Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

No majster, zdaj nam pa ti tukaj razlo?i, kenkretno, s kak?no brzino in med katere avte ali kamione bi se tale lahko vklju?u! Napi?i konkretno, med katerimi avti je blo dost placa, da bi se tale varno in brez izsiljevanja v takem vremenu lahko urinil!

Da te vidmo majstore.

 

A si ti, s tak?no varnostno razdaljo in brez vklju?enih brisalcev tole snemal?

Boss, ti si zrel da se te strpa v zapor. ?imprej!

 

Lojz, ?e se ne da lepo vklju?it je vo?nja po odstanem pasu dovoljena, da se lohk kasneje varno vklju?i? ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdajle sem se spomnil, ?udno da se Lojz ?e ni prijavil na BMW forumu, tam je baje tudi dosti divjakov. :whatever:

 

Ni res tukaj smo VE?JI !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, ti si zrel da se te strpa v zapor. ?imprej!

 

Ne tale pred njemu je zrel za to, ker to je ?e prva lekcija na cppju, kaj se dela na pospe?evalnem pasu.

 

Je pa deeyan, lepo razlo?u kaj se naredi v primeru da se ne da, kar je bila pa tudi ena izmed prvih lekcij na cppju ;)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, ?e se ne da lepo vklju?it je vo?nja po odstanem pasu dovoljena, da se lohk kasneje varno vklju?i? ;)

 

Jaz to vem. Boss-u to povej!

Tisti, ki ga je Boss snemal, je delal ravno to, lepo je nadaljeval po odstavnem pasu, da se bo vklju?il ko bo to primerno.

Boss -u pa to, kot ka?e ni uredu in mu je zadaj tik za ritjo s premajhno razdaljo najedal.

 

Ne tale pred njemu je zrel za to, ker to je ?e prva lekcija na cppju, kaj se dela na pospe?evalnem pasu.

 

Je pa deeyan, lepo razlo?u kaj se naredi v primeru da se ne da, kar je bila pa tudi ena izmed prvih lekcij na cppju ;)

 

Wankel, pa ti povej, kje konkretno je imel tale prostor, da bi se prej varno in brez izsiljevanje lahko vklju?il na vozni pas!

Povej ti, ker Boss no?e povedat.

Ej, zdele se boste pa vsi divjaki prfo?kal tlele.

Da vas vidim!

Ajde, naslednji!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ti samo dopovedujem, da se takih napak ne da prepre?it z nobenim kaznovanjem, pa magari bi bla zagro?ena kazen s smrtjo.

 

S tem stavkom se vso tvoje nakladanje do sedaj, razvrednoti. Ergo, vi?je kazni nujno ne prinesejo bolj?ih rezultatov. In kar trdiva z Bossom je torej res; pacienti sploh nikoli ne bi smeli dobiti vozni?kega izpita v roke. Zaradi preventive bi se pa zmanj?alo ?tevilo prometnih nesre?. Tema zaklju?ena. Loj(z) je spregledal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdajle sem se spomnil, ?udno da se Lojz ?e ni prijavil na BMW forumu, tam je baje tudi dosti divjakov. :whatever:

 

A nima? ti mene na "ignore" ?

Ajde, ?e ma? veze na BMW forumu, me tam predstavi!

Vpra?aj jih, ?e majo jajca, da se brez gro?enj z likvidacijo, soo?ijo z mano!

Povej jim, da pozna? enga Lojza, ki zagovarja cestne predpise in red na cesti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nima? ti mene na "ignore" ?

Ajde, ?e ma? veze na BMW forumu, me tam predstavi!

Vpra?aj jih, ?e majo jajca, da se brez gro?enj z likvidacijo, soo?ijo z mano!

Povej jim, da pozna? enga Lojza, ki zagovarja cestne predpise in red na cesti.

 

Ej g.Lojz zadnj? ste omenil likvidacijo in sploh ?e to berem od "?loveka-osebe" ki se skriva na forumu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej g.Lojz zadnj? ste omenil likvidacijo in sploh ?e to berem od "?loveka-osebe" ki se skriva na forumu.

 

YavarYe X6V6, kaj je ?e spet narobe?

A si ti mogo?e malo jezen name? Zakaj?

YavarYe X6V6, kaj si tolk neu?akan? Saj se bova midva enkrat sre?ala, ni? bat in me bo? lahko pobli?e spoznal. Verjem da bo? presene?en, ko me bo? vidu!

