Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Dost velik problem glede privezovanja je predvsem privezovanje zadaj.

 

Spredaj se vedno prive?em... zadaj malokdaj :(

 

U?asih pa nepripetost re?i ?ivlenje... ampak tega je verjetno par %...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spredaj se vedno prive?em... zadaj malokdaj :(

 

U?asih pa nepripetost re?i ?ivlenje... ampak tega je verjetno par %...

 

V petek si se tudi zadaj privezoval ... ce se prav spomnim ... :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale rus je pa imel sreco v nesreci... Kot kaze jo je odnesel brez poskodb... ali pa vsj ne s hudimi... >>

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spredaj se vedno prive?em... zadaj malokdaj :(

 

U?asih pa nepripetost re?i ?ivlenje... ampak tega je verjetno par %...

 

Po ogledu tega videa, se vsak prive?e ?e zadaj:

 

 

Ker sicer je oni spredaj lahko privezan pa ga zadnji potnik kljub temu po?koduje ali ubije...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dodajam ?e to, ker se mi vsak smeji ko vozim s seboj te?ko debelo kletko za psa.....moja potencialna ubijalska krogla bo imela 40kg kmalu

 

http://www.youtube.com/watch?v=1_h_isYU1Ew

http://www.youtube.com/watch?v=_rXQ9UecZ8c

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dodajam ?e to, ker se mi vsak smeji ko vozim s seboj te?ko debelo kletko za psa.....moja potencialna ubijalska krogla bo imela 40kg kmalu

 

 

Smejijo se samo tisti, ki nimajo predstave o tem, kaj se lahko zgodi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LojZi blebetaj kolikor ho?e?... nekaj so dejstva podkrepljena z dokazi nekaj drugega so pa tvoje blodnje in nabijanja brez primere.

?e pa se ne spomni? kakae bolj izvirne primerjave ne rabi? ponavljat kot papagaj za drugimi. Bodi vsaj enkrat v ?ivljenju izviren.

 

Boss, ti ima? za osla lahko kompleten forum in vse tukaj?nje foruma?e, ?e se ti seveda pustijo. Na tvojo ?alost se ti jaz ne pustim, saj si zame en navaden objesten divjak z otro?jimi izgovori. Tvoj avtorski film?ek, je povedal vse. Kdor tebi, navkljub tvojim lastnim posnetim pizdarijam, ?e zmeraj verjame, je pa? dopustu, da se dela? norca iz njega. Men pa? tvojih primitivnih neodgovornih in objestnih oslarijh ne more? prodat. Probaj ti te oslarije prodat tvoji ?eni al pa komu drugmu, ?e je tolk bedast da jih bo kupu!

 

Boss, a bo? poslal ti ta tvoj film?ek polciji in jih vpra?al za mnenje? Ma? jajca?

Lahko ga po?lje? tudi v Avto?olo. Al pa v to tvojo ?olo varne vo?nje ga po?lji! Bo??

Pa ?e tiste tvoje trapaste izra?un?ke, ki jim ti pravi? podkrepljeni dokazi, jim po?lji zraven. Se bodo malo smejali na tvoj ra?un. Hehe, dej!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Posnetek lahko po?lje direktorju policije pa si z njim nima kaj pomagat, tako da nekega bonusa. :whatever:

Dokazovanja kolk velika muda ma pa kaj si kdo upa oziroma ne upa, pa mislim da prednja?ite vi g. Lojz, ki se ?e vedno skrivate za nickom LOJZ. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Posnetek lahko po?lje direktorju policije pa si z njim nima kaj pomagat, tako da nekega bonusa. :whatever:

Dokazovanja kolk velika muda ma pa kaj si kdo upa oziroma ne upa, pa mislim da prednja?ite vi g. Lojz, ki se ?e vedno skrivate za nickom LOJZ. :ne vem:

 

YavarYe X6V6, nisem vedu, da si ti Boss-ov advokat.

 

Sicer pa, a lahko jaz po?ljem ta film?ek na polcijo? Vpra?am, da me ne bo kdo to?il, za avtorske pravice. Skopiranga mam ?e, da ne bi slu?ajno skrivnosto izginu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6, nisem vedu, da si ti Boss-ov advokat.

