Skoči na vsebino

Pozdravljeni


Alan321

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni! 

 

Odlo?am se za nakup nove Mazde 3. Trenutno si ogledujem 1.5 motor bencin, Sport G100 Emotion. Zanima me slede?e: 

 

 - Poraba

 - V kateri avtohisi najbol ugoden nakup

 - Slabosti

 - Prednosti

 

Vsaka informacija je dobrodo?la, do zdaj sem se lastil Volvota tako da nimam izkusenj z Mazdo. Hvala vnaprej. 


 
 
Mazda Mazda3 Sport G100 Emotion

 

 
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Porabo imam po potovalnem ra?unalniku 5.8-5.9l na original 16 col plati??a, precej umirjena vo?nja.

Gre tudi ni?je pri po?asnem cijazenju in vi?je pri dirkanju, skratka poraba je zelo ugodna.

Mislim tudi, da je potovalni ra?unalnik malce neto?en, ker ko si sam izra?unam porabo mi pride 5,75l.

Razli?ica emotion nima Mazdinega hro??atega infotaiment sistema, ki je ve? ali manj edina slabost, vendar bi ti vseeno svetoval nakup opreme challenge. Dobil bo? alu plati??a, avt. klimo itd., pa verjetno tudi ve? popusta, v kateri avtohi?i je najugodneje pa ne vem.

Redno primerjam avtomobile in je Mazda3 zame ?e tretje leto najbolj?i izbor avta v svojem razredu. Najlep?a, najmodernej?a, tudi cenovno zelo ugodna. Primerjal sem jo z Golf7, Toyoto Auris, Bmw1, Kio ceed in jih gladko poseka. Nisem pa je ?e primerjal z novo Astro, ki je postala avto leto, pa tudi to bo verjamem posekala.

Ker prihaja ?e nova rahlo posodobljena Mazda3 trenutno ponujajo aktualni model zelo ugodno povsod.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Bo treba pa ta piskec likvidirat,če bo prehudo....🙃😉
    • Vedno tole zagovarjam. Najdražja je pnevmatika, ki jo pobere prehitro. Kaj je torej boljše - pnevmatika, ki zdrži 40kkm in stane 100€ ali tista, ki naredi 70kkm in stane 150€?   Paradoks: premijske letne pnevmatike so najcenejša izbira WWW.ZURNAL24.SI S premijsko pnevmatiko v avtu ne boste le bolj varni temveč se boste z njo tudi najceneje vozili.         Aja pa še za @Alex in ostale, ki ste kupili GY F1 6 Asy. 40€ se da nazaj dobit v gorivu.   Darilo ob nakupu 4 pnevmatik WWW.GOODYEAR.EU Ob nakupu štirih katerihkoli letnih ali celoletnih pnevmatik Goodyear v dimenziji 16'' ali več vam podarjamo darilno kartico Petrol za gorivo v...  
    • Jaz sem pa mislil, da zato, ker se ni hotela cepit proti koroni? Uff kaka zabloda... sam denar je torej problem. 😄
    • Pol pa prideš do take situacije ceste in pod milim bogom ne veš kdo je desni s prednostjo in kdo levi, ki je nima. Če samo upoštevaš potek ceste in pravilo srečanja ter, da ima prednost tisti, ki nadaljuje po prednosni ali zavija na svojo desno ne moreš nikakor zgrešit. Tisti, ki pa levo zavija na stransko je pač nima, ker s svojo vožnjo seka pot drugemu vozilu na prednostni cesti.  
    • Pri novejsih vem, da se ne da za stalnomizklopit opozorila za prekoracitev hitrosti… Stalno piska, ce prekoracis hitrost, ki je zabelezena v navigaciji ali jo zazna kamera… tudi ce je napacna… Na sreco se pri meni se da to stalno izklopit…  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.