Ti bom malo pomagal, da me bo? la?je prepoznal: V resnici nisem tolk mo?no podoben lojzetu iz avatarja..

Lahko ti ?e malo pomagam; Imam bolj?i avto kot ti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi2 sre?ala, vedno stisnete rep med noge in vas ni, kako nj se sre?ava, v sanjah ????

 

Zarad mene mate lahko F16, pa vam nisem n? fov?, js ma kar mam, in kar si lahko privo??im brez kredita in nategovanja folka.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi2 sre?ala, vedno stisnete rep med noge in vas ni, kako nj se sre?ava, v sanjah ????

 

Zarad mene mate lahko F16, pa vam nisem n? fov?, js ma kar mam, in kar si lahko privo??im brez kredita in nategovanja folka.

 

Lej, saj ve?. Jaz imam pa? veliko dela okol doma, viinograda, sadovnjaka, zidanice, okoli konj itd...zato ne utegnem prihajat na tiste va?e piknike in kafetkanje zadaj za Gamo. Enkrat, ko me bo pot zanesla v tisti konec, se bom pa pojavu, al pa se bom namenoma enkrat vzel ?as. Kar tako z lepa. Nenapovedano. Saj vas bom najdu in bom vedu da ste pravi, ker sem nekaj va?ih slikc iz raznih zborovanj, piknikov itd...pa le vidu.

Saj s tem ko sem reku, da imam bolj?i avto od tebe, nisem mislil, da si mi fou?. Sem se pa? malo predstavil, ker pravi?, da se skrivam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh fantje ne se kregat pa obmetavat z zaljivkami itd. Vsak ma svoj pogled na vsako stvar. Tukaj smo zbrani ljubetelji in lastniki tocno dolecenih avtomobilov in ze zato, ker imamo vsi dober okus, bi se morali razumeti :cheers:

Glede predpisev pa, so zato, da nas opozarjajo na nevarnosti in osebno jih jemljem kot navodilo kako na dolocenem odseku voziti.

Zdrava kmecka logika pravi, " po pameti " ce bi se vsi ravnali po tem nacelu bi bilo precej manj nesrec. :party0035:

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No majster, zdaj nam pa ti tukaj razlo?i, kenkretno, s kak?no brzino in med katere avte ali kamione bi se tale lahko vklju?u! Napi?i konkretno, med katerimi avti je blo dost placa, da bi se tale varno in brez izsiljevanja v takem vremenu lahko urinil!

Da te vidmo majstore.

 

A si ti, s tak?no varnostno razdaljo in brez vklju?enih brisalcev tole snemal?

Boss, ti si zrel da se te strpa v zapor. ?imprej!

 

Haha LojZi ampak ti pa si ...

 

S 50km/h se vklju?uje? na AC - to pa je varno ja, bravo LojZi in ti pravi?, da si varen voznik. No sej zaradi takih pacientov non stop poka pri Dom?alah, pa pri Grosuplju in ?e kje, kjer se me?ka?i vklju?ujejo s polovi?no hitrostjo kot se takrat izvaja na voznem pasu.

 

?e bi mo?akar pospe?il do 90km/h kot so vozili kamioni se bi lahko vklju?il brez te?av saj so hitrosti nato izena?ene. A to ni logi?no. Tako pa je veselo "izsilil" kamion, ki je prihajal zadaj (seveda se ne posnetku tega ne vidi) ampak kamion zadaj je nato ?el na prehitevalni pas, da je prehitel tega samomorilca.

 

LojZi pa ne rabi? zdele neke flance o varnostni razdalji razlagat, ker v tisti gostoti prometa kot je takrat na Lj-obvoznici ni teoreti?ne ?anse, da se lahko vklju?i? in temu primerno je treba zadevo odpeljat - je bilo pa med obema kamionoma dovolj prostora, da se vklju?i? in ne da zajebe? mo?nost vklju?evanja ?e vsem ostalim za teboj - jaz sem ?e uspel a tisti za menoj pa ne ve? in to samo zaradi enega cepca, ki pojma nima kako in kje se vklju?uje na AC.

 

?e pa mi najde? nekje v zakonu, da se je treba na AC vklju?evat s 50km/h potem vzamem nazaj vse kar sem rekel. Glede mojih brisalcev pa ne rabi? skrbet, ker rainX deluje tako kot mora, kamera pa je preblizu stekla in zato kapljice mnogo bolj popa?ijo sliko kot je dejansko.