 

Sicer pa, a lahko jaz po?ljem ta film?ek na polcijo? Vpra?am, da me ne bo kdo to?il, za avtorske pravice. Skopiranga mam ?e, da ne bi slu?ajno skrivnosto izginu.

 

Zarad mene ga po?lji kamor ho?e?... Lahko se tudi na sede?u va?e stranke pogovarjate o njem, ?e vam je ljubo. Pa da ne bo? presene?en, ?e ti bo kdo rekel kreten zarukan, pa da ne bo? u?aljen, k te ne bodo jebal pet posto.

 

Tist, ki si domi?lja stvari in jih vidi druga?e kot ostalih 99,9% ljudi je samo korak od ustrezne ustanove, kjer samo ?akajo, da se takim "pomaga". Tako, da ne bo? presene?en, ?e te bodo povabili v kak?no od takih ustanovic, kjer prevladuje bela barva na zidovih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zarad mene ga po?lji kamor ho?e?... Lahko se tudi na sede?u va?e stranke pogovarjate o njem, ?e vam je ljubo. Pa da ne bo? presene?en, ?e ti bo kdo rekel kreten zarukan, pa da ne bo? u?aljen, k te ne bodo jebal pet posto.

 

Tist, ki si domi?lja stvari in jih vidi druga?e kot ostalih 99,9% ljudi je samo korak od ustrezne ustanove, kjer samo ?akajo, da se takim "pomaga". Tako, da ne bo? presene?en, ?e te bodo povabili v kak?no od takih ustanovic, kjer prevladuje bela barva na zidovih.

 

Hehe, Boss si se malo ponesna?il v gate?

Vidi?, sam to?no ve?, da dela? narobe, ampak na tem forumu i??e? somi?ljenike, ker tako ste mo?nej?i v svojijih objestnih dejanjih. Kot sem reku, avtomobilski forumi so farme divjakov. Ti si pa u?itelj in mentor v tej farmi. le kak?en zgled daje? svojim otrokom, ?e jih ima??

 

EVO zgodilo se je na Vranskem v bli?ini te tvoje "?ole varne vo?nje" kjer se kalijo kalibri tipa Boss.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Boss si se malo ponesna?il v gate?

Vidi?, sam to?no ve?, da dela? narobe, ampak na tem forumu i??e? somi?ljenike, ker tako ste mo?nej?i v svojijih objestnih dejanjih. Kot sem reku, avtomobilski forumi so farme divjakov. Ti si pa u?itelj in mentor v tej farmi. le kak?en zgled daje? svojim otrokom, ?e jih ima??

 

EVO zgodilo se je na Vranskem v bli?ini te tvoje "?ole varne vo?nje" kjer se kalijo kalibri tipa Boss.

 

Blablabla... k ?e mislim, da si dosegel skrajni nivo kretenstva, me preseneti?, da zna? iti ?e bolj v skrajnost. Dej preberi ?e enkrat, kaj sem prej napisal pa bom zdele z velikimi ?rkami poudaril

 

PO?LJI POSNETEK KOMUR HO?E? - a bo zdej ?lo z razumevanjem. Mi prav dol visi samo, ?e bi ?e koga zajebal (kar sicer po na?i zakonodaji ni mo?no) s tem, bi zajebal unga me?ka?a, ki se ne zna vklju?iti.

 

Aha in da gre nekdo v jarek je kriva ?ola varne vo?nje, ki je nekje v bli?ini... res oprosti ampak ti pa si bedak, ki ga ne najde? pod soncem. Dej enkrat se vase poglej pa preberi kak?ne pi?e?. Priporo?am zmanj?anje doze alkohola, ker teb je pa res scvrlo ?e skoraj vse mo?ganske celice. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blablabla... k ?e mislim, da si dosegel skrajni nivo kretenstva, me preseneti?, da zna? iti ?e bolj v skrajnost. Dej preberi ?e enkrat, kaj sem prej napisal pa bom zdele z velikimi ?rkami poudaril

 

PO?LJI POSNETEK KOMUR HO?E? - a bo zdej ?lo z razumevanjem. Mi prav dol visi samo, ?e bi ?e koga zajebal (kar sicer po na?i zakonodaji ni mo?no) s tem, bi zajebal unga me?ka?a, ki se ne zna vklju?iti.

