ušeč, ker zgleda majhna in kompaktna. Tiste z GPS so vse večje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 7. 2020 ob 13:07 je Alex napisal:

V bistvu meni to ni neka uporabna stvar.Kaj je fora tega. da posnameš promet in to objaviš na FB? 🤗

Pri kaki prometni zna bit pa zelo v pomoč za razjasnitev okoliščin.

dne 19. 7. 2020 ob 21:23 je Scr3am napisal:

Aha. Pismo potem pa mozno da je za snemanje zvoka v kabini. Bom stestiral :)

Poročaj.... jaz mam skozi na OFF pa kljub  temu ona govori da začne snemat 🤣😅 je pa res da ko predvajam na telefonu mi piše zvočni kodek ni podprt????

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je robertk6 napisal:

Pri kaki prometni zna bit pa zelo v pomoč za razjasnitev okoliščin.

Poročaj.... jaz mam skozi na OFF pa kljub  temu ona govori da začne snemat 🤣😅 je pa res da ko predvajam na telefonu mi piše zvočni kodek ni podprt????

Uf a pol res ne snema zvoka? :| to je pa kr kakec potem, bo treba drugo poiskat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.