 

Fore z zaporom pa kr zase zadr?, bumbar. :whatever:

 

Imam bolj?i avto kot ti.

 

A v vrtcu ti dovoljo uporabljat internet? :wacko:

 

Jaz to vem. Boss-u to povej!

Tisti, ki ga je Boss snemal, je delal ravno to, lepo je nadaljeval po odstavnem pasu, da se bo vklju?il ko bo to primerno.

Boss -u pa to, kot ka?e ni uredu in mu je zadaj tik za ritjo s premajhno razdaljo najedal.

Wankel, pa ti povej, kje konkretno je imel tale prostor, da bi se prej varno in brez izsiljevanje lahko vklju?il na vozni pas!

Povej ti, ker Boss no?e povedat.

 

A ne zna? brat - vklju?evanje s 50km/h na AC v gostem prometu ki se odvija z 90km/h - kako tole razlaga? kot varno... pa sej ti si res cepljen.

 

A ve? kaj se zgodi, ko te kamion z 90km/h nasadi takole me?ka?ujo?ega... a si pozabil kaj sem pred leti napisal, kako je en romunski kamion nasadil enega takega po?asneta s to razliko, da je ata (s klobukom), ko se je kon?al pospe?evalni pas lepo s 50km/h na uro samo zavil na AC, Romun ga je pa nabasal od zadi. Nato pa je ata s klobukom imel natan?no take izjave kot nam jih ponuja? ti LojZi. Krivil je Romuna dokler ni pri?la policija pa mu napisala konkretno kazen pol je bil pa ?ist paf... ja LojZi ti ?e vedno misli? kako varen voznik si v bistvu pa pojma nima? in ko se ti bo enkrat v tvoji fiktivni varnosti nekaj zgodilo in ti bo policaj povedal (ali pa sodnik za prometne prekr?ke), da ga serje? bo? pa tudi ti dobil takle pogled ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6, kaj je ?e spet narobe?

A si ti mogo?e malo jezen name? Zakaj?

YavarYe X6V6, kaj si tolk neu?akan? Saj se bova midva enkrat sre?ala, ni? bat in me bo? lahko pobli?e spoznal. Verjem da bo? presene?en, ko me bo? vidu!

Ti bom malo pomagal, da me bo? la?je prepoznal: V resnici nisem tolk mo?no podoben lojzetu iz avatarja..

Lahko ti ?e malo pomagam; Imam bolj?i avto kot ti.

 

tole pa skorajda ne vrjamem :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej, saj ve?. Jaz imam pa? veliko dela okol doma, viinograda, sadovnjaka, zidanice, okoli konj itd...zato ne utegnem prihajat na tiste va?e piknike in kafetkanje zadaj za Gamo. Enkrat, ko me bo pot zanesla v tisti konec, se bom pa pojavu, al pa se bom namenoma enkrat vzel ?as. Kar tako z lepa. Nenapovedano. Saj vas bom najdu in bom vedu da ste pravi, ker sem nekaj va?ih slikc iz raznih zborovanj, piknikov itd...pa le vidu.

Saj s tem ko sem reku, da imam bolj?i avto od tebe, nisem mislil, da si mi fou?. Sem se pa? malo predstavil, ker pravi?, da se skrivam.

 

Internet in papir preneseta vse, dokler smo samo na besedah dejanj pa NI pol se je đabe menit.

 

Nisem ti fou? in tud nobenemu drugemu ne, saj ?e si lahko privo??i, na po?ten na?in pa naj ima kar pa? ima, tako kot jaz, pa jaz NIKOLI NISEM NAPISAL DA JE MOJ SAKER NAJBOLJ?I, to je mnenje drugih oziroma so drugi to napisali, res pa je da nimam ni? proti ?e je. :D

 

Pa da napi?e? da ima? bolj?o kanto od moje zame na ?alost NI predstavitev, je pa res da spo?tujem samo eno "civilno"(tako za normalne ljudi in ne neka jajca ferarijeva, lamborghinijeva, porschejeva,bugatijeva,...) znamko avtomobila za katero pa res pravim da je najbolj?a.

 

Tudi sam sem precej v dvomih kateri je bolj?i od ajvarjeve 6ke?

 

Lojz, a ma? slu?ajno citroena? :D

 

Verjemi obstaja in 1X ga bom imel, ?e prej ne ko bom velik. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je pa res da spo?tujem samo eno "civilno"(tako za normalne ljudi in ne neka jajca ferarijeva, lamborghinijeva, porschejeva,bugatijeva,...) znamko avtomobila za katero pa res pravim da je najbolj?a.