 

Aha in da gre nekdo v jarek je kriva ?ola varne vo?nje, ki je nekje v bli?ini... res oprosti ampak ti pa si bedak, ki ga ne najde? pod soncem. Dej enkrat se vase poglej pa preberi kak?ne pi?e?. Priporo?am zmanj?anje doze alkohola, ker teb je pa res scvrlo ?e skoraj vse mo?ganske celice. :whatever:

 

Hehe, Boss, a si zgubu ?iv?ke?

Vidi?, tvoje prodajanje objestnosti in cestnih prekr?kov, ne gre najbol? v promet.

Pa ?e to povej: Kako to, da ti ?e ve?, da imajo v tisti ustanovi stene na belo pobarvane? A si tiste stene ti ?trihal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker Lojz ne zna nic drugega, kot podjebavati druge, spet apeliram, da se mu dodeli trajni ban in naj gre srat na kaksen drug forum... Itak od njega Mazda skupnost nima prav nicesar... samo podjebavanje... in ponavljanje vedno enih in istih bedarij...

 

Ce ima na sihtu veliko prevec cajta, naj ga gre zabijat kam drugam.... Jaz imam dovolj tega sranja... Verjetno nisem edini ... :ninja:

 

Ce nima toliko samokritike, je treba poseci po ukrepih, ki jih forum ravno zaradi takih tudi omogoca...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker Lojz ne zna nic drugega, kot podjebavati druge, spet apeliram, da se mu dodeli trajni ban in naj gre srat na kaksen drug forum... Itak od njega Mazda skupnost nima prav nicesar... samo podjebavanje... in ponavljanje vedno enih in istih bedarij...

 

Ce ima na sihtu veliko prevec cajta, naj ga gre zabijat kam drugam.... Jaz imam dovolj tega sranja... Verjetno nisem edini ... :ninja:

 

Ce nima toliko samokritike, je treba poseci po ukrepih, ki jih forum ravno zaradi takih tudi omogoca...

 

Jest, navedi prosim TO?EN vzrok mojega bana! Mimo grede pa poglej kaj je Boss meni napisal.

Jest, to je zate podjebavanje, ?e opozarjam in ka?em kaj kdo na cesti dela narobe, a ne? ?e posebej je zate podjebavanje to, ?e jaz Boss-u doka?em, da je on tisti, ki dela prekr?ek, ne pa tisti, kateri vozi lepo previdno popredpisih in na katerega se je Boss spravil. Jaz, za razliko od tebe Jest, branim tistega, ki je vozil prav, ti brani? pa prekr?karja.

Dej, Jest, ?e ti napopaj kak?en tvoj film?ek, da vidmo kak?ne pizdarije ti dela? na cesti.

Sicer pa Jest, a nima? gumba "ignore"?

Res zanimivo, da se ho?e odstranit mene, ki poka?em ogledalo prekr?karju, namesto, da bi se odstranilo prekr?karja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V glavnem te?en si ko drek...

 

Daj ti prilimaj kaksen svoj posnetek, ko si ze tako "pameten"... Ali sploh imas voznisko dovoljenje? Imas samo velik g***c ... in nic drugega... In znas podjebavati druge... skratka prav nic pametnega od tebe...

 

Tocen vzrok si pa preberi v svojih sporocilih... Stalno gonis eno in isto in drugim vsiljujes svoj prav... In v Boss-ovem posnetku vne vidim prav nic od tega, v kar nas zelis ti prepricati... Sicer pa brezveze... Napisal sem SVOJE mnenje ... Enkrat je ze bilo malo bolje nekaj dni... sedaj pa si spet prestopil mero dobrega okusa ... in upam, da se mi zelja uresnici ... Ker sam nimas tzoliko soli, da bi pogruntal, da gres vecini na zivce... Taki sodijo v kaksen oddelek, kjer nimajo internetnega prikljucka ... Itak so glasni samo takrat, ko mislijo, da jih nihce ne pozna... toliko jajc pa nimajo, da bi se pokazali v realnem zivljenju ...

