Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Jest, ti si tisti, ki kar naprej to?ari? in zahteva? moj ban. Pa ti ni? no?em. Ti se kar naprej zapikuje? vame, ne jaz vate. ?e te moti, kar imava midva z Boss-om, me mirne du?e "ignoriraj".

Le zakaj ti je tako te?ko pritisnit gumbek "ignore"?

Jaz tebe nikamor ne podim, ti pa mene stalno!

A se ti mene mogo?e malo boji?, da bom izvedu za tvoje grehe?

 

 

Ne la?i Lojz... Samo dvakrat sem to napisal... to je zate "stalno"? OK... dosegel si svoje... BOm zaprl brskalnik... in kraljuj tukaj, kolikor te je volja... Adijo ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne la?i Lojz... Samo dvakrat sem to napisal... to je zate "stalno"? OK... dosegel si svoje... BOm zaprl brskalnik... in kraljuj tukaj, kolikor te je volja... Adijo ...

 

Ne rabi? zaprt brskalnik, samo mene "ignoriraj". ?ist simpel. To znam celo jaz pa sploh nisem kak?en ra?unalni?ki heker. Sicer pa, kakor te je volja.

Res nisem vedu, da jaz tukaj kraljujem. Saj sem samo navaden Lojz, ki spo?tuje red in cestne predpise in poziva ?e druge da jih spo?tujete enako.. ?e pa vidim kak?en dokaz (Bossov film?ek) pa povem kdo v resnici in kaj je delal narobe. Pa tolko hude krvi. Saj je Boss s tistim film?kom mene izzval. Kar poglej nazaj! Se je hotel iz mene in tistega previdnega ?oferja, ki mu je rekel me?ka?, delat norca, pol je pa sam izpadel to. In to vsem nam na o?eh. Zakaj je pa napopal tisti film?ek, ?e ni hotel od mene sli?at mojega mnenja? ?ist sam si je kriv. Jaz ni?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, Jest, poglej kako je Boss, na?el to, zate "ko?ljivo" temo!

 

Po?asi je varno, a ne LojZi tako, da se nekateri zaradi tega vklju?ujejo na AC s 50km/h.

 

 

Jaz sem pol pa povedal svoje. Sem mislu, da lahko povem.

 

Jest, nekako se mi dozdeva, da si ti ?e huj?i prekr?kar od Bossa, pa se boji?, da jih bo? ?e ti od mene sli?al. Se motim? Prepri?aj me da vozi? prav, pa bom tiho.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, Jest, poglej kako je Boss, na?el to, zate "ko?ljivo" temo!

Jaz sem pol pa povedal svoje. Sem mislu, da lahko povem.

 

Jest, nekako se mi dozdeva, da si ti ?e huj?i prekr?kar od Bossa, pa se boji?, da jih bo? ?e ti od mene sli?al. Se motim? Prepri?aj me da vozi? prav, pa bom tiho.

 

 

Jaz za razliko od tebe priznam, da ne vozim vedno po prometnih predpisih... ampak vozim pa varno, saj dosedaj v svoji 25 letni vozniski karieri se nisem povzrocil nobene prometne nesrece, niti nisem bil udelezen v kaksni prometni nesreci... Ti pa lazes nam in samemu sebi, ce pravis, da se nikoli nisi prekrsil prometnih predpisov ali pa da se nikoli nisi prekrsil nobenega pravila...

 

Nisem pa divjak, ceprav si me ti osebno ze velikokrat oznacil za divjaka... v bistvu si oznacil vse po vrsti za divjake... zato mi gre tvoje pisanje na zivce, ker obtozujes vse po vrsti, pa ni vazno ali je res ali ni... Skratka... zame si en navaden, tecen osebek, ki ne ve, kje je meja in serje toliko, da ni zomzen sam odpeljati vsega skupaj ... Ko bos sebe dal za vzor in napisal kaj takega, da ti do kdo tudi verjel, takrat bo zadeva drugacna... dokler pa si izmisljujes zgodibice zgolj zato, da bi tecnaril in udrihal po drugih, pa bos v mojih oceh to, kar sem napisal... Nisem tak hinavec kot ti in se ne skrivam za svojim nickom... ter se ne mazem ven, ce mi kdo napise kaj, kar mi ni vsec... Tebe pa poznam tocno v taki luci, kot sem napisal... Za to, v kaksni luci te jaz poznam, pa si kriv popolnoma sam ... Sem se ze prekrsil in spet napisal nekaj, kar nisem nameraval... ampak vseeno... moje mnenje se ni spremenil in se vedno vztrajam, da ce se ne znas sam obnasati tako kot se spodobi, da ti je treba pac pri tem pomagati. Saj se sam niti ne zavedas tega, kako tecen si in koliko nekaterim najedas ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In g.Lojz je ?el na smeti??e, kamor je sam hotel.