 

Nissan, Lexus? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze. Vidite, da ded je provokator. Potem, ko pa ga za?ne? v kot stiskat, te pa da na ignore.

 

Divjak!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha LojZi ampak ti pa si ...

 

S 50km/h se vklju?uje? na AC - to pa je varno ja, bravo LojZi in ti pravi?, da si varen voznik. No sej zaradi takih pacientov non stop poka pri Dom?alah, pa pri Grosuplju in ?e kje, kjer se me?ka?i vklju?ujejo s polovi?no hitrostjo kot se takrat izvaja na voznem pasu.

 

?e bi mo?akar pospe?il do 90km/h kot so vozili kamioni se bi lahko vklju?il brez te?av saj so hitrosti nato izena?ene. A to ni logi?no. Tako pa je veselo "izsilil" kamion, ki je prihajal zadaj (seveda se ne posnetku tega ne vidi) ampak kamion zadaj je nato ?el na prehitevalni pas, da je prehitel tega samomorilca.

 

LojZi pa ne rabi? zdele neke flance o varnostni razdalji razlagat, ker v tisti gostoti prometa kot je takrat na Lj-obvoznici ni teoreti?ne ?anse, da se lahko vklju?i? in temu primerno je treba zadevo odpeljat - je bilo pa med obema kamionoma dovolj prostora, da se vklju?i? in ne da zajebe? mo?nost vklju?evanja ?e vsem ostalim za teboj - jaz sem ?e uspel a tisti za menoj pa ne ve? in to samo zaradi enega cepca, ki pojma nima kako in kje se vklju?uje na AC.

 

?e pa mi najde? nekje v zakonu, da se je treba na AC vklju?evat s 50km/h potem vzamem nazaj vse kar sem rekel. Glede mojih brisalcev pa ne rabi? skrbet, ker rainX deluje tako kot mora, kamera pa je preblizu stekla in zato kapljice mnogo bolj popa?ijo sliko kot je dejansko.

 

Fore z zaporom pa kr zase zadr?, bumbar. :whatever:

A v vrtcu ti dovoljo uporabljat internet? :wacko:

A ne zna? brat - vklju?evanje s 50km/h na AC v gostem prometu ki se odvija z 90km/h - kako tole razlaga? kot varno... pa sej ti si res cepljen.

 

A ve? kaj se zgodi, ko te kamion z 90km/h nasadi takole me?ka?ujo?ega... a si pozabil kaj sem pred leti napisal, kako je en romunski kamion nasadil enega takega po?asneta s to razliko, da je ata (s klobukom), ko se je kon?al pospe?evalni pas lepo s 50km/h na uro samo zavil na AC, Romun ga je pa nabasal od zadi. Nato pa je ata s klobukom imel natan?no take izjave kot nam jih ponuja? ti LojZi. Krivil je Romuna dokler ni pri?la policija pa mu napisala konkretno kazen pol je bil pa ?ist paf... ja LojZi ti ?e vedno misli? kako varen voznik si v bistvu pa pojma nima? in ko se ti bo enkrat v tvoji fiktivni varnosti nekaj zgodilo in ti bo policaj povedal (ali pa sodnik za prometne prekr?ke), da ga serje? bo? pa tudi ti dobil takle pogled ?zmeden?

 

 

Boss, da te ni sram! La?e? tukaj vsem foruma?em v ksiht.

Edini, ki ga ORENK serje in dela prekr?ek na tem film?ku si TI.

Da la?e? se da hitro ugotovit. Tisti pred tabo se ni uklju?eval s 50km na uro, ker se lepo vidi, da proti koncu, med njim in vozili na voznem pasu sploh ni bila tako velika razlika v hitrosti ve?. Prej se pa itak ni imel kam vklju?it in ja ne bo? reku, da bi on moral ?e v ovinku imet 100 ali 130 noter.

Lepo se vidi: ?e se je on vklju?eval s 50km/h potem so vozila na voznem pasu vozila pa 60km/h. Torej ni pretirane hitrostne razlike med njimi. Ve? Boss, tle se lepo viidi, da razlika v hitrosti med njim in vozili na voznem pasu ni bila ne vem kako velika. Sicer pa, kako si se pa ti lahko vklju?il z primerno vi?jo hitrostjo, ?e pa si ti vozil njemu za ritjo? A tvoja Mazda iz 50 na 120 pospe?i v dveh sekundah? Torej la?e? kot pes te?e.