 

Tako dodal Lujza na Ignore listo upam, da bo svet sedaj prijaznej?i.

 

 

Zakaj bi moralo toliko in toliko uporabnikov dato enega seratorja na ignore, ce pa ima forum tudi druge funkcije, s katerimi se da take, ki nimajo sami dovolj soli v glavi, da bi uvideli, da delajo sranje, ignorira...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V glavnem te?en si ko drek...

 

Daj ti prilimaj kaksen svoj posnetek, ko si ze tako "pameten"... Ali sploh imas voznisko dovoljenje? Imas samo velik g***c ... in nic drugega... In znas podjebavati druge... skratka prav nic pametnega od tebe...

 

Tocen vzrok si pa preberi v svojih sporocilih... Stalno gonis eno in isto in drugim vsiljujes svoj prav... In v Boss-ovem posnetku vne vidim prav nic od tega, v kar nas zelis ti prepricati... Sicer pa brezveze... Napisal sem SVOJE mnenje ... Enkrat je ze bilo malo bolje nekaj dni... sedaj pa si spet prestopil mero dobrega okusa ... in upam, da se mi zelja uresnici ... Ker sam nimas tzoliko soli, da bi pogruntal, da gres vecini na zivce... Taki sodijo v kaksen oddelek, kjer nimajo internetnega prikljucka ... Itak so glasni samo takrat, ko mislijo, da jih nihce ne pozna... toliko jajc pa nimajo, da bi se pokazali v realnem zivljenju ...

 

Jest, zakaj pa ti lahko goni? eno in isto? Nisem opazu, da bi ti kaj druga?e pisal kot pi?e? po navadi.

Zame si pa ti te?en ko drek. Ampak jaz ne zahtevam, naj se te bana. Ima? pa? svoj prav in svoj prav imam pravico imeti tudi jaz. Kaj si pa zdaj jezen, ?e sem Boss-u povedal kar bi mu moral povedat ?e kdo drug? Saj je sam sebe posnel in sam sebe zajebal. A bi ga moral jaz pohvalit, potem, ko smo lahko vsi vidli, da je delal prekr?ek za prekr?kom?

A od mene ni ni? pametnega napisanga? A predpisi in omejitve, na katere jaz skoz opozarjam, zate niso ni? pametnega? Verjamem.

 

Sicer pa, Jest, mogo?e bo? pa ti tisti razlog, zarad katerega se bom jaz enkrat resni?no prikazal na va?em zbornem mestu. ?e bi me res tako rad spoznal, se ti bo pa enkrat ?elja mogo?e res uresni?la.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest, zakaj pa ti lahko goni? eno in isto? Nisem opazu, da bi ti kaj druga?e pisal kot pi?e? po navadi.

Zame si pa ti te?en ko drek. Ampak jaz ne zahtevam, naj se te bana. Ima? pa? svoj prav in svoj prav imam pravico imeti tudi jaz. Kaj si pa zdaj jezen, ?e sem Boss-u povedal kar bi mu moral povedat ?e kdo drug.

A od mene ni ni? pametnega napisanga? A predpisi in omejitve, na katere jaz skoz opozarjam, zate niso ni? pametnega? Verjamem.

 

Sicer pa, Jest, mogo?e bo? pa ti tisti razlog, zarad katerega se bom jaz enkrat resni?no prikazal na va?em zbornem mestu. ?e bi me res tako rad spoznal, se ti bo pa enkrat ?elja mogo?e res uresni?la.

 

Brezveze... zaradi mene ni treba hodit nikamor... ?e si dosedaj bil tak te?ak, dvomim, da se lahko kar naenkrat spreobrne?... In ?e bo ?ez mene toliko prito?b, kot ?ez tebe, se bom sam spokal od tukaj... Toliko samokriti?en pa sem. In se ne bom vra?al, tako kot ti... Vsake toliko ?asa se poslovi? za vedno... a se spet vrne?, ker te nikjer drugje o?itno ne marajo in te drugje ?e prej "likvidirajo"...