 

Vedno prijavljen in skrit, vedno NAJPAMETNEJ?I in edino in smo ON IMA PRAV.

 

RIP.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, V vsakmu njegovem prispevku je Boss vsaj 2x omenjen... ampak tale Boss je pa res en velik LojZijev nemesis in na koncu je v ve?nem boju podlegel edini pravi?nik tega sveta... kako krut je tale svet. :(:blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A res? Potem prosim pojasni kako se je treba predpise druga?e razlagat!

Saj sem Bossu predlagal, naj film?ek po?lje na policijo ali v Avto?olo, da bomo vidli kdo se predpise narobe razlaga. Pa no?e.

 

res ja, sam itaq se mi teb ne da razlagat, ker bo? itaq mel svoj prav ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In g.Lojz je ?el na smeti??e, kamor je sam hotel.

 

Vedno prijavljen in skrit, vedno NAJPAMETNEJ?I in edino in smo ON IMA PRAV.

 

RIP.

 

Lojz vas pozdravlja! :lol:

 

Objavljena slika

 

...sicer so pa forumi razli?nih oblik. Tukaj nadaljuje svoje poslanstvo:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ste naredili z mojim Lojzekom? To ni lepo, da ste ga dali "na hladno" pa tako prisr?no bebast je bil. Pravi cukr?ek naivnosti in neznanja... kje boste zdej na?li tak?en kaliber? Aaaa? Vsak forum potrebuje dvornega nor?ka, pa smo imeli pravega in zdaj ga ni ve?... kaj naj torej sploh ?e tule po?nem, se bom tudi sama odjavila s foruma, ker brez Lojzeka mi ?iveti ni.

 

Mici je protestno zapustila forum in se brez Lojzeka ne vrne ve?. U?aljena. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ste naredili z mojim Lojzekom? To ni lepo, da ste ga dali "na hladno" pa tako prisr?no bebast je bil. Pravi cukr?ek naivnosti in neznanja... kje boste zdej na?li tak?en kaliber? Aaaa? Vsak forum potrebuje dvornega nor?ka, pa smo imeli pravega in zdaj ga ni ve?... kaj naj torej sploh ?e tule po?nem, se bom tudi sama odjavila s foruma, ker brez Lojzeka mi ?iveti ni.

 

Mici je protestno zapustila forum in se brez Lojzeka ne vrne ve?. U?aljena. :(

 

Mici ti dam lojzov email na ZS, pa si lahko dopisujeta in obujata spomine na mazde ? :zvizga:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s tem bi se Lojz 100% strinjal B)

Objavljena slika

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi, da sem v?eraj prehitel Lojza na Lj. obvoznici.

Se je vklju?eval z varnimi in previdnimi (in seveda ne preko zakonsko dovoljenih) 60 km/h, na vozni pas, kjer je normalno tekel promet pri (o?itno divja?kih?) 100 km/h, seveda je pri obilici dela z vzdr?evanjem "varne" hitrosti 60 km/h, pozabil dati levi smernik, tako, da je na voznem pasu za trenutek nastala zmeda in so "divjaki" morali bremzati in menjati pas...

Ko sem ?el mimo njega (pri ?e vedno 60 km/h), s svojimi "divja?kimi" 110 km/h, sem opazil, da vzdr?uje Lojz tudi lepo in previdno varnostno razdaljo - vsaj pol kilometra in ima na glavi seveda KLOBUK.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe... ta klan LojZijev je vsepovsod, so razpr?eni po celi dr?avi, da je ja povsod dost dela z njimi.

 

Druga?e pa predlagam, da si tale ?lanek preberete, se spla?a. Po?asi, po?asi se bo izkristaliziralo, da za prometne nesre?e ?e zdale? ni edini niti najve?ji krivec hitrost ampak cel kup dejavnikov. V svetu to ?e zelo upo?tevajo pri nas smo pa ?al ?e vedno na nivoju kako najbolj enostavno zaklju?iti policijsko poro?ilo, da je bila neprilagojena hitrost in se drugih vzrokov skoraj da ne ugotavlja.

 

http://www.motorevija.si/si/347/1544/Zakaj...ejo_skupaj.aspx

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e malo o Cvi?ku, navezuje se na ljubitelja te pija?e, ki je tudi avtor tele teme na forumu;

 

http://www.moskisvet.com/clanek/v_formi/sl...l-amazonko.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e pa predlagam, da si tale ?lanek preberete, se spla?a.

 

:punk::prstgor:

 

s tem bi se Lojz 100% strinjal B)

 

Smerniki! ?e posebno vozniki presti?nih nem?kih znamk jih ne najdejo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hmmm, tole je pa ?udno - umrl zaradi hudih po?kodb avto in avtobus pa komaj kej po?kodovana. Prej bi rekel, da ga je med vo?njo kak?en infarkt.

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-...-ena-oseba.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.