Naslednji, prekr?ek ki si ga ti delal, je bila, premajhna varnostna razdalja. Vozil si mu tik za ritjo in mu zadaj najedal. Ta prekr?ek je eden najhuj?ih prekr?kov v prometu.

Da si pri taki slabi vidljivosti in v de?ju vozil brez brisalcev, sploh nima smisla debatirat. Neodgovorno in nezrelo do skrajnosti.

Tretji velik, ali mogo?e najve?ji prekr?ek ki si ga delal TI, je, da si prehitel vozilo pred sabo, ki je lepo s ?mikavcem ?e prej nakazalo, da bo zamenjalo ali ?eli zamenjati pas. On je imel levi ?migavc pri?gan, ti si ga ?el takrat pa prehitevat. Divjak! Da ne re?em kaj bolj primernega.

In po vseh teh tvojih na?tetih prekr?kih, ki si jih naredu v borih nekaj sekundah in ki si si jih za povrh ?e sam posnel, si ti ?e drzne? sikat?

?koda ker tega foruma ne prebira policija in ?koda, ker takile posnetki s znanim avtorjem in znanaim voznikom, niso zadostna osnova za pregon. Tle bi tebe Boss potem ziher strpali v arest. In po vsem videnem, tja tudi sodi?.

 

Lepo bi blo, da bi ?e kdo od foruma?ev temu Bossu povedal, da na cesti dela velike napake, ker ta ?lovek prav i??e nekoga, ki ga bo ubil. On prav namenoma i??e ?rtev.

 

 

 

Pa da napi?e? da ima? bolj?o kanto od moje zame na ?alost NI predstavitev, je pa res da spo?tujem samo eno "civilno"(tako za normalne ljudi in ne neka jajca ferarijeva, lamborghinijeva, porschejeva,bugatijeva,...) znamko avtomobila za katero pa res pravim da je najbolj?a.

Verjemi obstaja in 1X ga bom imel, ?e prej ne ko bom velik. :D

 

To kar si na?tel, tud zame ni noben avto. To so navadni ringel?pili.

Imam civilen avto in to tak?en, katerih vozniki slovijo po pameti in vozni?ki kulturi. Tud Mazda je v?asih slovela po takih kulturnih in uglajenih voznikih. Zdaj ?al, ne ve?. Mogo?e so za to krivi tudi vozniki tipa Boss, Tomacuki itd....Taki kot so Boss, Tomacuki itd... ne pripomorejo k dobremu imiđu avtomobilske znamke. Taki bi morali vozit BMW- ja Audija, Foklsfagna in podobna vozila iz gestapo ali Musolinijevega koncerna...Pravzaprav, taki ne bi smeli voziti ni?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

To kar si na?tel, tud zame ni noben avto. To so navadni ringel?pili.

Imam civilen avto in to tak?en, katerih vozniki slovijo po pameti in vozni?ki kulturi. Tud Mazda je v?asih slovela po takih kulturnih in uglajenih voznikih. Zdaj ?al, ne ve?. Mogo?e so za to krivi tudi vozniki tipa Boss, Tomacuki itd....Taki kot so Boss, Tomacuki itd... ne pripomorejo k dobremu imiđu avtomobilske znamke. Taki bi morali vozit BMW- ja Audija, Foklsfagna in podobna vozila iz gestapo ali Musolinijevega koncerna...Pravzaprav, taki ne bi smeli voziti ni?.

 

No no tako hudo pa ni, za oba garantiram da gledata v ?pegle in uporabljata smernika in tako opozarjata in ostale in pazita na ostale, tega za gestapovce ne morem re?t ker blinkerje majo sam za to da jih preverijo na tehni?nem(se kdo ne strinja?).

, ne gledanja v ?pegle, v ?tartu, pol pa zanal?? ne umikanje nazaj na desni pas.

Pa? se vsi radi malo hitreje peljemo(tam kjer ni tako ne varno), eni se gremo vozit tud na dirkali??e, da se pol "la?je" normalno peljemo po cesti. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

, ne gledanja v ?pegle, v ?tartu, pol pa zanal?? ne umikanje nazaj na desni pas.

Pa? se vsi radi malo hitreje peljemo(tam kjer ni tako ne varno), eni se gremo vozit tud na dirkali??e, da se pol "la?je" normalno peljemo po cesti. :blush:

 

Kdo je pa spet tale film posnel in kdo je to po?el?