 

Torej, ?e je kdo za to, da se mene bana, naj to glasno pove... in sploh ne bo potrebe po tem... bom ?el prostovoljno... Itak zaradi takih, kot si ti, veliko manjkrat odprem tale forum... ?al je tako ... Zna? samo posplo?evati in zate smo itak vsi tukaj na forumu divjaki... pa sploh nobenega osebno ne pozna? ... in tudi dvomim, da si koga ?e v ?ivo videl, kako vozi... Zna? se pa itak spotakniti le od to, koliko kapljic je na đipi v Boss-ovem posnetku... in da mu brisalci slabo delajo ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa, Jest, mogo?e bo? pa ti tisti razlog, zarad katerega se bom jaz enkrat resni?no prikazal na va?em zbornem mestu. ?e bi me res tako rad spoznal, se ti bo pa enkrat ?elja mogo?e res uresni?la.

 

mogo?e :hohoho:

 

Jest, zakaj pa ti lahko goni? eno in isto? Nisem opazu, da bi ti kaj druga?e pisal kot pi?e? po navadi.

Zame si pa ti te?en ko drek. Ampak jaz ne zahtevam, naj se te bana. Ima? pa? svoj prav in svoj prav imam pravico imeti tudi jaz. Kaj si pa zdaj jezen, ?e sem Boss-u povedal kar bi mu moral povedat ?e kdo drug? Saj je sam sebe posnel in sam sebe zajebal. A bi ga moral jaz pohvalit, potem, ko smo lahko vsi vidli, da je delal prekr?ek za prekr?kom?

A od mene ni ni? pametnega napisanga? A predpisi in omejitve, na katere jaz skoz opozarjam, zate niso ni? pametnega? Verjamem.

nekatere predpise si ti narobe razlaga? ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze... zaradi mene ni treba hodit nikamor... ?e si dosedaj bil tak te?ak, dvomim, da se lahko kar naenkrat spreobrne?... In ?e bo ?ez mene toliko prito?b, kot ?ez tebe, se bom sam spokal od tukaj... Toliko samokriti?en pa sem. In se ne bom vra?al, tako kot ti... Vsake toliko ?asa se poslovi? za vedno... a se spet vrne?, ker te nikjer drugje o?itno ne marajo in te drugje ?e prej "likvidirajo"...

 

Torej, ?e je kdo za to, da se mene bana, naj to glasno pove... in sploh ne bo potrebe po tem... bom ?el prostovoljno... Itak zaradi takih, kot si ti, veliko manjkrat odprem tale forum... ?al je tako ... Zna? samo posplo?evati in zate smo itak vsi tukaj na forumu divjaki... pa sploh nobenega osebno ne pozna? ... in tudi dvomim, da si koga ?e v ?ivo videl, kako vozi... Zna? se pa itak spotakniti le od to, koliko kapljic je na đipi v Boss-ovem posnetku... in da mu brisalci slabo delajo ...

 

Jest, ti si tisti, ki kar naprej to?ari? in zahteva? moj ban. Pa ti ni? no?em. Ti se kar naprej zapikuje? vame, ne jaz vate. ?e te moti, kar imava midva z Boss-om, me mirne du?e "ignoriraj".

Le zakaj ti je tako te?ko pritisnit gumbek "ignore"?

Jaz tebe nikamor ne podim, ti pa mene stalno!

A se ti mene mogo?e malo boji?, da bom izvedu za tvoje grehe in tvoje cestnoprometne prekr?ke?

 

mogo?e :hohoho:

nekatere predpise si ti narobe razlaga? ;)

 

A res? Potem prosim pojasni kako se je treba predpise druga?e razlagat!

Saj sem Bossu predlagal, naj film?ek po?lje na policijo ali v Avto?olo, da bomo vidli kdo se predpise narobe razlaga. Pa no?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.