Ljubi Bog!!!!!!!!

Spet limanje na rit in to za tistemu, ki pravkar prehiteva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Veri?no hkratno prehitevanje. Kot vlak.

Pa saj ni ?udno, da je na?a cesta navadna klavnica.

YavarYe X6V6, upam da nisi ti avtor tega izzivanja usode.

Hkratno prehitevanje in limanje za rit tistemu ki pravkar prehiteva. Pa saj se cesta sploh ne vidi. Vidi se samo zadnja hauba od Audija. Ceste ni! Samo zadnje lu?i od Audija. Kar na slepo. Kaj, ?e bi moral v tistem trenutku Audi prekinit prehitevanje in iz kak?nega nenadnega razloga moral za?et bremzat? Ljubi Jezus!!!!!!!!Da o verjetno prekora?eni hitrosti sploh ne debatiramo.

 

Audi se je potem ?ist lepo vrnil oziroma umaknil nazaj po kon?anem prehitevanju na svoj pas. ?e bi se vrnil prej, bi prakti?no zapeljal preblizu in pred nos tistemu, ki ga je pravkar prehitel. Prehitevanje se ne sme zaklju?it tako, da prezgodaj zapelje? pred nos tistemu, ki si ga pravkar prehitel. To je izsiljevanje. In to napako po?ne Boss. Je sam priznal.

 

In ?e zadnja gromozanska napaka; Potem prehitevanje tega Audija. Prehitevanje ?ez polno ?rto in to pred avtobusno postajo! in za tem, ko je ob cesti stal opozorilni znak da se bli?a kri?i??e!!!!!!!!!!!!!!!Kristus!!!!!!

Pa saj to ni res.........

 

YavarYe X6V6, upam da to nisi bil ti. Upam....ker ?e si, popolmnoma razumem zakaj jaz tukaj nimam somi?ljenika

Kolk enih velikih prekr?kov v manj kot eni sami minuti. ?e bi tole lahko dokazali policaji, odvzem vozni?ke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G lojz verjemi mi, ?e bi se model pri prehitevanju obna?al tako kot je treba, pospe?il in se potem umaknil ker niti ?e ni imel niti take hitrosti kot je omejitev, vsega tega nebi blo in tista gru?a otrok na avtobusni je res bla nevarna, za avtobusno pa je polje-travniki in res je bla cela kolona ffolka namenjena na avtobusno. :ne vem:

Limanje na rit, ej se je lotu prehitevat al ne, ?e misli da ma samo on pravico dreka?e prehitevat, samo on voz gestapota in si ima pravico vzet 800 metrov da prehiti dreka?a, je itaq.

Mene so u?ili prehiti in se ?imprej umakni da omogo?i? tudi tistemu za tabo da prehiti take "dirka?e", aja samo j nimam izspita za avto, sem ga dubu.

Odvzem na podlagi ?esa - ene polne ?rte in prekratke varnostne ?

Ja smo slovenistan tud to je mo?no.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G lojz verjemi mi, ?e bi se model pri prehitevanju obna?al tako kot je treba, pospe?il in se potem umaknil ker niti ?e ni imel niti take hitrosti kot je omejitev, vsega tega nebi blo in tista gru?a otrok na avtobusni je res bla nevarna, za avtobusno pa je polje-travniki in res je bla cela kolona ffolka namenjena na avtobusno. :ne vem:

Limanje na rit, ej se je lotu prehitevat al ne, ?e misli da ma samo on pravico dreka?e prehitevat, samo on voz gestapota in si ima pravico vzet 800 metrov da prehiti dreka?a, je itaq.

Mene so u?ili prehiti in se ?imprej umakni da omogo?i? tudi tistemu za tabo da prehiti take "dirka?e", aja samo j nimam izspita za avto, sem ga dubu.

Odvzem na podlagi ?esa - ene polne ?rte in prekratke varnostne ?

Ja smo slovenistan tud to je mo?no.

 

YavarYe X6V6, a pol si to pizdarijo resni?no izvajal ti? Vseeno sem upal...

Ljubi Bog!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6, a pol si to pizdarijo resni?no izvajal ti? Vseeno sem upal...

Ljubi Bog!!!!!!!!!!!!!!!

 

Od kje teb ta ideja, sem kje napisal da sem bil js, je pa res da ta del ceste poznam kot svojo dlan ker se vsak dan najmanj 2X tam peljem.

 

Kdo je to ??? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.